Recent content by elvinho

  1. elvinho

    ''anketa'' o skrivnostih

    Ne! Zakaj? Enostavno mi niso vsec :)
  2. elvinho

    Predlog Skrivnosti

    Se posem strinjam, skrivnosti se mi zdijo najvecja bedarija in mislim, da unicijo smisel igre. Res upam, da razvijali ugotovijo, da skrivnosti uporabnikom v 90% niso vsec in jih ukinejo. :)
  3. elvinho

    Račun s8

    Lep pozdrav, iščem račun z serverja 8. Lega ni pomembna, blo bi dobro, da bi blo vsaj ene 4k točk (nisem zahteven, ga bom že sam izpopolnil), edina želja je praktično, da ni farma in da ima vsaj nekaj malega točk. Račun bo deležen vsakodnevnega večurnega nadgrajevanja. Sem aktiven igralec.
  4. elvinho

    TribalHugs prihaja na si3

    Ker je 1. odhod mu dam 2 tedna... Pol z vsakim pa za 2 dni manj :D
  5. elvinho

    Oceni Igralca

    Pomoje je mislo uvrsitev (128. mesto in 126. mesto...)
  6. elvinho

    Oceni Igralca

    Ti oceniš igralca, ki je oceno pred tabo (v tvojem primeru CarexD), tisti ki bo pa oceno za tabo pa bo tebe...
  7. elvinho

    Oceni Igralca

    Točke 9/10 Je dokaj visoko na lestvici, mal bol bi še lahko blo. Lokacija 8/10 Okol sebe ma veliko svojih soigralcev, ki mu verjetno pobirajo surovine iz farm, se vidi da ne farma res ogromno... Nima še preko 1k pofarmanih vasi. Pleme 10/10 Najbolše pleme je vsekakor TEAM (morem :D), sicer...
  8. elvinho

    Plemena

    Ime igralca na s3: Elvinho Pleme: TEAM Apple: : Se strinjam s Flaningerjem, veliko članov in to bi lahko izkoristili bolje. Na začetku množično zavzemanje barbarskih in bonus vasi, zdaj pa so se stavri občutno izboljšale. Vidi se, da se vodilni trudijo storiti prav in da imajo dovolj znanja...
  9. elvinho

    Največje "ritke"

    Ja pa kk pri hudiču pleme sprejme takšnega igralca?
  10. elvinho

    [POGOVORNA TEMA] Veliko tekmovanje s katerim lahko spremenite igro!

    Okej, nisem jack. Damn, to sem si od nekdaj želo :(. Po vrhu sem pa še fail -.- Glede enot, mislim da je blo že prevečkrat povedano da nebo kaj novega. Glede prehoda iz obdobja v obdobje... Pa veš kolk je programiranja? Pol bi po moje tut taktika mela manjši vpliv tu...
  11. elvinho

    [POGOVORNA TEMA] Veliko tekmovanje s katerim lahko spremenite igro!

    Pol pa idi igrat Rise of Nations. Mislim da sta oba predloga total fail.
  12. elvinho

    Južna Afrika

    Am, Liverpool YNWA? :D Drugač pa valda Slovenija... Drugega favorita nimam, po imajo da so prvaki :D.
  13. elvinho

    cerkev

    Ahhh, okej:). Aha, torej svet 2 ni enak svetu 1. Je možno kje videt, razlike med 1 in 2 svetom? Al pa morda lasnosti in 1. in 2.? Morda kje to piše... priznam nisem gledal. Se opravičujem, sam ve kdo?:) ps: ze ti zahvaljujem za zeloo hiter odgovor:) edit.: Morda ve kdo kdaj približno se bo...
  14. elvinho

    cerkev

    Mene pa zanima, kako lahko zgradim cerkev... Ker na s2 sem zdaj začel, pa nimam cerkve. Je potem bolje da začnem znova in zgubim 200 točk, samo da dobim cerkev? Hvala in LP. Al mislim stolnico. cerkev=stolnica, v tem sporočilu:)
Top