Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
kaj te veš,možno je vse. Ni 2X za rečt

Mozno je, čeprav sva skrenila z teme sveta 9... ampak od zadnjih blokacij nekaterih je vse mirno... tako, da bi bilo fajn da igralci poveste kaj dogaja novega na svetu 9 .. bo zmagal Quit ali SPQR =??? :)


Tretnuno je v premoči QUIT z svojima zaveznikoma POR in BSZV... kot sem napisal na začetku 3:2 je zmaga :D
 

jonke

Member
Reaction score
0
kot posameznik se mi zdi da zna jonke presenetit, samo zdej ga nekej nazaj tišči, nevem kaj, ampak mogoče se bo pa odpru, in začev igrati tko kot se zagre.. MOGOČE.. :)

je pa iz dneva v dan bol dovgočasno..
 

-majmaj-

New Member
Reaction score
0
kot posameznik se mi zdi da zna jonke presenetit, samo zdej ga nekej nazaj tišči, nevem kaj, ampak mogoče se bo pa odpru, in začev igrati tko kot se zagre.. MOGOČE.. :)

je pa iz dneva v dan bol dovgočasno..

Ne se sekirat smo pa mal več zunaj
 

DeletedUser

Guest
Mozno je, čeprav sva skrenila z teme sveta 9... ampak od zadnjih blokacij nekaterih je vse mirno... tako, da bi bilo fajn da igralci poveste kaj dogaja novega na svetu 9 .. bo zmagal Quit ali SPQR =??? :)


Tretnuno je v premoči QUIT z svojima zaveznikoma POR in BSZV... kot sem napisal na začetku 3:2 je zmaga :D


Quit, z zavezniki je premocan :)
Vojna poteka tako kot mora, vendar na koncu se le mrtvi stejejo... nic druga. ;)



lp, Sock
 

belinček

New Member
Reaction score
0
Sem nekoč že dal idejo da gremo slovenci na kakega mednarodnega pa mislim, da bi nas na mednarodnem lahko igralo mogoče kakih 20 vse ostalo bi bilo pa za futer.

smo prevec skregani med sabo da bi lahko kje uspeli. Pomoje bi bili futer za druge.

:):):)

lp
 

DeletedUser

Guest
zakaj podpora ne odgovarja

Sprašujem zakaj podpora ne odgovarja na uprašanja o banu igralca CALIMERO in kaj je sploh storil da si je zaslužil to kazen in če je bila kazen zaradi žaljenja na formu zakaj ste kaznovali še duala in triala in jim celo oduzeli premium točke katere sta namenila svetu 9 in ne nobenem drugem svetu .(zame je to čista kraja denarja) ker niste obrazložili namen kazni
 

Flako

Member
Reaction score
0
O kaznih igralcem odgovarjamo samo igralcem, kateri so dobili kazen, ne more nekdo drug spraševati za njega. Njemu, pa je po mojih informacijah motorka pojasnil zadevo. V kolikor še ima kakšna vprašanja, lahko piše podpori z pripisom "za motorko".

Glede duala in triala pa, blokira se račun, torej če sta igrala na istem računu, jima je pač le ta onemogočen.
Glede po vašem mnenju "kraje denarja" - v kolikor nekdo krši pravila , mu nismo dolžni vračati denar. In odgovornost co-playev je, kakšnega soigralca si poiščejo.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vsak naslednji komentar, ki se bo nanašal na blokado kateregakoli računa bo kaznovan z 1. mesecem forum blokade.
Žal nam je, da moramo sprejemati tako drastične ukrepe, vendar pravilnik je jasen in takšnih kršitev ne moremo dopustit.

Kaznovan bo tudi vsak prispevek, ki bo odgovoril na prispevek o blokadi računa. Takšne prispevke ignorirajte, oz. jih lahko prijavite administratorju.
 

DeletedUser

Guest
Se pravi, se stanje po svetu 1 še vedno ni spremenilo?
Mislim, da bi mogli vsi bit malo strpni in ne ugovarjat In-Game modom ipd.
Preden greste kei pisat prosim berite pravila.... :)
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Naj komentar: mikimuki:"zmagovalec sem tak jaz tak da pobje spat" -->Napisano ob 15:53/27.6.2012

hehehe-kot sem že parkrat rekel,pazi miki,da te od ponosa nebo razneslo.kdo bo pa pobiral vse te kose

lp.bosko
napad je najboljša obramba
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Mislim, da motorka ne bo bral nekaj kar se mu sploh ne splača brat...
Pa zakaj se neki pritožujete čez Ekipo, verjemite, da brez razloga ne bi delal kar po vaše delajo "krivico".
Če še vedno niste dozoreli web igram ter forumom se dajte čim preje, ker to je že smešno.
Če vas kaj moti pišite InnoGames, vendar vam zagotavljam, da se ne bo nič spremenilo, ker Motorka in ostali Modi ne kršijo nobenih zahtev/pravil temveč delajo v dobro uporabnikom/igralcem VP-ja. Svet 9 ima očitno preveč igralcev, ki več "stokajo" kot pa igrajo. Vidim, da .si serverji malo izumirajo. Sami najboljši slovenci igrajo samo še na .net serverjih... Žal je tako...
 

DeletedUser

Guest
Naj komentar: mikimuki:"zmagovalec sem tak jaz tak da pobje spat" -->Napisano ob 15:53/27.6.2012

hehehe-kot sem že parkrat rekel,pazi miki,da te od ponosa nebo razneslo.kdo bo pa pobiral vse te kose

lp.bosko
napad je najboljša obramba


Lahko ti rečeš karkoli boško, od ponosa... če bi vedel zakaj se je šlo pri citatu bi še lahko tukaj pisaril :) tako, pa ostale informacje ti lahko da flako ali pa deny :) :D Pa boš vedel o čem se gre... igra je pa razred zase... :)

kdo igra gorazdov hram ??
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Lahko ti rečeš karkoli boško, od ponosa... če bi vedel zakaj se je šlo pri citatu bi še lahko tukaj pisaril :) tako, pa ostale informacje ti lahko da flako ali pa deny :) :D Pa boš vedel o čem se gre... igra je pa razred zase... :)

kdo igra gorazdov hram ??

nočem rinet nos tam ko ni treba,samo dragi prijatelj vrečam ti za zadevo okoli sv5.kot sem ti že takrat povedal,vsak naj pomete pred svojim pragom in bo imel dovolj dela

ne zanima me zakaj,samo tebe je pa ful motilo da nismo delali kar nekaj v času piknika in to v svetu kjer ne sodeluješ(spet smo pred pragom a ne)

takrat si povedal kaj si mislil,s tem si pri meni dosegel dno,kako provokacijo bom še dal,samo ukvarjati se pa ne mislim s teboj

lp bosko

napad je najboljša obramba
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kakšne informacije lahko dam jaz?
Ja, pa res, kdo te igra gorazdov hram? Tega mulca bi enkrat okoli kepe, če bi ga dobil.. Hec hec, samo pogovoril bi se z njim :sekira:
 

DeletedUser

Guest
nočem rinet nos tam ko ni treba,samo dragi prijatelj vrečam ti za zadevo okoli sv5.kot sem ti že takrat povedal,vsak naj pomete pred svojim pragom in bo imel dovolj dela

ne zanima me zakaj,samo tebe je pa ful motilo da nismo delali kar nekaj v času piknika in to v svetu kjer ne sodeluješ(spet smo pred pragom a ne)

takrat si povedal kaj si mislil,s tem si pri meni dosegel dno,kako provokacijo bom še dal,samo ukvarjati se pa ne mislim s teboj

lp bosko

napad je najboljša obramba

ne da me je motilo.... kaj je bilo v času piknika... le povedal sem svoje mnenje ... to da si ti govoril da nisi poslal, dejansko pa si poslal... No toliko o poštenju človeka... pa človek božji ti nimaš dna... tako, da si glih tak navaden prišlek kot nekateri na svetu 5... mene bi bilo sram napisati, da NISEM , čeprav sem... Pa dobro vsak ima svoje razloge...

Da nadaljujem: Tisto, ko si napisal v zvezi motorke, je čisto vse res kakor si napisal... No ti si mislil da bom zanikal... no nisem jaz ti pa tudi nikoli nočem biti....

Pa SREČNO!:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kaj enim čas počas teče, men gre blazn hitr, nekdo je napisal nekje v začetku maja, da bodo karte v najhitrejšem možnem času, mislim da dela ali pa namerava delat na kakšnem šaltarju javne uprave, saj po uri sodeč, oni imajo take , ki laufajo zelo počas, ko moja kaže, da je minilo tri ure, njim kaže pet minut.:(:(
 

DeletedUser

Guest
kaj enim čas počas teče, men gre blazn hitr, nekdo je napisal nekje v začetku maja, da bodo karte v najhitrejšem možnem času, mislim da dela ali pa namerava delat na kakšnem šaltarju javne uprave, saj po uri sodeč, oni imajo take , ki laufajo zelo počas, ko moja kaže, da je minilo tri ure, njim kaže pet minut.:(:(

http://forum.vojnaplemen.si/forumdisplay.php?f=123 - tu maš karte.

PS:Vidim da je forum že dosegel še nižji nivo,kot ga je mel.
 
Top