Search results

  1. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    idiot ,si ti vedno znova začneš.o_O
  2. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    POL SI ŽE PRIZNAL-MAL PA BOŠ VSE,tudi drugi te pribijejo na laži, fantazijo tvojo,....še bi lahka našteval;) Igraš svet 26,če ga mi piš, pa se srečava tam,pa kakšno dorečeva.Tukej nehajva smetit tvoje stare smeti ,maš prav. lp
  3. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    prvo pojava si ti,pa to prava,... si nepošten,prvo govoriš eno,nardiš drugo(igravcem v plemenu prvo pregledaš račune kot vodja,pol pa neseš informacije v drugo pleme((to pleme si neki cajta že vodu in ne kot praviš prvi in drugi teden!!!!!!!!)),pol prevzamete šibke,itd.,,,,) ena četrtina...
  4. mojzes

    Pogovor o svetu 23

  5. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    POŠTENOST JA NA PRVEM MESTUPRAVIM. TEGA PA PR TEBI NI IZDJAČEK.
  6. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    Sovraštvo si sam skuho in izdajo,kaj si bil neki vodja-nesposoben.;)
  7. mojzes

    Če kdo potrebuje duala.

    dobi pa protezo,žal če ne zastopiš :p
  8. mojzes

    Če kdo potrebuje duala.

    jst rabim nekoga 100%
  9. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    He,he,črtomir pusti jih,sej so idioti,se sam smejim ,ko berem tele novele njihove.:p ragnarok-prvi izdajalec še vedno-:eek:
  10. mojzes

    Klepet

    juhuhu,pa je uspelo podpori.----;)
  11. mojzes

    Anketa: Limit farmanja

    roben,denar sveta vladar,tudi podpora se tega reka drži,;) dol limit,pa farmat na puno.
  12. mojzes

    Anketa: Limit farmanja

    kustos ,kaj ti res ne moreš iz svoje kože,da stalno podcenjuješ,....!!!!!!!!!!!!:p
  13. mojzes

    Anketa: Limit farmanja

    Naj bo za vse igravce poštena igra,limit pa odstrante,večja hitrost igre.
  14. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    Kdo take stvari piše,izdajalec lastnega plemena,pa še vodja(plemena-PO) si bil in izkoristil svoje igravce v plemenu.Sram naj te bo,namesto pomagat ,ja si pravi idiot.Me zanima kakšen cepec si v realnem živlenju,a teb nihče res ni dobrega storu. lp
  15. mojzes

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    ma kdo se oglaso,hinavc;)
  16. mojzes

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Dejte pobje ste pač poravi debili,tisti ne prenesete poraza ,katerim se dokaže ,pa še kr lajate,.....:p POKEMONI,ja so lahka na vrhu ,ker igrajo hinavsko,izkoriščanje računov,...saj borit pa se ne znajo,he he ,lastne izkušnje z njimi,solistov ne upajo napadat.:o
  17. mojzes

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Zagovarjajo nepoštene admine z motorko vred,ker so imeli koristi,smrdi od njih.;)
  18. mojzes

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    KUSTOS,dej se v zemljo pogrezn pa ven kukaj,kej se dogaja na svetovih,......isti stari izprijenec. lp
  19. mojzes

    Pogovor o svetu 23

    Umazana igra ,al ne.....;)
  20. mojzes

    Za slovo

    Mal preberi ,kaj pišeš,..........!!!!! IZDAJICA TLA--plemena :p
Top