Search results

  1. Pogovor o svetu 18

    Si me zamešal kolega ;)
  2. Pogovor o svetu 18

    Mi ne rabimo vaših čestitk, vesli nas dejstvo, da ste "zagonili" ure in ure na vojni plemen in na koncu dosegli nič!!! No ja, vsaj mene veseli to dejstvo :D Drugače pa kar se tiče pošteno- nepošteno, poraženec je vedno angelček (kraja našega računa, hmm?, pozabljeno, ane mtw?), zmagovalec time...
  3. Pogovor o svetu 18

    No ja, če je že prej niso popihal, ane? :rolleyes:
  4. Pogovor o svetu 18

    Ostali so le še tisti, ki se jim je uspelo najbolje skriti:plemic::plemic:
  5. Pogovor o svetu 21

    Že iz tegale tvojega odgovora se da razbrat da nisi lih poštena in prijetna oseba :P
  6. Pogovor o svetu 21

    Poskusi sam sebi vas prevzet pa boš videl kaj se bo zgodilo ;)
  7. Pogovor o svetu 21

    Dragi soigralec iz s20 ;), odgovarjat vam moram ene 3-em na enkrat, tako da ne leti vse nate. Uglavnem podporo cenim zato ker so vedno rešili moje težave in bili pri tem pošteni. Drugi imajo pa drugačne izkušnje, ampk bodimo odkriti- če bi igrali pošteno se nebi noben jokal čez podporo! Ampk...
  8. Pogovor o svetu 21

    Vidim da imaš nekako "čuden" vtis o meni. Malo povprašaj tiste poštene igralce vpja o meni, yoshi je eden od teh pa boš videl :D V resnici sem zelo simpatična oseba, samo na forumu se skos name spravljate ;)
  9. Pogovor o svetu 21

    Welcome to our newest member, Renegade Torej še eden, ki se je prijavil z eno in edino željo- zmerjat poštenega igralca woley837! Lahko rečete kar koli, cenim delo podpore- ne samo ker so vrnili ukraden račun, in igram pošteno. Tisti ki ste bili blokirani ste pač goljufi, še vedno čakam da se...
  10. Pogovor o svetu 21

    Seveda ja, sigurno so ti oni zgodbice nakladali kakšni angelčki so, v resnici pa so to največji goljufi. Je pa res da se da kako stvar zmenit če poznaš pravila! Jozagulikoza- če sem prav informiran si bil pred kratkim na s19 če se ne motim trajno banan in izbrisan- trdiš da si angelček in si...
  11. Pogovor o svetu 21

    Še enkrat več si nam dal vedet da sem tvoj idol, ampk s tako igro kot si prikazal na s18 te čaka dolga pot! Prvo v nukih se ne dela 1000 skavtov, drugo pa tudi ko si pred porazom se igra, ne pa da spičkaš iz serverja in pustiš tako imenovan "spy dream team" na cedilu ;) Hrvati takemu pravijo...
  12. Pogovor o svetu 21

    Podpora svoje delo opravlja fenomenalno! Zadnjič je pri nas na s18 bil ukraden račun, v 2 minutah so porihtali situacijo!!! Bandit- podpora te nebi blokirala ali kar koli je že bilo, če bi igral po pravilih! Do zdaj še nobenega niso blokirali brez razloga!!! Podpora vam je samo "izgovor" za...
  13. Pogovor o svetu 18

    Upaljač, še vedno sanjaš fer poraz? Nevem ali si padu iz Marsa ali si pa slep kot Kekčeva Mojca ;) Drugače pa barac- Jure Ferlic, ki igra na računih lord je srčni s18 in legolas na svetu 19, ne bom reku sramota od igralca ampk od človeka! To ni sploh več človeško kar počneš!!! Upam da si...
  14. Speed turnir

    Moram vas zajebavat, ker ste se predali brez boja!!! Živi dolgčas, živa mora :D
  15. Speed turnir

    španija, a si to ti ...iz MTW? Hehe Dr.Menace pa to ... ko je padu ko keks?
  16. Pogovor o svetu 18

    Predčasno si se predal, to veliko pove o človeku samemu, še več pa o takih ko non-stop nakladajo :D
  17. Pogovor o svetu 18

    Ej, daj vprašaj proarkhe aeon kako se s skavti igra ;)
  18. Pogovor o svetu 18

    spanija, ti samo piši, ko pišeš vemo da lahko noblamo :D
  19. Pogovor o svetu 18

    Se nimam namena držit s takimi psihopati kot si ti, kaj pa vem kje bom pristal- da mi ne bodo v ponedeljek kaki albanci organov ven pobiral in prodajal na črnem marketu!!! Pa da vidimo če je to res tvoj zadnji post :P
  20. Pogovor o svetu 18

    Vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše draga Vulpes, vse najboljše za te ;)
Top