Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

rok05

New Member
Reaction score
0
Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom. Za vsa vprašanja se obrnite name rok05. To je na svetu 8.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom. Za vsa vprašanja se obrnite name rok05. To je na svetu 8.

jaz bi prišel k tebi igrati samo me boš moral malo naučiti ker sem še bolj frišen,res pa znam računalnik prižgat in brskati po internetu....
 

*xXx*

New Member
Reaction score
0
jaz bi prišel k tebi igrati samo me boš moral malo naučiti ker sem še bolj frišen,res pa znam računalnik prižgat in brskati po internetu....

ja ful NO COMENT :D to ti bo pa kdo verjel ja :D hehe:p
 

rok05

New Member
Reaction score
0
.........................

Res bi rabu k bi rad naredu močno pleme tko da plis pridte neomejeno na točke:)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
rok05, če želiš dober oz. prijeten odziv ti kot prvo predlagam, da polepšaš svojo predstavitev.
Prosim, da brez ''off topic'' postov. Verjamem, da si bo fant s časom nabral izkušnje. Tokrat samo opozorilo vsem udeleženim kršiteljem!

Lp, Chopper
 

rok05

New Member
Reaction score
0
...................................

Jst bi sam rad imel močn pleme z vekik člani.......

upam da je to usem OK
 

DeletedUser

Guest
Jst bi sam rad imel močn pleme z vekik člani.......

upam da je to usem OK

Forum skupnost Vojne Plemen je majhna. V kolikor bi rad privabil člane v svoje pleme, ti priporočam, da jim pišeš v igri sami (in-game). Preprosto napišeš zasebno sporočilo igralcu, ki ga želiš v svojem plemenu. Poveš mu malce zgodovino plemena in trenutno stanje ter ga vprašaš ali je voljan vstopiti v pleme. Na forumu boš težko našel igralce, sploh pa s slabo kvalitetno predstavitvijo.
 

rok05

New Member
Reaction score
0
....

še zmeraj vabim v pleme igralce, ki so močnejši od 700 točk, pleme ima 36.000 točk, vsi ki pa imatemanj kod 700 točk pa greste lahko v naše podpleme RRK-A

vljudno vabljeni

LP rok05
 

rok05

New Member
Reaction score
0
...

za vstop v pleme morate imeti več kod 700 točk , če pa jih imate manj pa pojdite v naše podpleme RRK-A
 

jonke

Member
Reaction score
0
jets nimam niti surovin, niti premiuma :( mam pa velko skladišče, če to kej pomaga? :D
 
Top