TOP 20 Plemen

calimero

Banned
Reaction score
0
Ridersi nikoli niso bili pleme, oni so bol podobni razpusceni bandi.

Glede na to, a si ti bil vedno za pleme NOB oz. zdaj Titan, nebi reko.
Ker ko si se registriral si bil cisto pri Ridersih pa NR-ju.

Glede na to, da si igral od zacetka, bi se samo re-joino. in prisel na zahodno stran.
Takrat ko sem jaz igral na grega94, kasneje dual od barca-4ever, vem da je bil zahod popolnoma nas!
Zdaj kaksna je situacija nevem, nisem spremenljal nic kart.


Grega


ne morem verjet,da si ko jadernica na veter,si pa ja ko skokica,ki skace iz plemena v pleme nikjer nimas obstanka,ce pa ze ostanes pa izdajas in puntas
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
vas mal zanima tole vodstvo nr igra na več računov tud jih ponujajo okrog tak sem jas naletel in so mi pol vzeli tist rčun nazaj dobro da nisem dal gesla od svojga računa tp sp igralci sexbeer ta mi je ponudila račun pol sem na forumu zasledil ausa da ponuja nek račun in tud par igralcev pa en račun ni njihov to pleme igra sam na prevaro in se tud izdajajo za moderatorje sveta 8 ali pa drugih svetov so milanocar dcc 55 za ostale bi moral pogledat na zs tam so mo rekli kaj so
 

DeletedUser

Guest
hh,samo banda lopovska je tam...heh za asusa vem da igra več računov. :D(sej zdej bo ubijalc spet neki pameten!)



Ups..že prhajajo napadi :(
 

DeletedUser

Guest
hh,samo banda lopovska je tam...heh za asusa vem da igra več računov. :D(sej zdej bo ubijalc spet neki pameten!)



Ups..že prhajajo napadi :(

seveda, ti tak vse veš. Glede na to da si navaden strahopetec, ki kak mu kateri zagrozi skoči v drugo pleme samo da bo preživel zelo močno dvomim.
 
Last edited by a moderator:

marjan 61

New Member
Reaction score
0
če to veš patriki daj na zvon ker asus ni bil prosoten sedaj je pa jamral za ikrepitve neke neosvojene vsi men ne njdete ker vojno plemen ne igram zarad izdajalcov na 2 sem od pravin nikom bil v ridersu sprejel račun za stalno pojavo lasnik sedaj je moje pravo hočem met vasi nazaj pleme nr ne upošteva tega in tud ponuajo od drugih igralcev račune če jimomenim da bom jih šrijavil ka mi pa morejosaj so game operaterji na drugih svetovih sedaj pa to nevem kolkrt ste ,mi že na vseh svetovih bokirali račun če ste pošteni preverte igralce a svetu 2 posebej pleme nr ko se hvali po furumu da bo svet 2 počas ukinjen ne briga če me vop najde in mi blokira na 2 račun al na ostalih svetovih isti moment lahko začnem znova kak je pa karta prijav in vsega ostalega sam v moji roki tam ne more pomagat niti motorka niti flatko da ostale organzatorje ne omemjam ker o vojni plemen niajo pojma

v nr plemenu je kar nekaj takih ki igrajo po več računov taka sta urge in dcc 55 to sta dva igralca v bistvu pa je sam en

http://si2.vojnaplemen.si/public_report/8b822bda9d81797d5632acf9e9ad1ece


s mal vojske pa ubičol vse niso člani nr angelčki da se jih premagat sam združot se mormo ostali
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
marjan 61 nena ga preveč bluzi ti na zunanjem forumu=)in ostali za tabo..asus je samo 1 račun špilo..in to samo svojega=)realno pa tak mu nena sezes do kolen niti njemu..tak da če si mu kaj fauš zadrzi zase komentare in mu nena kvari ime na forumu=)
 

DeletedUser

Guest
calimero..ridersi nikoli niso to bli za kaj si ti pravo..in ti tuji nena nekaj govori če nisi ziher..oz.neveš=)malo kiro pleme se je lahko primerjalo z ridersi na svetu2..mali so bli in sodelovali v nula..še titansi niso tak močni bli=)lp
 

DeletedUser

Guest
sorry calimeru..ni tebi to blo namenjeno=)ampak tistemu ko je napiso gori da so ko razpuščena banda=)
 
Top