Premade se predstavi

calimero

Banned
Reaction score
0
Tako konc vseh ugibanj calimero in druščina bo igrala svet 9 pod imenom SPQR-LEGENDS ,zakaj tako ime je tak vsem verjetno znano,zakaj smo se tako odločili.
Spodnji link bo povedal in pokazal naso slavno preteklost

[SPOIL]http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?goto=newpost&t=2653[/SPOIL]

70% procentov starih članov je ze potrdilo igranje na svetu9.


Vse,ki pa bi nam se radi pridružili ste vljudno vabljeni.


Kaj pricakuje pleme od vas

aktivnost
sodelovanje
disciplina



Vabim,tudi tiste,ki nimate izkusenj in bi radi igrali in se naucili igrat,skratka dobrodosli vsi,ki boste igrali pod vodstvom calimerota&lisjak67



skype je obvezen kakor tudi mobilni telefon,da lahko vodstvo prek sms-a resuje tekoče probleme.




Moj skype calimero8254




Moto plemena je od tega trenutka je takšen


NE SPRAŠUJ KAJ BO ZATE NAREDILO PLEME,RAJŠI VPRŠAJ KAJ LAHKO TI NAREDIŠ ZA PLEME



LP IN CALIMERO VAS IMA RAD:plemic::napad::lc:
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
nimam rad da me nekdo izove,rad imam izive in da enkrat za vse case razcistim v igri z ubijalcem tako sedaj pa vsi zacnite pljuvat po meni in SPQR,tako da bom se bolj motiviran za špil
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
nimam rad da me nekdo izove,rad imam izive in da enkrat za vse case razcistim v igri z ubijalcem tako sedaj pa vsi zacnite pljuvat po meni in SPQR,tako da bom se bolj motiviran za špil
vidva z ubijalcem sta pa nerazdružljiv par kajne??
 

DeletedUser

Guest
70% procentov starih članov je ze potrdilo igranje na svetu9.

Seveda, samo ne tebi

Vabim,tudi tiste,ki nimate izkusenj in bi radi igrali in se naucili igrat,skratka dobrodosli vsi,ki boste igrali pod vodstvom calimerota&lisjak67

Lisjak ni tako neumen da bi s tabo igral se 1x, sploh pa ce jih mislis ti ucit bog jim pomagaj. Bodo manj vedeli kot pa so prej. No farme bi nam proizvajal in to lahke. :D


nimam rad da me nekdo izove,rad imam izive in da enkrat za vse case razcistim v igri z ubijalcem tako sedaj pa vsi zacnite pljuvat po meni in SPQR,tako da bom se bolj motiviran za špil

Kaj bi ti razcistil, ni kaj razcistit. Saj vsi vemo da si brez dualov in drugih clanov, ki bi namesto tebe branili se slabski od noobov.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Lisjak mi je predlagal,da gremo se enkrat v ta špil,smo zelo motivirani,vsak ima pravico do igre tudi taki ne znajo pri nama z lisjakom so dobrodosli.Rada bi dokazala se enkrat,da noobi lahk parirajo takšnim asom ki ste se zbrali skupaj in jagoda na torti je na koncu tolk bolj slajsa,ko premagaš take vrhunske igralce kot ste vi.Barbare se pobira in pri tem ne bomo skoparli,več barbarov,več vojske.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
to smo tak ali tak pričakovali, da naš calimero brez VP nemore :D

Pocak do zacetka sveta, pol bo spet imel izgovore dai munastavitve niso povoljiitd. Ter bo stisnil rep med noge, kot je pri 8ici.
 

settlers

Member
Reaction score
0
Nobeden ne more napovedati kako se bo odvijal kakšen svet.V premade plemenu(S9) so res večinoma dobri igralci ampak to ne pomeni še nič,verjamem da bo SPQR pokazal svoje znanje igranje i glede na to da vsi žalite Calimera,jest osebno rečem;KAPO DOL;.

Lp R-max
 

DeletedUser

Guest
Nobeden ne more napovedati kako se bo odvijal kakšen svet.V premade plemenu(S9) so res večinoma dobri igralci ampak to ne pomeni še nič,verjamem da bo SPQR pokazal svoje znanje igranje i glede na to da vsi žalite Calimera,jest osebno rečem;KAPO DOL;.

Lp R-max

se strinjam s tabo. :) Ni ga treba tu neki žalit. dejte ga v igri z nukci :D
Če ga bo seveda šlo :D
 

DeletedUser

Guest
Calimero se lahko pridružim plemenu ? :)
 
Last edited by a moderator:
Top