Nofearomanija - bolezen ali moda?

Status
Not open for further replies.

calimero

Banned
Reaction score
0
se bos slejko prej zafrknil in bomo pri osvojeni vasi vidli tvoje okrepitve pri njemu kot od ninje na drugem svetu tako je pac zaveznistvo:cool:
 

rfaric

Member
Reaction score
0
se bos slejko prej zafrknil in bomo pri osvojeni vasi vidli tvoje okrepitve pri njemu kot od ninje na drugem svetu tako je pac zaveznistvo:cool:

prosi mungota,da ti da sitat pa preveri in še 1x ti povem utihni dokler nimaš dokazov proti meni in ninji
 

DeletedUser

Guest
da nebi slucajno jaz pokazal ninjie poste

He kaj ima ninja zdej post, sej ni lih pravi čas za to, pa tudi mislim, da normalno vse pohrusta, no sicer ne vem, mogoče se pa res posti.

Jezus je rekel: "Tisti naj vrže kamen, ki nima greha".

Ja se strinjam, sam ta je nekako čudno končal na enem križu.

Joj toliko me vlačite po zobeh da se mi kolca že 2 dni. ubijalca bi pa prosil če lahko zdrži vsaj 1 dan da ne stisne reply na čisto vsak post na tem forumu.

Če pa to dosežeš, potem pa tudi jaz ne bom za kazen nič napisal dva dni.

ne deri se name ok povedal sem kako drugje dela tvoj vodja ok tam imam trdne dokaze

Ja kdo se pa dere nate, jaz ne vidim , da bi se kdo. Še enkrat ne vem kdo narobe dela , očitno tisti, ki je banan ima prav..jao
Dej naredi že kaj, sproži kakšne sulice na rfarica, jaz osebno se ne bi mogel upreti taki ponudbi

Pa še nekaj, ne vidim, da bi ti kakšno vas vzel Mungotu, in če bi imel rfaric obrambo pri njemu se vsi skupaj polomite, ne pa tako kot zdaj, ko ga počas nekaj sesuvate.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lojzek vse ve javi se smrku ti bo dal sluzbo:p

Dragi Ata Smrk,
Pišem ti na priporočilo velikega stratega in bojevnika Kalimerota. Zaprosil bi, da me vzameš v službo, ker sem trenutno brez dela. Vem, da nisem Elita in ne sežem vašim bojevnikom še posebej Kalimerotu niti do gležnjev. Vendar pripravljen sem biti oproda častitljivemu vitezu Kalimerotu, kot je on sedaj tebi. Za začetek učnih ur sem pripravljen skrtačiti kakšnega konjička in počistiti hleve, ker se pa rad učim bi pa občasno lahko pometel tudi dvorišče. V času vojne pa sem pripravljen postaviti tudi kakšno deblo v okope, da se boste lahko lažje ubranili sovragov. Lahko pa nabrusim tudi kakšno sekirico, čeprav vem da jih presvetli vitez Kalimero nima, za dolg jezik pa še ne poznam naprave s katero bi ga malo skrajšali. Njegove sulice pa so tudi slabe kvalitete že vse črvive in preperele,tako da bi svetoval, da posekamo bližnji gozd in naredimo kvalitetno orožje. Žal tudi meča ne znam še vihteti, kot veliki bojevnik ,ampak upam, da me njegova veličina Kalimero nauči tudi teh skrivnosti. Ponižno prosim. če se lahko takoj začnem učiti.

Lep bojevniški pozdrav!

P.S. Ponižno in goreče upam , da me sprejmete in uvedete v skrivnosti bojevanja, ker ko bom velik, bi bil rad najboljši in najpametnejši, kot je sedaj njegova gnada Kalimero. V duhu prihajajaočega Miklavža upam, da mi odgovorite pozitivno.
hvala, klečim in prosim, da me uslišite
 

DeletedUser

Guest
Dragi Ata Smrk,
Pišem ti na priporočilo velikega stratega in bojevnika Kalimerota. Zaprosil bi, da me vzameš v službo, ker sem trenutno brez dela. Vem, da nisem Elita in ne sežem vašim bojevnikom še posebej Kalimerotu niti do gležnjev. Vendar pripravljen sem biti oproda častitljivemu vitezu Kalimerotu, kot je on sedaj tebi. Za začetek učnih ur sem pripravljen skrtačiti kakšnega konjička in počistiti hleve, ker se pa rad učim bi pa občasno lahko pometel tudi dvorišče. V času vojne pa sem pripravljen postaviti tudi kakšno deblo v okope, da se boste lahko lažje ubranili sovragov. Lahko pa nabrusim tudi kakšno sekirico, čeprav vem da jih presvetli vitez Kalimero nima, za dolg jezik pa še ne poznam naprave s katero bi ga malo skrajšali. Njegove sulice pa so tudi slabe kvalitete že vse črvive in preperele,tako da bi svetoval, da posekamo bližnji gozd in naredimo kvalitetno orožje. Žal tudi meča ne znam še vihteti, kot veliki bojevnik ,ampak upam, da me njegova veličina Kalimero nauči tudi teh skrivnosti. Ponižno prosim. če se lahko takoj začnem učiti.

Lep bojevniški pozdrav!

P.S. Ponižno in goreče upam , da me sprejmete in uvedete v skrivnosti bojevanja, ker ko bom velik, bi bil rad najboljši in najpametnejši, kot je sedaj njegova gnada Kalimero. V duhu prihajajaočega Miklavža upam, da mi odgovorite pozitivno.
hvala, klečim in prosim, da me uslišite

ej jaz bi ti ustregel na tako lepo napisani prošnji, nevem pa če bo še ata smrk za :p
 

DeletedUser

Guest
sicer na S1 igram le še občasno, moram tudi tukaj malo pokomentirati.

"Ubogega PSja." POSLEDNjI SAMURAJI nismo bili nikoli ubogi predvsem z črtomirjem na čelu! To pleme je združevalo najboljše igralce na severu (mogoče jaz res ne sodim med njih, vendar sem bil v tem plemenu med vodstvom)! Da pa nismo bili ubogi pa dokazuje tudi ta podatek:
kot obramba:
1 POSLEDNJI SAMURAJI 315,08 Mio.

Vedno smo se odlično borili, prehiteli celo KaraK in s tem postali zagotovo najbolj borbeno pleme (pri obrambi) na VP! Tako da v tem smislu (kdo je boljši), sodi zagotovo KOH pred TMP! To pa zato ker so nam veliko bolj povečali ODD kot TMPjevci Karakovcem!
Vem da sem v zadnjem času imel ogromno povedati čez obe plemeni, vendar v tem trenutku popiram KOH in tudi tega Lojza ,za katerega sicer niti ne vem, kdo je :D

In ker sem potek S1 spremljl skozi, tudi takratk ko sem še aktivno igral, je moje mnenje glede kdo je boljši zagotovo na strani KOH!
Sicer nas res niso dokončno premagali, vendar TMPjevci tudi niso nikoli SAMI premagali Karakovcev! Sedaj pa niti mungota niso sposobni!

KOH, pomagajte mungotu kolko gre! Mungo, če to bereš, bom pa povedal še tole ... NE PUSTI SE! Pokolji jim še miljardo nukov! Ittak si najboljši branilec na .si sceni! Z svojo vojsko ali pa brez!

ps: Pa da ne bo spet kdo kaj čez črtomirja ... ČRTOMIR SE JE V 90% primerih BORIL SAM! (tudi zato je imel 90% vasi obrambnih)!


Pa dajte se že enkrat vdarit ... ker vas mam dovolj s tem čakanjem :D

Se mi pa zdi NoFear najbolj nesposoben, saj je s svojim računom "posral", zdaj pa ittak dalje dela svinjarijo z drugim računom!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma ne splača se tega pisat, glej KOH je Elita in se vede temu primerno in ne mi pisat Ubijalec, da to ni res--->Please calm down...

KOH je zgubil vso pravico do naziva elita ko so začeli za hrbtom svojega zaveznika pošiljat njegovim sovražnikom obrambo. Nisem še slišal za elitno pleme, ki bi se moralo takih trikov posluževat.

pač so nekateri boljši od drugih, pa jih ne morete sesuti čeprav igrate na vse mogoče načine. Saj to je pa krivica.
spet ena velika laž, kdo je bil tisti, ki je za hrbtom dolgoletnega zaveznika pošiljal obrambo njegovim sovražnikom? TMP ni bil tako da ne mi o igranju na vse mogoče načine.

Ubijalec KOH je zmagal že kar nekaj vojn za razliko od tebe ,...

si opazil da se strinjajo s tabo le soplemenjaki(pa še to le tisti ki se oglašajo na forumu):p:p:p:p:p
presenečen bi bil kdo se vse strinja z mano. A če se ne javijo na forumu pomeni da se ne strinjajo? Lahko hitro naredim, da bodo prišli gor.

No pa malo poglejva na hitro kaj je bilo (če sem iskren ne morem ne jaz ne ti dosti pametovati) bolj malo poznam ozadja, ti si pa tudi samo par mesecev v TMP.
Karaka - ja to bi se lahko reklo dobljena vojna (seveda z veliko podpore zaveznikov, drugače bi že takrat šli rakom žvižgat)
Eow - aja sej niste imel z njimi vojne, ste samo pobrali člane, he,
ŠB- ja sej tud tu ni blo vojne, spet samo novačenje,
JB- hmmmm, kar traje in traje za enkrat še ni dobljeno nič,
Praet- aja sej njim niste napovedal vojne, samo napadate, sem pozabil, no pa nič drugače, ni efekta
bom ti jaz par jih naštel, ker ti očitno nisi zadost pameten da bi pogledal.
OMG
Karak - KOH je pomagal a nebi rekel da bi brez njihove podpore šli rakom žvižgat
D-F.L
S.V.
Črt
JB - tista manjšina kaj ni na sitih živi še samo zarad masovnih okrepitev od KOH
in da te popravim Praet so nam napovedali vojno, ko so begunce iz JB sprejeli.

Za konec pa si malo poglej kaj si si spodaj dodal.Nekaj dosti plemen se je že upokojilo, kaj misliš, se bo še eno?

Kaj bi rad s tem povedal? Kje sem jaz bil vse in zakaj sem nehal ni tvoja stvar in sploh se ne poskušaj glede tega oglašat ker nimaš pojma

Sedaj pa niti mungota niso sposobni!

seveda gospod vsemogočni nk maribor, to da ma tono supporta od KOHa pa nevelja seveda nič kajne:rolleyes: Če KOH nebi hinavščine pasel za hrbtom od TMPja medtem ko so se delali da so nevkaki svetniki JB nebi bil več živ, Praet bi bil kar za par lepih odstotkov manjši.

PS: z lojzekom se nemislim več ubadat, mi je škoda časa.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
sicer na S1 igram le še občasno, moram tudi tukaj malo pokomentirati.

"Ubogega PSja." POSLEDNjI SAMURAJI nismo bili nikoli ubogi predvsem z črtomirjem na čelu! To pleme je združevalo najboljše igralce na severu (mogoče jaz res ne sodim med njih, vendar sem bil v tem plemenu med vodstvom)! Da pa nismo bili ubogi pa dokazuje tudi ta podatek:
kot obramba:
1 POSLEDNJI SAMURAJI 315,08 Mio.

Vedno smo se odlično borili, prehiteli celo KaraK in s tem postali zagotovo najbolj borbeno pleme (pri obrambi) na VP! Tako da v tem smislu (kdo je boljši), sodi zagotovo KOH pred TMP!

To misliš ker se niste borili proti TMP :)
 

DeletedUser

Guest
Ne postanite vremenologi.....njim zadnje čase zelo malokrat uspe napovedati sonce ali dež. x)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
KOH je zgubil vso pravico do naziva elita ko so začeli za hrbtom svojega zaveznika pošiljat njegovim sovražnikom obrambo. Nisem še slišal za elitno pleme, ki bi se moralo takih trikov posluževat.


spet ena velika laž, kdo je bil tisti, ki je za hrbtom dolgoletnega zaveznika pošiljal obrambo njegovim sovražnikom? TMP ni bil tako da ne mi o igranju na vse mogoče načine.


presenečen bi bil kdo se vse strinja z mano. A če se ne javijo na forumu pomeni da se ne strinjajo? Lahko hitro naredim, da bodo prišli gor.


bom ti jaz par jih naštel, ker ti očitno nisi zadost pameten da bi pogledal.
OMG
Karak - KOH je pomagal a nebi rekel da bi brez njihove podpore šli rakom žvižgat
D-F.L
S.V.
Črt
JB - tista manjšina kaj ni na sitih živi še samo zarad masovnih okrepitev od KOH
in da te popravim Praet so nam napovedali vojno, ko so begunce iz JB sprejeli.



Kaj bi rad s tem povedal? Kje sem jaz bil vse in zakaj sem nehal ni tvoja stvar in sploh se ne poskušaj glede tega oglašat ker nimaš pojma



seveda gospod vsemogočni nk maribor, to da ma tono supporta od KOHa pa nevelja seveda nič kajne:rolleyes: Če KOH nebi hinavščine pasel za hrbtom od TMPja medtem ko so se delali da so nevkaki svetniki JB nebi bil več živ, Praet bi bil kar za par lepih odstotkov manjši.

PS: z lojzekom se nemislim več ubadat, mi je škoda časa.



Ubijalec, taki kot si ti, niso vredni sploh prebiranja na forumu kaj šele odgovora in še manj kakšnega nuka v igri... Nakladaš nakladaš in nakladaš, samo gobec te je, še v TMP-ju te ne morejo prenašat, presenetljivo pameten si za svoj rang in dosežke (če sploh imaš kakšne v zapisniku).
Vse kar ti znaš je gobcanje, širjenje lažnih informacij in spamanje.
No definitivno se ti priklonim kot "Ultimate Spammerju" sveta 1, če ne celo celega zunanjega foruma.

Seveda poznaš vso zgodovino tako KOH-a kot tudi celotnega s1, pa naj bo sever ali jug. In ko, vam v TMP-ju kakšna akcija ne uspe oz. vas Mungo tepe ko pse, pa imaš seveda takoj izbran izgovor. KOH ga supporta. Seveda, in prašiči letijo kajne?

Ampak, tako ali tako boš imel ti na koncu prav oz. te nobeden več ne bo poslušal, če te sploh kdo še. Vsi mi se pač ne moremo meriti s tvojo "superiorno" inteligenco ;).to je tako, kot bi norcu poskušal dopovedati, da je nor.


Mislim, da bi ta nasvet moral veljati še posebej za tebe.

NF
En nasvet;
začni živeti in kdaj pa kdaj pojdi na zrak ali se začni ukvarjati s športom
ali pojdi na pivo s prijatelji, če jih imaš
pa bo svet lepši celo za te

Lp, Irka


Pa še za zakjluček:

kloven ostaja kloven

Zakaj ne odprete cirkus, tam bi bili sigurno no.1 ;).
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Joj kaj jaz berem..To je že čiz off-topic.
Pa pustite ubijalca,vidite da samo pozornost išče s svojo navidezno vsevednostjo in s tem poste nabera.Vi ga s svojim zmerjanjem samo spodbujate k temu da vam nazaj piše pikantne komentarje brez pomena..
Najbolje da se držimo teme Ubijalca pa preprosto preslišimo,čeprav verjamem,da je v življenju dober človek,samo tukaj mu pač manjka pozornosti.

Lp.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, taki kot si ti, niso vredni sploh prebiranja na forumu kaj šele odgovora in še manj kakšnega nuka v igri... Nakladaš nakladaš in nakladaš, samo gobec te je, še v TMP-ju te ne morejo prenašat, presenetljivo pameten si za svoj rang in dosežke (če sploh imaš kakšne v zapisniku).
Vse kar ti znaš je gobcanje, širjenje lažnih informacij in spamanje.
No definitivno se ti priklonim kot "Ultimate Spammerju" sveta 1, če ne celo celega zunanjega foruma.
Za vas, ko enostavno nemorete se sprijaznit z tem, da je cel svet videl kakšni svetniki ste, je seveda vse laž. To da ste svetniki vam verjamejo samo še tisti,ki si zatiskajo oči pred resnico.

Seveda poznaš vso zgodovino tako KOH-a kot tudi celotnega s1, pa naj bo sever ali jug.
A sem kdaj rekel da poznam celotno zgodovino severa? Za jug pa poznam, saj sem tam že od začetka skoraj bil, tako da nebi o tem.
In ko, vam v TMP-ju kakšna akcija ne uspe oz. vas Mungo tepe ko pse, pa imaš seveda takoj izbran izgovor. KOH ga supporta. Seveda, in prašiči letijo kajne?.
Daj no daj, dokazi vam v obraz skačejo, vi pa še boste kar zanikali. Mislim da je tisti ss dovolj nazorno pokazal od kod mungu vojska.

Zakaj ne odprete cirkus, tam bi bili sigurno no.1 ;).

Žal je prvo mesto že zasedeno, namreč tam si ti že.

Vi ga s svojim zmerjanjem samo spodbujate k temu da vam nazaj piše pikantne komentarje brez pomena..
Lp.
Oprosti gospod vmemogočni noob, ampak vsak moj post ima pomen.
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Oprosti gospod vmemogočni noob, ampak vsak moj post ima pomen.

Jaz se nisem nikoli sam označil za vsemogočnega, za razliko od tebe.

-----------------------------------------------------------------

KONEC!(Zaradi mene me še citiraj kolikor hočeš jaz ne bom odgvarjal na tvoje poste nič več)
 

nofear

Member
Reaction score
0
sicer na S1 igram le še občasno, moram tudi tukaj malo pokomentirati.

"Ubogega PSja." POSLEDNjI SAMURAJI nismo bili nikoli ubogi predvsem z črtomirjem na čelu! To pleme je združevalo najboljše igralce na severu (mogoče jaz res ne sodim med njih, vendar sem bil v tem plemenu med vodstvom)! Da pa nismo bili ubogi pa dokazuje tudi ta podatek:
kot obramba:
1 POSLEDNJI SAMURAJI 315,08 Mio.

Vedno smo se odlično borili, prehiteli celo KaraK in s tem postali zagotovo najbolj borbeno pleme (pri obrambi) na VP! Tako da v tem smislu (kdo je boljši), sodi zagotovo KOH pred TMP! To pa zato ker so nam veliko bolj povečali ODD kot TMPjevci Karakovcem!
Vem da sem v zadnjem času imel ogromno povedati čez obe plemeni, vendar v tem trenutku popiram KOH in tudi tega Lojza ,za katerega sicer niti ne vem, kdo je :D

In ker sem potek S1 spremljl skozi, tudi takratk ko sem še aktivno igral, je moje mnenje glede kdo je boljši zagotovo na strani KOH!
Sicer nas res niso dokončno premagali, vendar TMPjevci tudi niso nikoli SAMI premagali Karakovcev! Sedaj pa niti mungota niso sposobni!

KOH, pomagajte mungotu kolko gre! Mungo, če to bereš, bom pa povedal še tole ... NE PUSTI SE! Pokolji jim še miljardo nukov! Ittak si najboljši branilec na .si sceni! Z svojo vojsko ali pa brez!

ps: Pa da ne bo spet kdo kaj čez črtomirja ... ČRTOMIR SE JE V 90% primerih BORIL SAM! (tudi zato je imel 90% vasi obrambnih)!


Pa dajte se že enkrat vdarit ... ker vas mam dovolj s tem čakanjem :D

Se mi pa zdi NoFear najbolj nesposoben, saj je s svojim računom "posral", zdaj pa ittak dalje dela svinjarijo z drugim računom!

Ojojoj prav bal sem se tega komentarja in z največjim veseljem bi ti prilimal sporočilo izpred nekaj mesecev, kjer so mi pri KOH zatrjevali, da vsak k ima 5 minut časa in se mu ljubi mal ODA nabijat pošilja napade na vas, ker ste bojda tako neorganizirani in ubogi, da se z vami sploh ne mislijo ukvarjat in da ste za njih že pretekla zgodba...

Še enkrat bom povedal zgodbico kako in zakaj sem nehal z igranjem. Po velikem puču v EoW je bila s člani EoW debata ali naj gredo v ŠB ali ne. Mene so zavrnili zaradi neumnih izgovorov kar se je tudi kasneje izkazalo za resnično. Vsem ssvojim prijateljem sem rekel, da naj gredo v ŠB sam pa bom častno končal svet 1. Z bumbarjem sva se dogovorila, da lahko moje vasi ponoblata bosko28 in harli99, a se je kasneje v ŠB izkazala prevelika pohlepnost in so jih začeli prevzemati tudi drugi.

Za skoraj en mesec sem se umaknil in nisem bil prisoten na slovenskem serverju nakar mi je prijatelj ponudil račun ( jances ). Račun je bil v TMP in imel sem velike pomisleke, a sem se odločil, da pridem nazaj z namenom, da ponoblam hawbixa in matjazinha. Da sem se vrnil so vedeli samo nekateri kasneje pa sem tudi obelodanil.

Nikoli nisem trdil da je mungo slab igralec. Zelo zavidljiva aktivnost in dober sistem branjenja ga pač uvrščata tam kjer je. Je pa mungo borec in tukaj mu morem čestitati, ker marsikdo bi na tem mestu že obupal. Resnično mi tip dela igro zanimivo in hvala bogu da je.
Edino moti me vso to nepriznano okrepljevanje njegovih vasi, kjer so tako KOH kot PraEt močno pripomogli k njegovi ohranitvi.

Vsi tako nabijate naj se že zgodi veliko pok med KOH in TMP pa sploh ne vem zakaj. Jst sem eden izmed redkih, ki se vojne veseli, ampak po drugi strani je pa potrebno vedeti, da ta vojna bo večja od vseh vojn do sedaj in zmagovalca ne bo kaj hitro.
Ako se nam vsem skupaj ljubi 1 leto statično fajtat potem naj bo vojna drugače pa je potreben iskren pogovor in dogovor med vodji.

KOH in TMP sta vendarle najstarejša zaveznika. Pustimo ugibanja na miru.

Maribor daj povej a ti pišeš stripe??
 
Status
Not open for further replies.
Top