ki mam lopato?!????????!!!!!!!!!!

DeletedUser

Guest
ok...
upam da te res nisem uzalil... ce sem te se opravicujem(to mores spostovati, prvo opravicilo na vp) in predvsem upam da razumes, da eni tukaj smo malo razposajeni,... ne vem kolko si ti star, vendar jaz sem v letih ko se "pravo" zivljenje sele zacenja in se rad kaj posalim... in upam da to ne bo vplivalo na tisto kaj sem ti vceraj ali kdaj poslal... pri tistem bom resen :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Oh jej dečki.... samo za vas sem šel iskat smiley-e in mislite, da sem užaljen. Jaz zaradi spamerjev nikoli nisem užaljen ;). Samo kako že pravite.... sem samo razposajen. :p :cowboy:
 

DeletedUser

Guest
Grobi nekateri že vemO kaj je spam ter kako se spammerje gleda... :D
 

DeletedUser

Guest
nic mladina, zdaj lahko mirno grem na sprehod... me ne rabi bit strah da bom prisel nazaj in stisnil osvezi,... pa........ ja, skratka to je to... se slisimo cez 45 min
 

DeletedUser

Guest
Enako, grem iskat Lopatko in grem v Peskovnik malo Gradove delat, pa Grobija tut, ker bo kralj teh Gradov...
 

DeletedUser

Guest
joj... zdaj sem se spomnil... rokometas123 al kaj ze pac si... ti bi naj bil varnostnik???!!! pa si to dopustil? da mi nekdo pravilnike gor lepi? odpuscen si!!!!!!
konec!
 

DeletedUser

Guest
Grobi a si jezn zarad lopatk al spama
t1247.gif

Grobija sm najdu:
p0616.gif
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
no mladina... zdaj pa pustimo nasega admina malo v miru... novo leto je... tudi on si zasluzi pocitek,... v novem letu pa dobesedno vse tako kot pravijo,... veliko dogodivscin, in vsega.. hehe

drugace pa resno mladina, pustite ga zdaj, drugace bo se zares uzaljen...
 

DeletedUser

Guest
zdaj pa je ta tema "umrla"... joj se vidi da vec ni rokometasa...
ostali spamerji... ste za akcijo? gremo napisat protestno noto za unban!
kaj pravite?
haha zabavam se... naj kr bo banan, itak ni nic pametnega delal na forumu (kot da jaz....)
 

DeletedUser

Guest
je delal pametnega hehe... spam je vedno dobrodošel, sploh je fajno če lahko zraven gradiš še gradove pa rove hehe... saj kaj za brat če je dolgčas hehe :p


Spam - I'm lovin' it :eek:
 

DeletedUser

Guest
zdaj pa je ta tema "umrla"... joj se vidi da vec ni rokometasa...
ostali spamerji... ste za akcijo? gremo napisat protestno noto za unban!
kaj pravite?
haha zabavam se... naj kr bo banan, itak ni nic pametnega delal na forumu (kot da jaz....)

nikoli! Lahko pa hvalnico napišem(šala, nebi se mi dalo).
 

DeletedUser

Guest
hehe, vem ja ubijalec... saj da ima novi acc. sem ga jaz prijavil :), to je dobil povracilo ker je on nekoc prijavil gx, in ni mi vsec da kdo "nadleguje" moje prijatelje...
 

gx15

Member
Reaction score
1
hehe, vem ja ubijalec... saj da ima novi acc. sem ga jaz prijavil :), to je dobil povracilo ker je on nekoc prijavil gx, in ni mi vsec da kdo "nadleguje" moje prijatelje...

Lol prijavil me je :D tega sploh nisem vedel :p zakaj me je sploh prijavil :confused: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ker si mu spamal profil... its... samo modi niso odreagirali, ker sta profil spamalu drug drugemu(predvidevam)... pac glupo ja... hehe
 

d00men

Member
Reaction score
0
Ej tist,ko bo kaj na moj profil spamu ga bom takko sfarmu,da mu bo v vasi zmeraj pisalo 0 surovin.
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahahhahahahahhaha, jojjjjjjjjjj domen!!!!!!!!!!!! skavte sem ti poslal, ti pa milico klices! ne govori ti o farmanju!!!!!!!!!!!!!!! joj, res, glupost nema granica! kot sem ze parkrat povedal
 

d00men

Member
Reaction score
0
Moja milica je tvoje skavte prisilal poveda koliko vojske imaš in sedaj vem tako,da se pripravi na proti udar.
 
Top