Nesmiselnost pacifizma

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Noben me ni nategnil Salah, prav jaz sem tisti, ki je prijavil steeeja in ima zdaj trajni ban. Če mi ne verjameš pa Motorko vprašaj. In ja prav to je bil razlog da je nehal, edino če se mu na skyp xy oseb logira tako kot v račun. ker obstaja o tej debati IGM v igri. Čist tako in lahko mi verjameš, če ne moreš na besedo, pa naredi račun in ti sporočilo posredujem v igri. johnyyy imel si možnost ga prebrat, ko si se enkrat logiral se veš kam;)

Zato sem se pa vključil v debato 4 minutni train, ker nobenemu ni bilo položena ta igra v zibelko, vse se je moral naučiti v igri in se odločiti koliko časa bo na dan le njej namenjal. Zato pa žaljenja o noobih in podobno ne morem razumet, če pa je vse v tem koliko časa boš prisoten v igri in koliko časa boš namenjal samemu učenju igre.

Sorry ubijalc, zamenjal sem te z whyoun00b :)
 
Last edited:

kowalsky

Member
Reaction score
0
Vi govorite o naših naših 4 minutnih trainih...raje najprej svojim soigralcem povejte, da so lahki konjeniki in lokostrelci na konju napadalne enote ter da se bunker sestavlja iz obrambnih enot...
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
gorcilo vi znate igrati samo umazano drzgače BZJV pač nezna to ste nekateri dokazali že na s4...
hja me zanima kaj se bo zgodilo ko se bo začelo vas pregledovat? a boste kr pleme razpustl od vodij bo itak sam JOKiR ostal nebanan....
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Kot sem že povedal tole je moj prvi server in mislim da kr zadnji. prosim da me ne žališ s tem goljufanjem, dokler ne boš pri sebi stvari razčistil, kako igraš ;) dobro veš kaj mislim ;)
 
Last edited:

johnyyy

Member
Reaction score
0
a vam ni blo všeč ko sem vam par 4 minutnih trainov posnajpal a?
koliko časa sem bil na računu sploh nebom omenjal vendar je bilo zelo malo gorčilo veš zaradi takih ljudi kot si ti SLO svetovi ostajajo na nižji ravni kakovosti kot bi bili drugače veš za zgled si vzemi poljake ali slovake ali pa pojdi na net. bi bila verjetno velika preizkušnja zate bi ti prav sedla veš...
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Oprosti johnyyy da tako slabo igram ;) Mi gre kr na jok...Glede nato da si taki profi ti sporočam, da drugič probaš funkcijo sittanje kako deluje:rolleyes:
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
vem kako deluje vi pa še bolje veste pomen besede kraja računov to vam gre pa najbolje od rok kajne?
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Jaz poznam samo besedo naivnost, ki je pr tej temi aktualna o čem midva debatirama ;) imaš dve strani nazaj napisano, kaj sem pod PVT napisal enemu vašemu članu ;)

Vi še pa bolje veste kako igrate, s prstom kažete na BZVJ, a sami ste se veš česa zmožni ...Če te je to net server naučil, me res ne vleče tja ;)
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
a vam ni blo všeč ko sem vam par 4 minutnih trainov posnajpal a?
koliko časa sem bil na računu sploh nebom omenjal vendar je bilo zelo malo gorčilo veš zaradi takih ljudi kot si ti SLO svetovi ostajajo na nižji ravni kakovosti kot bi bili drugače veš za zgled si vzemi poljake ali slovake ali pa pojdi na net. bi bila verjetno velika preizkušnja zate bi ti prav sedla veš...

Zdi se mi da bi se na teh serverjih vsaj z normalnimi nasprotniki pogovarjal :)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
bosko še kar nimaš poguma da bi me napadel?:O to pa so "jajca"
in kako kaj družinsko življenje? a te je žena že nagnala zarad VP-ja al te še ni?to da si odvisnik od VP-ja že vse pove....
naivnost praviš gorčilo? dvomim da je to naivnost da vaš vohun hoče vkrast račun našemu igralcu in to se ni zgodilo samo na steee računu ampak tudi na računu od mikelus ko je vaš vohunček milkovic1 prevzel račun na čuvanje zapustil pleme ter začel napadati člane FF ta del ste pa verjetno že pozabili a ne?
 

bosko1

Member
Reaction score
0
bosko še kar nimaš poguma da bi me napadel?:O to pa so "jajca"

če bi bil bližje te že ne bi blo več, tako pa te je doletela največja sreča, da si v čisto v zaledju. boš pa že enkrat prišel na vrsto, ne skrbi za to, in boš takrat lahko pokazal, kaj znaš. predlagam pa ti, da že kar začneš razmišljati, kar boš po tem, ko boš ponoblan, povedu v svoj zagovor.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
ti prišel do mene? v to pa močno dvomim do sedaj ste se izkazali le v noblanju naših članov na vašem ozemlju kaj bo pa potem ko bo potrebno predreti linijo?
pa še enkrat te vprašam kako kaj družinsko življenje a gre? no kot kaže še gre ko te žena še ni pred vrata postavla...
 

bosko1

Member
Reaction score
0
ti prišel do mene? v to pa močno dvomim do sedaj ste se izkazali le v noblanju naših članov na vašem ozemlju kaj bo pa potem ko bo potrebno predreti linijo?

vi še tega niste sposobni


pa še enkrat te vprašam kako kaj družinsko življenje a gre? no kot kaže še gre ko te žena še ni pred vrata postavla...

moje družinsko življenje te naj nič ne briga, drugače pa obstaja na tem svetu ironija, cinizem, ipd. stvari, če še mogoč nisi slišal...
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
naivnost praviš gorčilo? dvomim da je to naivnost da vaš vohun hoče vkrast račun našemu igralcu in to se ni zgodilo samo na steee računu ampak tudi na računu od mikelus ko je vaš vohunček milkovic1 prevzel račun na čuvanje zapustil pleme ter začel napadati člane FF ta del ste pa verjetno že pozabili a ne?

Ja johnyyy naivnost je tole, da igralec da geslo kao svojemu prijatelju in konča z igro. tanov igralec se ima pravico sam odločit s kom bo igral in če ima raje mene kot pa tebe pa ni moja stvar. Naivnost je to, da se potem še ostali člani FF dokopljejo do gesla in se vsi povprek logirajo na acc;) Al kako bi ti tole poimenoval ?

mikelusu sem že povedal, da je acc dal osebi na čuvanje s katerim sta imela stare zamere in je želel da mi noblamo vasi! Koliko vasi smo takrat prevzeli, pa čeprav so bile nekatere vasi 2 uri stran ? Odgovor je nobene in mikelusu je blo to tudi povedano, sam ti tega ne razumeš, ker pač ne moreš. Z onim sta bla celo prijatelja in če te lasten prijatelj izda pol veš kolko si vreden ;) Ne lajnaj na pamet nekaj, še posebej pa se ne hvali kako si v dobrih odnosih z admini v igri. Ker vse se zve, to bi se do zdaj že lahko naučil!

Ne lajnaj na pamet in začni igrat pošteno, pa ne sam ti, tudi ostali, ne pa da je z vaše strani vsak teden eden račun blokiran. Še dobro da je pravilo, da se ne sme objavljat zsejev itd. ker bi bil tukaj javno osramočen ;) Zdaj pa kdor verjame tebi je pa pač iste sorte človek kot ti, me niti ne čudi, v FF vas je očitno veliko takih, niso pa vsi je treba povdarit. Z kar nekaj člani se da normalno pogovarjat.

bosko1 sej bom nehal, sam me razkurijo stvari ko se oglašajo osebki, ki nimajo 5 minut delovne dobe in dr**** na tole igro, potem so še pa sposobni žalit druge, a je njihov "prag" tako onesnažen da bog pomagaj!
 
Last edited:

steee

Member
Reaction score
0
Glavnem...glede nato da se bomo tle se stepel, ker enostavno povedano nimate pojma :p bi blo fajn ce bi vi glupi BZJV pa vi bedasti FF in mi bivsi kekci FVA sli skp igrat na en server. Zdej ce bi se to zgodil bi tut jaz zacel nazaj igrat, sicer v trualu, kako pa kaj bi se ze zmenil odprt sem za vse vas kekce.

Igra se na http://en60.tribalwars.net/stat.php?mode=settings nastavitve so vidne in tudi meni osebno so vsec, saj svet ni prehiter!

Sami veste, da smo slovenci kakrsni pac smo, tko da namesto da se zgodovina ponavlja in se med sabo kregamo, dajmo mal tujce stabanat, bo vsaj zanimivo.

Igra na svet60 ponuja tudi moznost PREMADA na nacin, da se recimo en od nas prvi registrera, poslje vsem ostalim LINK preko katerega se registrera tudi preostali. Cemu je to pomembno. Ta link nam zagotovi, da vsi startamo na istih koordinatih. Ce se odlocimo za SZ bo celotno pleme postavljeno na priblizno iste koordinate na SZ in nebi bili raztreseni.

Zdej ce koga zanima naj mi pise na private, da se zmenimo za skype. Fajn bi blo da nas je vsaj 100 in se to vsak racun z dual oz. trual, kar bi pomenilo, da se vse stare zamere med plemeni podelajo in enostavno na enem serverju skupaj zaigramo, pa magari mamo ime plemena SLOVENCI:p
 

DeletedUser

Guest
Glavnem...glede nato da se bomo tle se stepel, ker enostavno povedano nimate pojma :p bi blo fajn ce bi vi glupi BZJV pa vi bedasti FF in mi bivsi kekci FVA sli skp igrat na en server. Zdej ce bi se to zgodil bi tut jaz zacel nazaj igrat, sicer v trualu, kako pa kaj bi se ze zmenil odprt sem za vse vas kekce.

a hočeš da se pobijete med sabo v plemenu?

Igra se na http://en60.tribalwars.net/stat.php?mode=settings nastavitve so vidne in tudi meni osebno so vsec, saj svet ni prehiter!

Življenska doba za večino 1mesec?
 

DeletedUser

Guest
Ne bit naiven, če je dovolj nukov pred plemiči, je pomembno samo to, da je pred trainom samo v isti sekundi še en nuk ;) Vsak ti pa lahko snajpa, ki se malo pozna v igro.




Verjetno bolj malo hodiš v družbo in na pivo, se niti ne čudim, ko pa take strelaš. V bistvu zagovarjaš splet in same spletne igre, mogoče je čas da svojo rit dvigneš s stola pa greš malo med ljudi, ki ne igrajo teh stvari, pa jih samo za mnenje vprašaj, kaj si oni mislijo o tem;) Lahko pa že svoje strše, ki te pridno gledajo, medtem ko ti buliš v ekran ;) Seveda jim boš ti kontriral, da nimajo prav.



Športnik dela na sebi, s tem si izboljšuje zdravje, počutje in še marsikaj. Kaj pa ti počneš ko sediš na stolu in buliš v ekran? Si izboljšuješ vid, hujšaš, kaj počneš ? Mogoče še potencialno preiskušaš najrazličnejše čipse ki so trenutno na voljo :rolleyes: Še vsak športnik si vzame čas za prijatelje, ti si ga pa ne moreš, ker moreš napade tako poslat, da še v isti sekundi prispejo ;)

Mogoče je pa čas, da res stopiš med ljudi in narediš anketo, kaj si oni mislijo o vsem skupaj. Sej prav da zagovarjaš svoja stališča, tudi pijanec nikoli na glas ne prizna, da je pijanec in vse jemlje s hecom. Tud odvisniki od drog ti ne bodo priznali, da so odvisni ;)

Bom pa zaključil debato s tabo, nekdo je že izjavil v resničnostnem šovu "bolje je vlagat v živali, kot v ljudi" ;)

Za tisto prvo izjavo ne vem, če si sploh prebral kaj si napisal. Poizkušaš zanikat mojo trditev s tem da priznaš da je to pomembno, lolwut?

Za ostalo bi pa res lahko imela debato (tako pravo, ne tako kjer ti poveš svoje potem si pa "zaključil z debato") samo se s tabo debate očitno sploh ne da imet, ker je že prvi tvoj odgovor sestavljen iz minimalnega mnenja o nečem v igri, ostalo je pa mnenje o mojem zasebnem življenju (o katerem ne veš, niti ne moreš nič vedet, ker o njem ne razglabljam kar vsakemu, torej mnenje brez osnove) in diskvalifikacija. Kako lahko sodiš o tem kaj jaz počnem v prostem času, oziroma še huje namiguješ, da sem pijanec in odvisnik od drog, pa še komentiraš moje družinsko življenje čeprav kot sem že rekel, me sploh ne poznaš?!

Se ti pa moram zahvalit, ne glede na to kaj ti misliš si tudi za kakšno kavico zunaj čas vzamem in ko si jo bom naslednjič, se bomo verjetno pošteno nasmejali ob dejstvu, da mi pridiga o sedenju pred ekranom človek ki svoje mnenje zaključi s citatom iz resničnostnega šova :D

Po takih debatah res nisem več prepričan, da je nekaj čudnega to da nisem socialen človek, kdo si pa želi s takimi ubadat?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja johnyyy naivnost je tole, da igralec da geslo kao svojemu prijatelju in konča z igro. tanov igralec se ima pravico sam odločit s kom bo igral in če ima raje mene kot pa tebe pa ni moja stvar. Naivnost je to, da se potem še ostali člani FF dokopljejo do gesla in se vsi povprek logirajo na acc;) Al kako bi ti tole poimenoval ?

mikelusu sem že povedal, da je acc dal osebi na čuvanje s katerim sta imela stare zamere in je želel da mi noblamo vasi! Koliko vasi smo takrat prevzeli, pa čeprav so bile nekatere vasi 2 uri stran ? Odgovor je nobene in mikelusu je blo to tudi povedano, sam ti tega ne razumeš, ker pač ne moreš. Z onim sta bla celo prijatelja in če te lasten prijatelj izda pol veš kolko si vreden ;) Ne lajnaj na pamet nekaj, še posebej pa se ne hvali kako si v dobrih odnosih z admini v igri. Ker vse se zve, to bi se do zdaj že lahko naučil!

Ne lajnaj na pamet in začni igrat pošteno, pa ne sam ti, tudi ostali, ne pa da je z vaše strani vsak teden eden račun blokiran. Še dobro da je pravilo, da se ne sme objavljat zsejev itd. ker bi bil tukaj javno osramočen ;) Zdaj pa kdor verjame tebi je pa pač iste sorte človek kot ti, me niti ne čudi, v FF vas je očitno veliko takih, niso pa vsi je treba povdarit. Z kar nekaj člani se da normalno pogovarjat.

bosko1 sej bom nehal, sam me razkurijo stvari ko se oglašajo osebki, ki nimajo 5 minut delovne dobe in dr**** na tole igro, potem so še pa sposobni žalit druge, a je njihov "prag" tako onesnažen da bog pomagaj!


Očitno moega komentarja nisi dobro prebral.

kako je bilo z accjem milkovic1: najprej ga jeimel kolega iz si2, ki ga je predal kero zmaj, od tu naprej kolega ne ve več kaj se je dogajalo.


Z kerozmaj nisem imel nikoli nobenega stika kako bi lahko potem prišlo do zamere? Najverjetneje težko, saj se z človekom ne moreš skregati če prej nimaš stikov oz. konflikta. Dvomim pa da bi mi igralec kaj zavidal. Pravi prijatelj te nebo izdal, ampak ker sem že izkusil izdajo prijatelja sem sedaj pri tem mnogoblj previden tao da me prijatelji ne izdajo saj so res zaupanja vredne osebe. (včeraj sem dobil prošnjo za prijateljstvo od vašega igralca Biskotek. in pomožnosti naj jo sprejmem ane, zato da dobim odličje ane :confused:) on pa naj vidi kdaj sem prijavljen.

In kako bi se dokopal do kakršnega koli gesla? če bi res cel ff imel dostp do gesla enega accja bi bil acc kmau blokiran in izbrisan.

Ne lajnaj na pamet in začni igrat pošteno, pa ne sam ti, tudi ostali, ne pa da je z vaše strani vsak teden eden račun blokiran. Še dobro da je pravilo, da se ne sme objavljat zsejev itd. ker bi bil tukaj javno osramočen ;) Zdaj pa kdor verjame tebi je pa pač iste sorte človek kot ti, me niti ne čudi, v FF vas je očitno veliko takih, niso pa vsi je treba povdarit. Z kar nekaj člani se da normalno pogovarjat.

Če bi bila dovoljena uporaba zsjev potem bi bilo osramočenih veliko igralcev. glede fer igre: ni bilo zmenjeno da se plemeni združita, vi pa takoj ven anketo? fer vojna je bil potem dogovor, vendar sam nevidim sledov o taki vojni.
 
Top