Novi Svet

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ajd pride spomladi pa če se kdo javi da naredimo pleme NOB (Not Ordinary Beaver)
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Turbo-geni5 bi naredila skupno pleme namreč moj brat bi ga s tabo.Ker jaz igram boljše svetove kot so s6.Npr naredila bi shop.
 

DeletedUser

Guest
Turbo-geni5 bi naredila skupno pleme namreč moj brat bi ga s tabo.Ker jaz igram boljše svetove kot so s6.Npr naredila bi shop.

Ime se zlahkoto prekopira, a dobre igralce se težko dobi. Tudi prvih par dni ko je beginner protection omogočen je lahko bil 1., če si mass recruit pleme. Ampak ko pa zaščita gre in se napadi začnejo prva plemena propadejo potem pa ko noobli pa še večina ostalih.. ;)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
TAko ali tako nimam namena kopirati imna plemena.... ker že vem kakšno bo pleme in člane tudi že imam....


snakespa lahko me konktiraš...
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Jas bom tuji igral nasvetu 9 zato me zanima če bi se organizirali in že sestavili vse



lp
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Le hočeš biti z mano pa z mojimi i najprej piši ime mamo že zbrano-najbrž bo nekaj kaar ni uspelo na svetu8
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
na žalost smo morali odprtje malo prestaviti, vendar boste o njem pravočasno obveščeni.
 

DeletedUser

Guest
malo prestaviti? koliko je to malo, dejte še kakšno enoto zraven napisat, bo lažje potem razmišljat :D
 
Status
Not open for further replies.
Top