iščem nove člane plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
slabi spomin ima :p

samo tale pa me je nasmejala :D

svejk danes ob 10:44Citiraj Uredi Izbriši
zdaj mam že 100 vojske
 

DeletedUser

Guest
ma dejte no sam hecaste in mislste da sem star 1 let nehite no

žal nihče se tu ne heca. Jaz sam lahko vaše celo pleme znoblam z par pritiski na tipke in še niti enega celega nuka mi nebi trebalo uporabit.
 

DeletedUser

Guest
kolko vem si 10 let star ;)

od malega se učimo;) pa pusti ga naj se malo zeza pa sproba kak gre ta špil:D drugače pa kar se tega tiče smo vsi bili enkrat noobi zato mislim, da ni potrebe po žaljenju ubijalec?:)
 

DeletedUser

Guest
Sami otroci res, ne znate niti enostavna pravila foruma uporabljati. Čisto prav, da ste bili bannani, samo še Klemzyja je treba, ker nima nič pametnega nikoli za pisati ;)
 

DeletedUser

Guest
Sami otroci res, ne znate niti enostavna pravila foruma uporabljati. Čisto prav, da ste bili bannani, samo še Klemzyja je treba, ker nima nič pametnega nikoli za pisati ;)

a spet imaš menstruacijo, da si take slabe volje? sej bo minla :)
 

DeletedUser

Guest
Brez spama fantje vsak naslednji komentar, ki ne bo v skladu s pravili foruma (komentar mora biti torej tudi ON topic) bo kaznovan!

Lp, Tribuno
Forum Moderator
 

DeletedUser

Guest
a spet imaš menstruacijo, da si take slabe volje? sej bo minla :)

Aha vidim, da si nekaj odnesel od spolne vzgoje..
Budala... Dokazal si ti svoje na s5 in na ostalih svetovih.
Na forumu si pa zdaj na vsakem threadu pameten. Da ne omenjam, da nikoli nič novega ne poveš sami spam te je. Škoda besed za take šmrkavce kot si ti, ti kr goni svojo tukaj po forumih..

Ti Tribuno me pa kar bannaj mi boš naredil uslugo itak so samo še spammerji na tem forumu. Mi bo taki užitek, ko ne bom mogel več odpreti te strani.
 

DeletedUser

Guest
Aha vidim, da si nekaj odnesel od spolne vzgoje..
Budala... Dokazal si ti svoje na s5 in na ostalih svetovih.
Na forumu si pa zdaj na vsakem threadu pameten. Da ne omenjam, da nikoli nič novega ne poveš sami spam te je. Škoda besed za take šmrkavce kot si ti, ti kr goni svojo tukaj po forumih..

Ti Tribuno me pa kar bannaj mi boš naredil uslugo itak so samo še spammerji na tem forumu. Mi bo taki užitek, ko ne bom mogel več odpreti te strani.

salah vstavi tampone ti bodo pomagali... ja vem da sem... več sem naredil, kot boš ti kdaj koli v življenju pa pobegnil nisem tak kot ti :eek: aja sej res nimaš časa, moreš na s1 barbare pobirat, sej verjamem da je zate to problem :D
 
Status
Not open for further replies.
Top