Barbarska vas

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav

Imam eno vprašanje. Po koliko časa odsotnosti,postane tvoja vas barbarska vas(če sploh postane zaradi odsotnosti).
 

Flako

Member
Reaction score
0
Am, Če daš izbriši račun po 5 dneh. Če pa preprosto se na račun ne prijaviš, pa po 14 dneh.
 

DeletedUser

Guest
Ok,potem ni skrbi če te ni par dni gor.

Najlepša hvala obem!
 

DeletedUser

Guest
seveda je skrb, še posebaj na si6 ko je hitrost 2.0. Če si že en par ur odsoten je velika možnost da postaneš farma.

V mislih sem imel 1-2dni. Hvala za ta nasvet,da lahko postaneš farma. Očitno bom mogu LT nest na vikend :)
 

akuki19

New Member
Reaction score
0
mene pa zanima kolk obrambe ima barbarska vas (zapuščena en igralc je nehal igrat). VAs ma 10.000 točk napadu sm jo z 1000 vojaki pa so mi vsi pomrli.


Zdej me pa zanima kolk vojske morem poslat zraven plemiča če hočem vas zauzet
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
mene pa zanima kolk obrambe ima barbarska vas (zapuščena en igralc je nehal igrat). VAs ma 10.000 točk napadu sm jo z 1000 vojaki pa so mi vsi pomrli.


Zdej me pa zanima kolk vojske morem poslat zraven plemiča če hočem vas zauzet

Če je barbarska vas bila od igralca, ima toliko obrambe kot jo je igralec imel preden je njegova vas postala barbarska.

Zdej me pa zanima kolk vojske morem poslat zraven plemiča če hočem vas zauzet
Kot prvo napadi z napadalno vojsko in rami (za zmanjšanje izgub) dokler vasi ne uničiš vse vojske.Ko pa ne bo imela vas več vojske pa skupaj z plemičem pošlji še nekaj napadalne vojske.
 
Last edited:
Top