Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Ker tema za svet 11 še ni odprta ustvarjam temo namenjeno pogovoru o svetu 11.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
No pa da jaz začnem nekaj, ker vidim da vse spi ali pa je mrtvo;)

Osebno s11 ne bom igral, če pa bom potem kasneje.

Kakšne se vam zdijo nastavitve??
, slišim da je marsikdo nezadovoljen z hitrostjo, prav tako bi jaz raje videl hitrost 2, mogoče 3(3 še nikoli ni bilo če se ne motim).

Ostale nastavitve so mi pa kr preveč všeč!



LP
Noob
 

lord azrael

New Member
Reaction score
0
bla bla bla to naj bi bilo samo pri nas kako pa lahko na angleškem serverju točno določijo dan in uro???

evo sporočilo od tam:

Dear players,

A new world starts tomorrow, and time is running out for you to pre-register!

Pre-registration allows you to secure your place on the world, join a tribe, and find and message friends all before the action starts tomorrow afternoon.

World 66 has the new Flags feature active, with archers and the paladin available. Full list of settings.

To join the world, go to our homepage, login, and select World 66.

World 66 starts tomorrow at 17:00.

- The Tribal Wars Team
 

DeletedUser

Guest
Če hočeš začet zraven nooobov boš začel takoj ko se odpre.. Kajti vsi hitijo, da bi čim prej začeli in jih vrze v sredino :D Pametni oz. nekateri ko ze razumejo to igro bodo pocakali par urc ali pa celo celi dan al pa teden in se šele nato prijavili :)
 

lord azrael

New Member
Reaction score
0
Če hočeš začet zraven nooobov boš začel takoj ko se odpre.. Kajti vsi hitijo, da bi čim prej začeli in jih vrze v sredino :D Pametni oz. nekateri ko ze razumejo to igro bodo pocakali par urc ali pa celo celi dan al pa teden in se šele nato prijavili :)
Sej ni bil vprašanje ali želja kdaj bo kdo začel lepo je da se pove točno kaj in kako je, briga mene kako misli kater pametnjakovič igrati.

bilo je postavljeno vprašanje in pričakuje se odgovor, PREPROSTO, če ne veš ne odgovarjaj!!!!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ja da nimaš pojma, hvala na konstruktivnem odgovoru

Glede časa kdaj se odpre nima veze, kajti boš prvi ko boš ponoblan z tem imenom če boš moj sosed, ko enostavno ne razumeš. Če bi vedel kdo čas, bi si prebral. Tako pa le piše datum odprtja in ne ure ... Se boš moral obrniti na podporo in napisati ticket ..

Če pa zeliš, da ti narišemo pa tut lahka :)
 

lord azrael

New Member
Reaction score
0
uhhh sem se že skril na drevo in vse igračke sem vzel s seboj.
Sej sem pričakoval odgovor administratorjev, pa vidim da ali ne vedo ali pa so prezaposleni za odgovarjanje na forumu kar pa pomeni, da potem sam forum ne služi namenu ker opažam, da ga večino igralcev s teboj vred uporablja za preucavanja, in napihovanja !!!!

lep večer še naprej, in glede na to da tu izgleda ne bom dobil najosnovnejšega odgovora, ta forum preprosto prepuščam raznim duvatorjem
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,
vem, da se je Svet 11 šele začel, ampak naj vseeno vprašam po podrobnostih pogoja za zmago na tem svetu. V nastavitvah piše:

"Pogoji za zmago: Igralec z največ točkami ob koncu runde"


Kakšna podrobnost, dodatna razlaga morda?
 

DeletedUser

Guest
preberi še enkrat piše tudi zasedba sveta v procentih

Nobenih odstotkov ni . V nastavitvah za Svet 11 piše samo to kar je zgoraj navedeno - zmagovalec bo očitno igralec in ne pleme in zmagal bo ob koncu nekakšne runde. Vse drugo je pa nejasno - vsaj meni ... zato pa sprašujem?
 

DeletedUser

Guest
ja..tudi jaz nevem točno.....me enako zanima...

kaj je pogoj za zmago?
 

ninja

Member
Reaction score
0
pogoji za zmago, pa še ovnov ni :D

pogoja za zmago ne vedo, to je jasno, runda pomeni le zgrešen (slab) prevod
 

DeletedUser

Guest
Ovni so že - 6 predstavnikov svoje vrste se že pase :p

Glede pogoja za zmago - pa zgolj jaz radovednost pasem ...
 
Top