Vojna Legion vs MTB

DeletedUser

Guest
Začelo se je tako včeraj zjutraj sem bil online in kot vedno imam forum čez kar naenkrat prispe pismo:

Pleme Dark Legion je plemenu Meet The Block napovedalo vojno!

Ime vojne: We go for K56!

Pojasnilo:


Bitka se že bije 24 ur!
Tukaj je nekaj statistike:
[SPOIL]


re.jpg
[/SPOIL]

In pogovor z njihovmu diplomatu:

[SPOIL]Legion dne 15.03. ob 16:48
Žal ne vem kaj naj ti odpišem, ker nisem bil sploh obveščen o tej nameri!

MTB dne 15.03. ob 13:32
Zakaj ste nam napovedali vojno ali se lahko diplomatsko zmenimo?
[/SPOIL]
pes.jpg

In dobil sem sporočilo da moram to nalimat tle gor!:
[SPOIL]Legion danes ob 17:03
Če že hočeš javno objavljat podatke, potem tole vsaj bolj zanimivo skup naredi. Kot drugo je vzrok vojne bil zapisan že v napovedi, če pa ne razumeš dobro pa je na dalje razloženo nekako tako; ker vi obvladujete k56 ki je takoj vzhodno od nas, in da nebomo obkroženi z vseh strani smo vam napovedali vojno da dobimo prosti vzhod (in prosti jug, ampak tole z vami nima veze).

Sedaj pa nehaj fopat prošnje za premirje kot neki 5letni otrok. Grow up.

Btw; če žejavno objaviš potem lahko zapišeš da tole ni vojna kjer bi šlo celo pleme nad drugo pleme, zgolj nekje kot 10 igralcev vas ima lahko takoj pod kontrolo.

In drugič lahko bolj spodobno sporočilo spišeš, če se že sam interesiraš za neke informacije !

Hitro limaj po plemenu in na forum ! Ajmo :D.
Mtb danes ob 16:10
Zakaj ste nam napovedal vojno?[/SPOIL]

sef02.jpg

Poglejte njihovega najboljšega in našega !Na še manjše se niso mogli spravit !
bb9cb2d4ca11927602b74d61c7efad55.jpeg

Kje je logika?
39213.jpg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
skromen pnp...statistika vam ne kaže dobro vendar vseeno...bomo videli kako se bodo stvari razvijale v prihodnje...:D
srečno:)
 

drinky

New Member
Reaction score
0
ajmo drinky navijamo zate :D
tenkju ;*

drgč pa volf
naš diplomat je bil obveščen še isti dan proti večeru, tako da ne skrbeti ;)
na manjše se res nismo mogli spravit, ker vladate celini K56, kjer bomo mi "lačni" gratali :D
 

DeletedUser

Guest
re

Potem pa bogžegnaj in žejni boste tudi al kaj?Ker mi na žalost ne prodajamo pijače!
 

Flako

Member
Reaction score
0
[mod=Flako]Držite se teme in ne smetite z "nekimi" izjavami, kot naprimer "dober tek", itd.[/mod]
 

gx15

Member
Reaction score
1
pa dober tek :D

drugače pa so oni šele 3 pleme na lestvici, in je vmes še eno pleme, ki se bi jih težje znebili, zato nevem zakaj niste napovedali vojno njim, razen če vam še oni pomagajo... no vseeno navijam za MTB :p
 

DeletedUser

Guest
Jah, če bi bilo vodstvo ''malo'' bolj sposobno, sploh nebi smelo biti težav, da bi MTB zadržal K56 :D Sedaj pa, zgleda da pleme razpada saj je večina igralcov neaktivnih, tisti ki pa so, so pa povečini neizkušeni in tako ali tako neznajo igrati vojne plemen ali organizirati kaj. Tako da te vojne je tako rekoč že konec... Sprašujem se samo ali bo pleme dokončno razpadlo ali nas bojo vse pofarmali ali pa dovolili da se jim pridružimo aktivni igralci... Bomo videli...
 

DeletedUser

Guest
re

Hvala za pobudo gx15
2. Bestt prosim te ne takih bednih izjav kot 1. je začela prepadat samo zaradi takih ki ne sodelujejo, in ne vmešavaj mene v vodstvo jaz sem samo forum urejeval potem sem a videl da gre vse na slbši sosedi so se pridružili legion in meni bi grozila izguba zato sem tudi jaz odšel!
3. Nevem zakaj se legion laže : Nimaš dosti vojske smo razočarani da 3.ooo vojske ni dovolj"! za takega k ga nonstop napadajo ?*katapult?* in popay003 ni dovolj? Še mesto krvi se je name spravlo lahko poprašate sosede k sem jih prosil k me je mesto krvi napadel z 300 težkimi konji 200 kaatapulti in še!
4.Ne držim več zraven plemena MTB ker so not sami škrpicli! no v večini našel sem viliko prjateljem k si mi pripomogli k razvoju eni z pomočjo surovin , drugi z obrambo!
5. Posebno pohvalo pa dam igralcu r-i-s-u imena ne pišem pravilno ker bi mi zavidel ker sem ga izpostavil javnosti!V tem mesecu mi je prispeval surovin za 2 zlatnika!

ps: T-rider odblokiri me na vojni k se mi zdi bedno!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
2. Bestt prosim te ne takih bednih izjav kot 1. je začela prepadat samo zaradi takih ki ne sodelujejo, in ne vmešavaj mene v vodstvo jaz sem samo forum urejeval potem sem a videl da gre vse na slbši sosedi so se pridružili legion in meni bi grozila izguba zato sem tudi jaz odšel!

Točno to sem napisal -.-' Pa vidim da nisi razumel bistva :D, no ni se treba zdej kregat še tuki :p
 

drinky

New Member
Reaction score
0
volf... če nebi bil tak otročaj kot si, non-stop težil za vstop, lagal da imaš 3000 vojske kar še zdaleč ni res...
ne vem no, raje se nebi tolk buniu kot se ti tukaj :)
za tvoje dobro :D:D
 

DeletedUser

Guest
volf... če nebi bil tak otročaj kot si, non-stop težil za vstop, lagal da imaš 3000 vojske kar še zdaleč ni res...
Ne vem no, raje se nebi tolk buniu kot se ti tukaj :)
za tvoje dobro :d:d

+99999999 :)
 

drinky

New Member
Reaction score
0
***CENZURA***

[18:20:53] ***** danes ob 17:30
Grow up kid.
Se še čujemo :).
***** danes ob 17:28
Sam v pleme bi rad prš ki je bolšo zato sem bil pameten ker sem mel neki pravic zdaj pa vidim da to ni res da si kralj če maš pravice za urejanje foruma v plemenu mtd odstopil semm ven ker nima veze not bit!
***** danes ob 17:27
Kaj hočeš da naredim?
***** danes ob 17:23
Od ponosnega razpravljača na forumu sedaj tu ponižno hočeš med nas ?

Res zanimivo kaj vse ne vidiš na vojni plemen :).
***** danes ob 17:22
Ne ej prosim ali lahko pridem k vam!

[mod=Flako]§7 Objava zasebnih pogovorov
Objavljanje necenzuriranih sporočil iz igre je prav tako prepovedano.[/mod]
 
Last edited by a moderator:
Top