Plemena - si5

Katero pleme vam je najboljše?


  • Total voters
    59

Indi

New Member
Reaction score
0
Verjamem in upam da bo FVA še kaj pokazal pred koncem sveta, če ne bo brez veze igrat..Sedaj že dolgo niso izvedli nobene akcije tako da predvidevam da zbirajo moči in nuke in bodo udarili po nas z vso silo. Zato pa da so sami proti vsem, je pa žal njihova krivda in ne naša. Proti vsem drugim so se vedli vzvišeno in se jim je vrnilo kot bumerang....
 

natalija

Member
Reaction score
0
Nisem govorila o krivdi, govorila sem, da je boljse, ce so doloceni noobi lepo tiho. To za spremembo ne leti nate Indi. ;) Vsec mi je tvoj stil.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
zate tud velja. bolje da si tiho. ker si sama med noobi.

LOL

Zakaj se potem ti oglašaš?:D

Ona je dobra
In v FVA je zelo dobrih posameznikov,ki vrjamem da so tudi newbie-e kaj naučili tako da pššššst ti ciko



In še enkrat lahko povem da ne igram na s5 ker Marburg misli da saj po nekaj zadnjih postiho_O ki so bili že dolgo časa nazaj:D
 

ciko1

Member
Reaction score
0
LOL

Zakaj se potem ti oglašaš?:D

Ona je dobra
In v FVA je zelo dobrih posameznikov,ki vrjamem da so tudi newbie-e kaj naučili tako da pššššst ti ciko



In še enkrat lahko povem da ne igram na s5 ker Marburg misli da saj po nekaj zadnjih postiho_O ki so bili že dolgo časa nazaj:D

pol pa škoda da te ni na s5 bi se še ti kaj naučil od nje, sicer bi dolg trajalo ampak saj bi šlo.:D
 

DeletedUser

Guest
Najprej mi povej, zakaj je po tvojem mnenju tole slab komentar.

Komu je kdo bolj všeč nikogar ne zanima. Navedena so bila dejstva.


...

Komentar je slab, ker ne pove realnega dejstva in ne indicira na nic takega. Nikoli se ne steje igralcev, na eni strani in igralcev na drugi, stejejo se plemena. Ce zelis kaj vec o tem, ti komot obrazlozim zakaj.

In se glede tega komu je mar glede tega kdo je komu bolj vsec... Mislil sem da komentiram pod anketo: Poglej rezultate ankete: Katero pleme vam je najboljše?

Torej kdorkoli ze si, ocitno ti ni vsec da pac nekdo ne prenese tvojega plemena. Ceprav sem le izrazu da mi je bolj vsec BZJV.

:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Nikoli se ne steje igralcev, na eni strani in igralcev na drugi, stejejo se plemena. Ce zelis kaj vec o tem, ti komot obrazlozim zakaj.
Fail.

Ps. Nisem na s5.
 

DeletedUser

Guest
Fail.

Ps. Nisem na s5.

Tako bedno mi je brati take pateticne komentarje. Sploh ko ti napisem potem se naprej da ti lahko obrazlozim zakaj.
Taki ste pac bolj primitivni igralci oz nepremisljeni, nesposobni razumeti filozofijo igre. Ti ne zamerim, ti pac ni bilo dano to. (ne recem da je meni bilo, pa vseeno bolj kot tebi)

PS: Nisem vec na si5.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Malo se zamisli. Vsa plemena z akademijami vred proti enemu. In ne ne bo propadel :D. Imam jasnovidne sposobnosti, kljub vsem vohunom in ri.........., ki jih imaste v plemenu. :eek:Se ti so zanic. Garantiram, da ne bo slo po tvojem scenariju.

Igra vas cca. 258 igralcev proti 64.:rolleyes: Vsaka vam cast, genijalci.

zato so si pa cist sami krivi,da je ratalo tako
 

DeletedUser

Guest
Tako bedno mi je brati take pateticne komentarje. Sploh ko ti napisem potem se naprej da ti lahko obrazlozim zakaj.
Taki ste pac bolj primitivni igralci oz nepremisljeni, nesposobni razumeti filozofijo igre. Ti ne zamerim, ti pac ni bilo dano to. (ne recem da je meni bilo, pa vseeno bolj kot tebi)

PS: Nisem vec na si5.

Patetičen si ti in tvoja bedna filozofija. Nekaterim pač ni do branja tvoje domišljije in hkrati nakladanja, ki nikamor ne vodi predvsem pa dvomim, da bi dobil kakšen dober odgovor. O sposobnostih ne bom govoril, ker se ne baham kot mnogi ostali. Lepo sanjaj naprej, samo naj ti povem, da to je le idealnost. Realnost te bo postavila tja kjer smo vsi. ;)


Lep dan.
 

DeletedUser

Guest
Patetičen si ti in tvoja bedna filozofija. Nekaterim pač ni do branja tvoje domišljije in hkrati nakladanja, ki nikamor ne vodi predvsem pa dvomim, da bi dobil kakšen dober odgovor. O sposobnostih ne bom govoril, ker se ne baham kot mnogi ostali. Lepo sanjaj naprej, samo naj ti povem, da to je le idealnost. Realnost te bo postavila tja kjer smo vsi. ;)


Lep dan.

Ne zamerim ti da nisi sposoben misliti na nekem nivoju, ki bi doprinesel neko novo vejo produktivnosti in razmisljanja v neki novi smeri.
Nismo vsi za vse.
Kar se drugega tice, ti tudi ne zamerim. Me pac ne poznas. Se te bom pa zapomnil za prihodnje svetove, samo tako da vidis da me ni samo govor.
 

belinček

New Member
Reaction score
0
Kdaj vam bo jasno da tukaj dobri posamezniki nič ne pomenijo. Igra je vojna plemen in res je igra. Poleg tega zivimo v dobi ko lahko poguglas vse, tako sve ki jih imate danes za noobe ali še kaj slabšega vas bodo v naslednjih svetih noblali. Vse se plača vse se vrača.

lp
 

DeletedUser

Guest
glede na statistiko je rezultat ankete neverjeten,fva bo propadel v enem letu-v to sem 100% preprican

pred štirimi tedni je boško dokazal, da je jasnovidec ali pa dober analitik.

Ker FFja ni v tej anketi predlagam, da naredimo novo. Nova anketa bi imela vprašanje ali bo FF poražen (ali bo sam razpadel) v enem letu ali prej?

Ker so brez yoškota je po moje možnost da razpadejo manjša. Torej bi glasoval, da bo BZJV zmagal naslednje leto poleti ali najkasneje v septembru 2012. Kaj mislite drugi? Verjamem, da bo boško spet dokazal svoje sposobnosti...
 

DeletedUser

Guest
pred štirimi tedni je boško dokazal, da je jasnovidec ali pa dober analitik.

Ker FFja ni v tej anketi predlagam, da naredimo novo. Nova anketa bi imela vprašanje ali bo FF poražen (ali bo sam razpadel) v enem letu ali prej?

Ker so brez yoškota je po moje možnost da razpadejo manjša. Torej bi glasoval, da bo BZJV zmagal naslednje leto poleti ali najkasneje v septembru 2012. Kaj mislite drugi? Verjamem, da bo boško spet dokazal svoje sposobnosti...

hahahahahaahhahahahahahha pa saj se hecaš kajne? ste pa močno prepričani v svojo zmago igralci pa vam uhajajo zato pa morate novačiti nove.... vedno znova me presenečate:p v kakšnem smislu pa sami ugotovite če ni pretežko za vas...
 
Last edited by a moderator:

johnyyy

Member
Reaction score
0
pred štirimi tedni je boško dokazal, da je jasnovidec ali pa dober analitik.

Ker FFja ni v tej anketi predlagam, da naredimo novo. Nova anketa bi imela vprašanje ali bo FF poražen (ali bo sam razpadel) v enem letu ali prej?

Ker so brez yoškota je po moje možnost da razpadejo manjša. Torej bi glasoval, da bo BZJV zmagal naslednje leto poleti ali najkasneje v septembru 2012. Kaj mislite drugi? Verjamem, da bo boško spet dokazal svoje sposobnosti...

zanimivo zelo zanimivo zdaj ste že jasnovodni ali kaj?:O tako zelo prepričani v svojo zmago da morate privabljat igralce iz drugih svetov da vam pomagajo ker bosko ne more več pokrivati več kot 5 računov.....?
 

DeletedUser

Guest
Malo se zamisli. Vsa plemena z akademijami vred proti enemu. In ne ne bo propadel :D. Imam jasnovidne sposobnosti, kljub vsem vohunom in ri.........., ki jih imaste v plemenu. :eek:Se ti so zanic. Garantiram, da ne bo slo po tvojem scenariju.

Igra vas cca. 258 igralcev proti 64.:rolleyes: Vsaka vam cast, genijalci.

sam kot zanimivost in v dokaz jasnovidnih sposobnosti natalije, ki je tik pred razpadom FVAja svoj zdrav optimizem zamenjala za jasnovidnost. Motiti se je človeško... morda pa bo pri napovedi zmagovalca med FF in BZJV imela več sreče, ker jasnovidna očitno ni...
 

DeletedUser

Guest
sam kot zanimivost in v dokaz jasnovidnih sposobnosti natalije, ki je tik pred razpadom FVAja svoj zdrav optimizem zamenjala za jasnovidnost. Motiti se je človeško... morda pa bo pri napovedi zmagovalca med FF in BZJV imela več sreče, ker jasnovidna očitno ni...

hmmmmmmmm a ti pa si jasnoviden? kdo pa je jasnoviden na tem svet?:O če ti verjameš v pravljice o jasnovidnosti jaz ne....
 

DeletedUser

Guest
BZJV vodi proti FF za 200 prevzetih nasprotnih vasi in številka kar raste in raste...
Hvala brci, da mi je odprl oči in mi dokazal, da sem res jasnoviden!:):plemic::cool:
 
Top