Nesmiselnost pacifizma

DeletedUser

Guest
ajmbek!

joj, joj, joj, kaj berem.... moje oči skoraj ne verjamejo, da FF sploh lahko goljufa, ...ne, saj to ne more biti res...

Pa se malo zamislim... Yoško goljufal - izbrisan, steee goljufal - bo izbrisan, Kajaman ah - kot kaže res ne bo mogel biti izbrisan, ker bo prej znoblan, kot razumem je fishes naslednji na vrsti za izbris ali se motim?

občudujem pa člane FFja, kako sploh lahko upajo, da bodo zmagali. Bravo, to je pravi pomen besede, da upanje umre zadnje.... no, hkrati z njim pa bo umrl žal tudi FF

Se mi zdi, kot da tekmujemo ali bodo FFjevci prej sami sebe premagali, ali bo to prej uspelo BZJV...

Razumem, da FF trdi, da statistika ne pomeni vse. Jasno je tudi, da bolj ko jim v statistiki slabo kaže, manj jim statistika pomeni. Lahko se celo zgodi, da bo FF res zmagal, samo zagotove ne po statistiki. Lahko bodo nemoralni zmagovalci, ali kaj podobnega....

Moram pa vzet v bran mrShadowa. Flako, mu grozi da ga bo pretepel, pa ga bom branu! Revež shadow je fajn zbrko napravu z istimi IP naslovi, da jo je bilo potrebno rešit celo z motorko! Ni čudno, da ne more delat, če pa mu grozi flako s fizičnim obračunom.... Shadow, če te bo mi sam povej, pa te bom branu!


Prvo se nauč pisat imena računov;) pa kokr jst vidm stvari lohka Kai mah nah zgubi še sto vasi in bo še vedno po tvoji tako opevani statistiki daleč pred tabo ;) boste mogl pa še veliko truda vložit preden boste dejansko koga znoblali ;)
 

steee

Member
Reaction score
0
ajmbek!

joj, joj, joj, kaj berem.... moje oči skoraj ne verjamejo, da FF sploh lahko goljufa, ...ne, saj to ne more biti res...

Pa se malo zamislim... Yoško goljufal - izbrisan, steee goljufal - bo izbrisan, Kajaman ah - kot kaže res ne bo mogel biti izbrisan, ker bo prej znoblan, kot razumem je fishes naslednji na vrsti za izbris ali se motim?

občudujem pa člane FFja, kako sploh lahko upajo, da bodo zmagali. Bravo, to je pravi pomen besede, da upanje umre zadnje.... no, hkrati z njim pa bo umrl žal tudi FF

Se mi zdi, kot da tekmujemo ali bodo FFjevci prej sami sebe premagali, ali bo to prej uspelo BZJV...

Razumem, da FF trdi, da statistika ne pomeni vse. Jasno je tudi, da bolj ko jim v statistiki slabo kaže, manj jim statistika pomeni. Lahko se celo zgodi, da bo FF res zmagal, samo zagotove ne po statistiki. Lahko bodo nemoralni zmagovalci, ali kaj podobnega....

Moram pa vzet v bran mrShadowa. Flako, mu grozi da ga bo pretepel, pa ga bom branu! Revež shadow je fajn zbrko napravu z istimi IP naslovi, da jo je bilo potrebno rešit celo z motorko! Ni čudno, da ne more delat, če pa mu grozi flako s fizičnim obračunom.... Shadow, če te bo mi sam povej, pa te bom branu!

NA GARMADO PA ZAZGAT! Sicer pa model z 4min trainom bo komentiru :) hhhh
 

DeletedUser

Guest
Sploh ne, sem pa čakal uradno dokazilo in sedaj sem ga dobil :)
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Uradno dokazilo česa ? A goljufanja ? Ni problema, vse je beleženo o vseh osebkih, ki se pridno oglašajo, kam ti pošljem? ;):rolleyes::)

Pa kaj koga briga kako kdo igra, fantje pa to je igra, jaz še nisem videl nobenga igralca, ki bi z vojno plemen kaj zaslužil ? Kaj je pomembno da more bit 7 nukov poslanih tako, da pridejo v isti sekundi na kraj, aj je bolj pomembno to, da namesto čmurjenja za računalnikom in računanja časov preživite raje čas z družino, prijatelji in kako punco (predvsem zadnje je pomembno, da so zadovoljene in potešene)? ;) steee oče in mati ti samo dobro želita (se veš kaj mislim) ;) :D

Meni osebno kdor prevzame vas tako, da pošlje kar nakaj napadov v isti sekundi vem da živi za tole igro. Veliko bolj cenim igralca, ki me bo noblal na opevanih štirih minutah in mi bo napisal v ZS "Veš Uroš, ker sem imel ženo v delu včeraj, pol pa zaradi vse te energije in občutka dobrega dela nisem mogel spat, sem ti šalabajzersko napade poslal pa vseeno vas prevzel ;)" Mu bom 2 krat čestital ;). Ni čudno, da je tolko ku***** in žene niso zadovoljne doma, če nekateri takole fr**** raje po ekranu, namesto v ženo :rolleyes:

pa kaj se oglašaš tolko ti Salah ? Sej vem da je forum in da lahko podajaš svoje mnenje, ampak počasi smo že siti tega tvojega mnenja, ker sploh ne igraš, veš pa več kot mi ki igramo. Ker tako opevaš FF, bi bil že čas, da si katerega od njih domov neseš, pa ga stisneš malo ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nič nimam proti začetnikom imam pa proti začetnikom, ki so glasni kot, da so največji proji te igre. To dvoje pač ne gre skupaj. In če ti tega ne moreš oz. nočeš razumeti ti nimam kaj..
Me veseli, da ti je RL pomembnejši od ene igre. Welcome to the club.

In ne, če pošlješ po par napadov v isti sekundi ne živiš za tole igro.. Če bi ti to dejansko znal oz. vedel kako poteka bi vedel, da ti vzame dobrih 15 minut za ene 5 nukov in en vlakec poslati v razmaku par 100 mls. Samo budilko je treba imeti naštimano, nobenemu ni treba po par ur zaradi tega viseti za kompom..

Noben ne živi za tole igro. Vsaj ne na slo serverjih, poznam jih še ducat ne, ki res ne morejo živeti brez te igre.. Je pa pimpek je na dobri poti tja sodeč po njegovih komentarjih. Pljuvaj malo po njemu, če že hočeš kritizirati noliferje :rolleyes:
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Nič nimam proti začetnikom imam pa proti začetnikom, ki so glasni kot, da so največji proji te igre. To dvoje pač ne gre skupaj. In če ti tega ne moreš oz. nočeš razumeti ti nimam kaj..
Me veseli, da ti je RL pomembnejši od ene igre. Welcome to the club.

No sam sem začetnik in je to moj prvi server, rade volje priznam ;) Natolcevanje kdo bo koga in kdo kak igra pa tudi nima smisla. Pomembno je če si v plemenu, da narediš vse za njega, ker noben posameznik še ni sreverja osvojil.

In ne, če pošlješ po par napadov v isti sekundi ne živiš za tole igro.. Če bi ti to dejansko znal oz. vedel kako poteka bi vedel, da ti vzame dobrih 15 minut za ene 5 nukov in en vlakec poslati v razmaku par 100 mls. Samo budilko je treba imeti naštimano, nobenemu ni treba po par ur zaradi tega viseti za kompom..

Mi niso tuje online igre, stric google me je veliko naučil, ampak še vedno si pozabil dodat, da moreš bit v bližini računalnika, tudi če nisi neposredno zraven je pa v podzavesti zadeva in seveda budilka. Kaj če si takrat glih v nekem konstruktivnem pogovoru s prijatelji pri mizi, ti pa moreš tečt za računalnik napad poslat in to skačeš sem pa tja vsaki 3 minute samo da bo vseh 5 nukov ja v isti sekundi prletelo? :D kako pa to zgleda ?

Ali pa da bodo napadi ja prišli 07.00.01 v vas, da se bo ja čimprej po nočnem bonusu prevzelo in še zraven 5 krat bodilko po drugi uri ponoči, da bodo napadi ja v isti sekundi ?

Noben ne živi za tole igro. Vsaj ne na slo serverjih, poznam jih še ducat ne, ki res ne morejo živeti brez te igre.. Je pa pimpek je na dobri poti tja. Pljuvaj malo po njemu, če že hočeš kritizirati noliferje :rolleyes:

Jih je sigurno kaj več :) mene pimpekovi komentarji nasmejijo in se včasih res od srca nasmejim komentarjem, vam pa meče žogico, dokler boste to žogico poskušali ulovit, tako dolgo jo bo metal ;)
 

DeletedUser

Guest
No sam sem začetnik in je to moj prvi server, rade volje priznam ;) Natolcevanje kdo bo koga in kdo kak igra pa tudi nima smisla. Pomembno je če si v plemenu, da narediš vse za njega, ker noben posameznik še ni sreverja osvojil.



Mi niso tuje online igre, stric google me je veliko naučil, ampak še vedno si pozabil dodat, da moreš bit v bližini računalnika, tudi če nisi neposredno zraven je pa v podzavesti zadeva in seveda budilka. Kaj če si takrat glih v nekem konstruktivnem pogovoru s prijatelji pri mizi, ti pa moreš tečt za računalnik napad poslat in to skačeš sem pa tja vsaki 3 minute samo da bo vseh 5 nukov ja v isti sekundi prletelo? :D kako pa to zgleda ?

Ali pa da bodo napadi ja prišli 07.00.01 v vas, da se bo ja čimprej po nočnem bonusu prevzelo in še zraven 5 krat bodilko po drugi uri ponoči, da bodo napadi ja v isti sekundi ?



Jih je sigurno kaj več :) mene pimpekovi komentarji nasmejijo in se včasih res od srca nasmejim komentarjem, vam pa meče žogico, dokler boste to žogico poskušali ulovit, tako dolgo jo bo metal ;)

Smešno, ti bi naredil vse za pleme, razen se potrudil pošiljat napade na točno določen čas, kar je še najbolj pomembno v plemenski akciji..

Pa še odgovor na tvoje hipotetično vprašanje: Večinoma je odvisno od družbe, če so tvoji kolegi tudi sami gamerji, potem ne samo da bodo razumeli ampak bodo verjetno celo zahtevali da to narediš in bo zgledalo popolnoma normalno. Vprašaj malo strica Googla koliko je turnirjev v igranju iger po svetu in nehaj domnevat, da je igranje iger avtomatsko nekaj neresnega, ker že dolgo ni več tako in se vsak sam odloči, koliko mu pomeni in koliko časa je pripravljen v to vložit.
Po tvoji logiki so tudi športniki, ki gredo raje na dodaten trening vsi brez življenja in jih ne bi smeli spuščat v družbo, kaj nam pa bojo, če nočejo niti piva z nami spit pa met kakšno hudo globoko debato, ki bi potencialno rešila svet, ane?
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Smešno, ti bi naredil vse za pleme, razen se potrudil pošiljat napade na točno določen čas, kar je še najbolj pomembno v plemenski akciji..

Ne bit naiven, če je dovolj nukov pred plemiči, je pomembno samo to, da je pred trainom samo v isti sekundi še en nuk ;) Vsak ti pa lahko snajpa, ki se malo pozna v igro.


Pa še odgovor na tvoje hipotetično vprašanje: Večinoma je odvisno od družbe, če so tvoji kolegi tudi sami gamerji, potem ne samo da bodo razumeli ampak bodo verjetno celo zahtevali da to narediš in bo zgledalo popolnoma normalno. Vprašaj malo strica Googla koliko je turnirjev v igranju iger po svetu in nehaj domnevat, da je igranje iger avtomatsko nekaj neresnega, ker že dolgo ni več tako in se vsak sam odloči, koliko mu pomeni in koliko časa je pripravljen v to vložit.

Verjetno bolj malo hodiš v družbo in na pivo, se niti ne čudim, ko pa take strelaš. V bistvu zagovarjaš splet in same spletne igre, mogoče je čas da svojo rit dvigneš s stola pa greš malo med ljudi, ki ne igrajo teh stvari, pa jih samo za mnenje vprašaj, kaj si oni mislijo o tem;) Lahko pa že svoje strše, ki te pridno gledajo, medtem ko ti buliš v ekran ;) Seveda jim boš ti kontriral, da nimajo prav.

Po tvoji logiki so tudi športniki, ki gredo raje na dodaten trening vsi brez življenja in jih ne bi smeli spuščat v družbo, kaj nam pa bojo, če nočejo niti piva z nami spit pa met kakšno hudo globoko debato, ki bi potencialno rešila svet, ane?

Športnik dela na sebi, s tem si izboljšuje zdravje, počutje in še marsikaj. Kaj pa ti počneš ko sediš na stolu in buliš v ekran? Si izboljšuješ vid, hujšaš, kaj počneš ? Mogoče še potencialno preiskušaš najrazličnejše čipse ki so trenutno na voljo :rolleyes: Še vsak športnik si vzame čas za prijatelje, ti si ga pa ne moreš, ker moreš napade tako poslat, da še v isti sekundi prispejo ;)

Mogoče je pa čas, da res stopiš med ljudi in narediš anketo, kaj si oni mislijo o vsem skupaj. Sej prav da zagovarjaš svoja stališča, tudi pijanec nikoli na glas ne prizna, da je pijanec in vse jemlje s hecom. Tud odvisniki od drog ti ne bodo priznali, da so odvisni ;)

Bom pa zaključil debato s tabo, nekdo je že izjavil v resničnostnem šovu "bolje je vlagat v živali, kot v ljudi" ;)
 

DeletedUser

Guest
Haha Gorcilo kdo je pa tebe naredil vsega "modrega"?

Vsak bo šel ven ko njemu paše in kadar mu paše, s prijatelji ali s punco ali kom drugim.. Nikjer ni določeno, da moraš biti ti zunaj po 2x; 3x na dan. Vsaj na to ti nakazuješ.
Grem ven ko se mi pije in druži. Grem ven ko mi je dolgčas biti tudi na kompu. Grem ven ko se mi sexa. Grem ven ker se tako sam odločim ne ker mi boš ti neke butaste standarde postavljal. In igram vp kadar nimam kaj pametnejšega za delat, čeprav se ti malo zažre pod kožo ta igra to priznam. In ukvarjam se s športom ali pa se izobražujem ko je za to čas. Eni imamo življenje - to pomeni služba in vsakdanji opravki. Torej ne moremo imeti vedno čas za vse. Eni smo športniki, drugi smo playboyi. Spet tretji so pač gamerji ali pa celo no liferji. Vse to je način življenja, ki si ga vsak osebek sam izbere. Jaz osebno sem izbral življenje športnika, playboya, gamerja, "rockerja" in še česa. Ampak ne moreš vse opravljati na enkrat ;).
Kdo si ti, da boš govoril za koga je kaj prav in kaj naj delajo s svojim življenjem??

Torej moja draga gorčica pamet v glavo, če si hotel izpasti pameten si prišel na napačen forum ;).
 

DeletedUser

Guest
Ne bit naiven, če je dovolj nukov pred plemiči, je pomembno samo to, da je pred trainom samo v isti sekundi še en nuk ;) Vsak ti pa lahko snajpa, ki se malo pozna v igro.

edini naivnež tu si ti, kaj ti pomaga 10nukov pred trainom če je med njimi več kot sekunda razlike? Ti povem da 0, razen če pošiljaš takemu noobu kot si ti. Tvoje besede so besede popolnega nooba, ki še nikoli ni igral proti komu, ki je boljši od njega.
 
Last edited by a moderator:

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Torej moja draga gorčica pamet v glavo, če si hotel izpasti pameten si prišel na napačen forum ;).

Res je z vami se lahko samo pimpek pogovarja ;) Sem uvidel da ste vsemogočni! Tako da zaključujem..

V glavnem da zdaj vemo da moremo pošiljat napade tako, da v isti sekundi prispejo, hvala, sem zdaj zvedel, da si še morem budilko naštimat :rolleyes: ubijalc, zakaj me te nisi napadel ko si igral steee računu, če sem tak noob ?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Naštimaj si budilko, če ti tako sam hočeš. Noben te ne sili.. Ali si mislil, da je to neka zahteva na vp-ju? Biti pro? Edina zahteva na tem forumu je biti vljuden in se držati manir, imeti spoštovanje do soigralcev in po možnosti brez provokacij. Kar pa ti nisi uvidel, čemu je sploh nastala ta debata..
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Seveda sem uvidel čemu je debata nastala, spet ste se spravli na pimpeka in nič druga. Ena in iste osebe imajo največ čez druge povedat, pa naj pridejo nevtralni prebirat te teme, da bodo povedali svoje mnejnje. Čist vsakega, ki poda svoje mnejnje se najde 5 ljudi, ki na čist vseh podforumih vsiljuje svoje mnenje in imajo edini prav. Res je drugačni smo si med sabo, tako je tudi prav ;)

Pa ko sma že pri tej tazadnji temi 4 minutnim trainom. 1. igralec serverja , kateremu vsaka čast kako je igral, je moral prav zaradi tega končati, ker so mu starši grozili, da mu bodo net izklopili, če bo še naprej vojno plemen igral. Imam pogovor in dokaz, ki jasno to dokazuje. Zato sem pa komentiral tako kot sem. In potem pride osebek, kot je ubijalec in me kurca za te sekunde in me želi nekaj naučiti, a nima 5 minut delovne dobe ;) Če me bo kaj zanimalo, bom že vprašal :) Pa lahko me po imenu kličeš, ime mi je Uroš in ne gorčica.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ahahaha Steeju starši grozili?? Saj nima petnajst let! To te je en tako scat peljal, da me kar glava zaboli ob tej misliji kako te je nekdo nategnil :D

Btw nevtralni bi bili istega mnenja za pimpeka.. Noben nima rad provokatorjev, sploh pa tistih, ki provocirajo neupravičeno glede na to, da v igri niso nič dosegli ;).

In ne, ne komentiram na vseh podforumih samo na s4 in s5. Kar je 10% vseh podforumov..
 

DeletedUser

Guest
ubijalc, zakaj me te nisi napadel ko si igral steee računu, če sem tak noob ?

hahahahahaha kdo ti je to pravljico povedal? Nikoli nisem steeja igral tak bdw.
 
Last edited by a moderator:
Top