Search results

  1. hawbix

    JB vs TMP... aka... Alica v čudežni deželi.

    hihi sasuke... sicer pa nofear, a ti umaknem vojsko, da ne boš tolk nukov izgubu?
  2. hawbix

    JB vs TMP... aka... Alica v čudežni deželi.

    sm vedu da edini k me ima jajca napast je nofear ;) sam nism pa vedu da upa napast edino vas ki nima cerkve, ostale pa pusti na miru :D
  3. hawbix

    Ocenjujemo igralce

    -makkam- Točke: 7/10 (Bo že, točke ne dobivajo vojn) Lokacija: 5/10 (Veliko praznih farm) Pleme: 9/10 (Dosti poznanih članov z ostalih svetov) PN: 3/10 (Lahko bi blo dosti bolše, ni dosti aktivnih farmic morda?) skupaj 7 p.s.: Ingame s4 nadimek RibaFafalica
  4. hawbix

    Mejniki Sveta

    plemena premagani nasprotniki 100k napadalec CBears
  5. hawbix

    Mejniki Sveta

    10k odd ribafafalica ;)
  6. hawbix

    Ubijalec, hvala!

    Vidim da si še bolj otročji kot sm pričakoval in že avtomatsko zaklepaš moje teme. Najlepša ti hvala ;) S tem ste samo potrdili mišlenje ki ga imam o moderatorjih na splošno. Pa ne rabiš mi sploh razlagat zakaj si temo zaklenu, ker me tak ne briga, vem da boš tudi to zaklenu v to sploh ne...
  7. hawbix

    Poljaki na s4

    nič ne skrbi, bo že vse v redu
  8. hawbix

    Poljaki na s4

    hmm ne vem kaj ima matjaž zdej z vsem tem. a misliš da rabim njegovo odobritev za vsak korak k ga naredim? po tvoje bi me potem mogu še srat peljat za rokico.
  9. hawbix

    Poljaki na s4

    oh ja ubijalec že grozi, mene je strah, sploh ne bom več pisal *v jok pa na drevo*
  10. hawbix

    Poljaki na s4

    ja, to maš pa prav, tko da s tem se strinjam. TMP je mel vedno svoj pogled na svet.
  11. hawbix

    Poljaki na s4

    jah pol če je ubijalec bog in batina pa mu je mama nuna, fotr pa polcaj. in to objasni njegov vzvišen odnos do ostalih.
  12. hawbix

    Poljaki na s4

    jst ne vem kaj misliš da bo septembra ;) v naše pleme ne sprejemamo 15 letnikov, zto ker tak folk bo septembra zjebala šola, jst mam pa to prednost da sm s tem zaključil. se pa strinjam s tabo, bom za tabo, sam zarad enga razloga, do septembra bo v mojem 15x15 en kup barbarcev, oni pa ne delajo...
  13. hawbix

    Poljaki na s4

    ;) o pa si se zmotu in to ornk ;) 700+ pik, pa 13 let tud nimam ;) pa v top 5 plemenu sm, po premaganih sm tud u top 10...tko da nebi o noobih :D
  14. hawbix

    Poljaki na s4

    aljaž najdi me ;) pa še nism tak amater kot ti misliš, če podcenjuješ ljudi se lohk ornk zajebeš.
  15. hawbix

    Poljaki na s4

    lol kakšn mass recrute pleme če ima pleme max 40 članov ^^, si se mal zmotu. kr se pa ubijalčevega zabijanja tiče pa nebi o tem. in kr sm reku glede poljakov sm reku, sesuje se jih lohk zlo na hitro, še plemičev ne rabiš za to, verjemi, pa če bi ti poznal špil, bi tud to vedu.
  16. hawbix

    Poljaki na s4

    dej ubijalec povej ti meni kaj ti ni jasno? tle sam neki usajaš, tko kot na useh forumih, in se neki pametnega delaš. če si tak car pokaži to v igri, ne pa svojo nezrelost na forumu. sory sam jst sočustvujem s tabo, itak tvoj odnos do ostalih je na ravni 4 letnega otroka.
  17. hawbix

    Poljaki na s4

    serija je res lepa ja ;) par glavnih igralcev bi se že na tem forumu našlo. sicer pa ubijalec potrjuje moje trditve da je na tem forumu samo zato da pljuva po ostalih.
  18. hawbix

    Poljaki na s4

    gumica, edina legenda tule ki drži zame, pa še tvoj stil igranja mi je zelo všeč ;)
  19. hawbix

    Poljaki na s4

    nizka ;) sam se pa strinjam s tabo. ko jih bojo poljaki pa enkrat pičli od odzadej, zahrbtno kot to znajo pa bojo jokal =D
  20. hawbix

    Poljaki na s4

    tukej se pa motiš, jst mam čist zadost obrambe da se branim, ker prva vas je itak mešana tko da lohk poskrbim zase, sicer pa si si v drugem delu odgovoril na prvi del. pridno pucam sosede, in se ne bojim napadov nase ;)
Top