Recent content by handjar

  1. handjar

    Pogovor o svetu 10

    mene zanima,kako združiti 3 zastave..kot je omenjeno..v eno..hvala že vnaprej za pojasnilo.. Lp Handjar
  2. handjar

    Klepet o svetu 8

    aha...ok,hvala... pa še malo moje slovnice....zate se lahko napiše skupaj;samo mora imeti preglas na e.. Lp Handjar
  3. handjar

    Klepet o svetu 8

    mene pa bolj zanima kdaj se bodo te skrivnosti začele pojavljati...ve kdo?
  4. handjar

    Napaka Popolna diktatura moderatorjev?

    §3. Moderiranje Moderatorji lahko izbrišejo, premaknejo ali uredijo prispevek na forumu, četudi le ti ne kršijo pravil foruma. Moderiranje mora vedno biti v dobro foruma in uporabnikov Vojne plemen. Mislim.....se pravi....kako?Če se pelješ 50 skozi naselje in te ustavi policaj...ti napiše...
  5. handjar

    Vojna napoved

    hehe..ti kar...samo ne vem na koga boš vodil čez teden...ne vem,kako boš razložil Hendriku Klindworth, Eike Klindworth, Michaelu Zillmerza upad takega zanimanja za njihovo igro na slo serverju.. hm...zanimivo bi bilo slišati njihov komentar. A ga lahko priskrbim?:)
  6. handjar

    Vojna napoved

    Dragi Errorovci...moram nekaj odkrito priznat..čeprav nisem bil neki velik navdušenec nad Koh-om,mi je to pleme zdaj postalo všeč....rad sem v družbi manjšin..so stalno netolerantno obravnavani..ampak veš kaj:To nas dela močne..bi rekel močnejše..duha ne moreš izklopit..zlomit..samo ga...
  7. handjar

    Vojna napoved

    še marsikaj boš moral pozabiti..moj dragi avionček...:D
  8. handjar

    Vojna napoved

    terorist..terorist...je dan za dnem lajnal tvoj zadnji na sliki...vidim,kar dosti podobnosti..vsi pa vemo,kako je končal...bogat,vendar brez spoštovanja..velja za največjega lopova po dolfeku.ja..ja..
  9. handjar

    domače živali...

    oooo...nimfe....žena ima tudi eno..ime mu je fičo..hehe..
  10. handjar

    domače živali...

    Ajde..napište kdo ima kako domačo žival ali pa si jo želi..:)...:lc:
  11. handjar

    kaznovanje igralca

    No,ubijalec ,bomo videli,če bodo banali vašega igralca,ki ima dva računa...me prav zanima..
  12. handjar

    Nezadovoljiv odgovor

    Ja..saj..dobro bi blo dobiti obrazložitev že zaradi tega,da igralci ne bi ponavljali napak..se celo življenje učimo..in si še lahko ne vem kak strokovnjak,pa se ti še zgodi napaka. Vem,da se o tem ne razpravlja tukaj..samo eno izjemo bi pa si vseeno lahko privoščili..že zaradi naslednjih...
  13. handjar

    vprašanje

    se mi zdi,da je že bil en tak primer blokade dobrega igralca,ki se je hitro razvijal in osvajal..najprej so mu ukradli račun..ga je zrihtal nazaj..pol pa so ga banali..ne vem..mislim,da imajo admini za ene prestroga merila..
Top