premium

DeletedUser

Guest
A kdo kaj ve , če bo letos tudi kakšna posebna božično/novoletna ponudba za nakup premiuma?
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Mogoče je kakšna možnost za posebno božično/novoletno ponudbo nakupa. V primeru če bo kakšna posebna ponudba sem prepričan, da bomo vsi seznanjeni v kratkem.
 

DeletedUser

Guest
Odlično..to tudi jaz vem..vprašal sem, če kdo že kaj ve..da ne bo tako kot ponavadi posredovano zadnji trenutek..sprašujem glavne , ki so v navezi z nemčki in se lahko direkt pozanimajo.. Ostalih ugibanj ne rabim..hvala
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Jaz pa sem ti povedal, da če bo kakšna posebna ponudba bodo glavni to sporočili ob pravem času.
 

DeletedUser

Guest
Ja vem, da nas vodstvo zmeraj obvešča pravočasno v to sploh ne dvomim. Sploh take kot sem jaz ne skrbi ko visimo 24 ur na VP. Gledam na mednarodnem serverju obvestilo o premirju za praznike, ki je bil objavljen že 8. decembra..najbolj, da jih prijavim ker prehitevajo čas.


No sej sploh ni važno, bomo pa postavli smučke v kot pa šli par 10 km v dolino, sej ni tako težko se žrtvovat za VP. Vse v korist pravočasnega obveščanja..

Pa sej škoda besed.
 

DeletedUser

Guest
no saj nekaj smo dočakal..objavo premirja .hvala . a bo isto kot na mednarodnem..blokada tud na barbarske?
 
Top