Pogovor o svetu 9

Flako

Member
Reaction score
0
Nov svet pride ven vsake 3 do 4 mesece, poglej kdaj je prišel prejšni in si lahko izračunaš, kdaj bo prišel novi.
Kak to da nic ne noblate? Čakate, da bo kaj iz neba padlo? Ja, saj je povsem mogoče, sem imel podobno situacijo, jaz tudi nisem nič delal, pa so me kr iz lepega poklicali, če bi lahko postal forum admin, tako da... Vso srečo...

In mladina, zdaj berem komentarje nazaj, uf, imate hudo srečo da mene takrat ni bilo tukaj, ker drugače mislim, da bi vsi imeli perm ban, pa to ne leti samo na eno stran, ampak toliko kot je bilo žaljenja, sem prav šokiran, da noben ni nič ukrepal...
 

DeletedUser

Guest
Acadian, preprost odgovor, ker njih moderatorji ŠE niso dobili, ampak v kolikor si vlozil prijavo, je samo vprašanje časa, kdaj bo to ugotovljeno. In ko bo ugotovljeno, mislim, da ne boš ti o tem obveščen, ampak bo pač oni samo blokiran. In namig, ker se je z kršitvijo okoristil, dvomim, da bo dobil zaščito(ali pač? jaz mu je ne bi dal..) in zato bo takrat idealna tačna za napadanje, ker se ne bo mogel braniti. Počakaj malo, bodi inovativen, pošlji mu zs v igri, kr nekaj, pa saj vidiš, če ga ne prebere(kar se vidi) pomeni, da ga ni gor, ker je blokiran.
Drugače pa točne odgovore ti lahko posreduje samo ingame admin, na katerega se lahko obrnes po zs, ali pa direktno preko podpore.
Upam, da sem karkoli odgovoril in pomagal.
lp

Ja hvala sem pisal kot zahteva podpori in vse obrazložil, problem je ker že več kot 24ur tale model ni prebral sporočila, v tem času pa je *lara croft* ponoblou molloya...Jaz sem se na s6 izvlekel z 10dnevno kaznijo če se ne motim, kljub številnim pripombam...Drugi račun pa je bil še nekaj časa blokiran in nato izbrisan oz spremenjen v barbarke. Takrat nism vedel da je kaznjivo pošiljat vojsko iz vasi da lahko vas prevzameš brez skrbi(Nismo napadali sovragov ampak se je vojsko pošiljalo v okrepitve, to je delou kolega jaz pa sem noblou vasi)
Ker molloya ne bodo mogli spremenit v barbarko me zanima če se bo to storilo z *lara croft*...
Želim samo da se upošteva pravila, če jih lahko jaz jih naj še drugi...Vedno več je igralcev v podpori oz ekipi najdtite te kršitelje in vse blokirajte tako da se račun izbriše, drugače ne zaleže...
 

DeletedUser

Guest
Nov svet pride ven vsake 3 do 4 mesece, poglej kdaj je prišel prejšni in si lahko izračunaš, kdaj bo prišel novi.
Kak to da nic ne noblate? Čakate, da bo kaj iz neba padlo? Ja, saj je povsem mogoče, sem imel podobno situacijo, jaz tudi nisem nič delal, pa so me kr iz lepega poklicali, če bi lahko postal forum admin, tako da... Vso srečo...

In mladina, zdaj berem komentarje nazaj, uf, imate hudo srečo da mene takrat ni bilo tukaj, ker drugače mislim, da bi vsi imeli perm ban, pa to ne leti samo na eno stran, ampak toliko kot je bilo žaljenja, sem prav šokiran, da noben ni nič ukrepal...


SPQR, daje svoje vasice zastonj. Seveda je poletni popust na kolicino. ;)

Top 5 napadalcev:

1 Sock of Death [Quit!] 746.501
2 Yoshimitsu [Quit!] 555.951
3 MRobbym [POR] 467.671
4 calimero [SPQR] 457.695
5 Mr. Banshee [Quit!] 453.476



lp, Sock
 

DeletedUser

Guest
Zdej se lepo vidi "taktiko" SPQR-a...naredili si akademijo samo zato da so pridobili več igralcev(posledično več vasi)...sedaj pa te igralce noblajo na nelegalen način, ker so kao neaktivni, pa tudi če so se vojska ne sme pošiljat na igralce na fronti(ubistvu na nobenega)...To so neki teki frajerji, ki se skrivajo za računi drugih...Če bi vsaj malo vedeli da to ni pravilno bi vojsko v vasi sami razbili in se nebi noben pritozeval...

No pa sej oni kr naj razvijajo vasi, jaz bom pa v njih vojsko delou;) oz jaz in grega:)..pa še kdo;)
 

DeletedUser

Guest
Nov svet pride ven vsake 3 do 4 mesece, poglej kdaj je prišel prejšni in si lahko izračunaš, kdaj bo prišel novi.
Kak to da nic ne noblate? Čakate, da bo kaj iz neba padlo? Ja, saj je povsem mogoče, sem imel podobno situacijo, jaz tudi nisem nič delal, pa so me kr iz lepega poklicali, če bi lahko postal forum admin, tako da... Vso srečo...

In mladina, zdaj berem komentarje nazaj, uf, imate hudo srečo da mene takrat ni bilo tukaj, ker drugače mislim, da bi vsi imeli perm ban, pa to ne leti samo na eno stran, ampak toliko kot je bilo žaljenja, sem prav šokiran, da noben ni nič ukrepal...

flako pri nas vse samo pride hehe nič ne rabimo se matrati :p

SPQR, daje svoje vasice zastonj. Seveda je poletni popust na kolicino. ;)

Top 5 napadalcev:

1 Sock of Death [Quit!] 746.501
2 Yoshimitsu [Quit!] 555.951
3 MRobbym [POR] 467.671
4 calimero [SPQR] 457.695
5 Mr. Banshee [Quit!] 453.476



lp, Sock


haha grega nič ni zastojn :p vse dober plačamo eni :D

Zdej se lepo vidi "taktiko" SPQR-a...naredili si akademijo samo zato da so pridobili več igralcev(posledično več vasi)...sedaj pa te igralce noblajo na nelegalen način, ker so kao neaktivni, pa tudi če so se vojska ne sme pošiljat na igralce na fronti(ubistvu na nobenega)...To so neki teki frajerji, ki se skrivajo za računi drugih...Če bi vsaj malo vedeli da to ni pravilno bi vojsko v vasi sami razbili in se nebi noben pritozeval...

No pa sej oni kr naj razvijajo vasi, jaz bom pa v njih vojsko delou;) oz jaz in grega:)..pa še kdo;)

ej ti to delajo eni iz SPQR eni ne delamo tega..kar se tiče akademije je meni osebno glipo malo je takih plemen ko igrajo brez akademije da jim pomaga:p
 

DeletedUser

Guest
Naša podpora more imet zelo veliko dela, pa verjetno imamo samo enega in-game moderatorja al kako? Pa še vse svetove on nadzira, ker če pa v 48urah ni odgovora potem pa res žalostno no! Kmalu me bo tist noob napadu iz tistih novih vasi(sej ne da se bojim) samo nakazujem kako hitri so!

Tale vojna plemen je enaka življenju v sloveniji, samo ne nelegalen način lahko preživiš...In prav tako v njej igrajo tipični slovenci (ne vsi)...

Sploh ne vem kaj še delam tukaj...tako ali tako ne zna več noben igrat na pošten način, in še nobeno pleme ni zmagalo brez spletk...kje pa je tisto pravilo naj zmaga najbolši? Pa to naj bi veljalo glih za igre...Tukaj pa je problem ker je nekaterim tale igra, lahko rečemo že življenje...:((...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Acadian, kateri odgovor pričakuješ? Ko prijaviš kršitev, se v praksi ne odgovarja tistemu, ki je prijavil, ker tudi nikomur drugemu, razen tistemu ki ga kaznujemo NE SMEMO povedati, kakšno kazen je dobil, oz. če je kriv ali ne. Tako da, verjami, da je moderator zagotovo zadevo prebral, preveril, in odreagiral...
Če pa si poslal kakšno vprašanje, pa ni odgovora, pa mi na zs javi na katerem svetu in bom obvestil ingame admina, naj preveri kaj počnejo njegovi moderatorji.
 

DeletedUser

Guest
Acadian, kateri odgovor pričakuješ? Ko prijaviš kršitev, se v praksi ne odgovarja tistemu, ki je prijavil, ker tudi nikomur drugemu, razen tistemu ki ga kaznujemo NE SMEMO povedati, kakšno kazen je dobil, oz. če je kriv ali ne. Tako da, verjami, da je moderator zagotovo zadevo prebral, preveril, in odreagiral...
Če pa si poslal kakšno vprašanje, pa ni odgovora, pa mi na zs javi na katerem svetu in bom obvestil ingame admina, naj preveri kaj počnejo njegovi moderatorji.

pravzaprav se motiš. Vedno se tistemu,kaj pošlje ticket odgovori,da mu sporočiš da si prej njegovo prijavi in boš poglel kak je z tem.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ubijalec, ponovno se motiš, v opisu dela moderatorjev, to ni obvezno, je le dobra praksa, in če se nek moderator sam odloči , da ne bo, potem pač ne bo...
Veš, me modi sprašujejo sedaj, kaj želim od njih, in sem zelo lepo povedal, pričakujem, da bodo vsi po svoji LASTNI vesti, delovali v dobro bit foruma. Sem proti "ravnilu" torej ,da morejo vsi biti enaki, samo naj delajo, in skrbijo, da bo forum rastel...
Kaj bo to pomenilo, nekaj uporabnikov, ki so itak problematični, bo imelo probleme, ampak raje sam odstranim 1 problematičnega, kot pa zaradi njega izgubim 2 vredu uporabnika...

Edit: Samo to si ga res hudo failal, meni še nikoli ni noben moderator odgovoril na prijavo ingame, pa sem jih poslal že vsaj 20... Razen, če sem postavil kako vprašanje, ali pa kaj takega, ko sem pričakoval odgovor...
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, ponovno se motiš, v opisu dela moderatorjev, to ni obvezno, je le dobra praksa, in če se nek moderator sam odloči , da ne bo, potem pač ne bo...
Veš, me modi sprašujejo sedaj, kaj želim od njih, in sem zelo lepo povedal, pričakujem, da bodo vsi po svoji LASTNI vesti, delovali v dobro bit foruma. Sem proti "ravnilu" torej ,da morejo vsi biti enaki, samo naj delajo, in skrbijo, da bo forum rastel...
Kaj bo to pomenilo, nekaj uporabnikov, ki so itak problematični, bo imelo probleme, ampak raje sam odstranim 1 problematičnega, kot pa zaradi njega izgubim 2 vredu uporabnika...

Edit: Samo to si ga res hudo failal, meni še nikoli ni noben moderator odgovoril na prijavo ingame, pa sem jih poslal že vsaj 20... Razen, če sem postavil kako vprašanje, ali pa kaj takega, ko sem pričakoval odgovor...

nebi zdaj o tem, kdo se moti,kdo pa ne, ker je brezveze z tabo se spuščat v neko debato.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Nekateri še vedno nimajo življenja in jim je glavno, da lahko tle na vojni pametujejo in se spotikajo ob vsako besedo. Resda čujem, da je kvaliteta na .si serverjih malce upadla in k temu naj bi pripomogla neresnost odgovornih pri kreiranju novih "čudnih" pravil.

Igra potrebuje novitete kot sahara vode.
 

DeletedUser

Guest
Nekateri še vedno nimajo življenja in jim je glavno, da lahko tle na vojni pametujejo in se spotikajo ob vsako besedo. Resda čujem, da je kvaliteta na .si serverjih malce upadla in k temu naj bi pripomogla neresnost odgovornih pri kreiranju novih "čudnih" pravil.

Igra potrebuje novitete kot sahara vode.


Ja tak, je če si nolifer :) Drugače pa pametovanje na svetovih je značilno na .SI (Tako, da čez 1 leto bo samo še 1 svet odprt :) :D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ja tak, je če si nolifer :) Drugače pa pametovanje na svetovih je značilno na .SI (Tako, da čez 1 leto bo samo še 1 svet odprt :) :D

Sem nekoč že dal idejo da gremo slovenci na kakega mednarodnega pa mislim, da bi nas na mednarodnem lahko igralo mogoče kakih 20 vse ostalo bi bilo pa za futer.
 

DeletedUser

Guest
Sem nekoč že dal idejo da gremo slovenci na kakega mednarodnega pa mislim, da bi nas na mednarodnem lahko igralo mogoče kakih 20 vse ostalo bi bilo pa za futer.

odvisno od sveta,oz. kako dobri igralci bi igrali na tistem svetu + kdaj bi se pridružili svetu.
 

DeletedUser

Guest
Sem nekoč že dal idejo da gremo slovenci na kakega mednarodnega pa mislim, da bi nas na mednarodnem lahko igralo mogoče kakih 20 vse ostalo bi bilo pa za futer.

Da bi šli mi skupaj na mednarodnega je dobra ideja.. Ampak 20 dobrih najti skupaj in da niso sovrazniki med seboj... To je največji problem :)
 

DeletedUser

Guest
Da bi šli mi skupaj na mednarodnega je dobra ideja.. Ampak 20 dobrih najti skupaj in da niso sovrazniki med seboj... To je največji problem :)

no saj za turnament smo se zbrali skup,pa nismo ravno bili vsi best friends, pa se nismo spoklali med seboj
 

DeletedUser

Guest
no saj za turnament smo se zbrali skup,pa nismo ravno bili vsi best friends, pa se nismo spoklali med seboj

Pa dobro tournament je le bil za SLOVENIJO.... katero smo se povprečno izkazali :) Kar pa zadeva igre, bi se pa poklali med seboj... glede okrepitev in napadanja... Ker bi bil en bolj pameten kot drugi :D
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro tournament je le bil za SLOVENIJO.... katero smo se povprečno izkazali :) Kar pa zadeva igre, bi se pa poklali med seboj... glede okrepitev in napadanja... Ker bi bil en bolj pameten kot drugi :D

kaj te veš,možno je vse. Ni 2X za rečt
 
Top