Pogovor o svetu 11

woley837

Member
Reaction score
0
hehehehe buci buci kok je fajn brati iste izjave

Očitno nimate druzga delat ko mene sanjat in o meni razmišljat!!!

Če mislita da me v glavo se mal oz. kr zlo velik motita, meni je še zabavno kako izpadata, ko vedno kaj o meni pišeta. Pač pozornost mi prija, kaj čem!

Glede tega ponavlanja, če se vi nebi ponavljal in bi me s kakimi novimi besedami začel zmerjat, bi tudi jaz spremenil slog pisanja, tko da kr veselo na delo, pa upam da me bosta dones spet sanjala, samo ne tok da boš mokre sanje dobil bashe!!!!!
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
hehehe tok si smešn, da je že kar dolgčas dadl badl, če ti tako misliš, da te v glavo, prov ane, nimam kaj, verjetno se sam ne znaš, vsak dan te sanjam in te čakam na svetu 11, da me že 1x ponoblaš in zavzameš tisti 2 vasici, ker si se toliko hvalil, da me boš zavzel z veseljem pa te še ni nikjer, a nimaš vojske ?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vse udeležence te zanimive debate o ??? ( a se mogoče kdo še spomni o čem teče debata?) čemerkoli že, opozarjam, da so prazniki minili. Ob naslednji kršitvi bo ban in izbris, nič več nežnih opozoril in cenzuriranja neprimernih izrazov.
Hvala za razumevanje!
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
hehehe tok si smešn, da je že kar dolgčas dadl badl, če ti tako misliš, da te v glavo, prov ane, nimam kaj, verjetno se sam ne znaš, vsak dan te sanjam in te čakam na svetu 11, da me že 1x ponoblaš in zavzameš tisti 2 vasici, ker si se toliko hvalil, da me boš zavzel z veseljem pa te še ni nikjer, a nimaš vojske ?

veš, obstaja razmerje 1:10 in take stvari :rolleyes:
:)

Vse udeležence te zanimive debate o ???
o si11 :D
 

DeletedUser

Guest

Hvala da si me spomnil na to. V zadnjih 26 postih je bil si11 in dogajanje na njem mimogrede omenjeno celo dvakrat! Res ni čudno, da sem pozabil o čem je debata. :confused:

Opozorilo ostane v veljavi!
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Kot je enkrat reku Chopper, dejte objavlat (anonimne) - zanimive reporte al
pa komenterat stanje na si11 :)

omenjeno celo dvakrat!

najbrž oboje od mene :rolleyes: haha
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jaz sem mu samo na lep način povedala nazaj da ga tukaj noben ne buta v glavo, in ja skoz se ponavlja kar je že bruka za takega znamenitega igralca, a sem zdej lepo napisala, debata je o svetu 11 in o vlakcih kje so vlakci
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
vlakci?
koji vlakci?

vlaki so povsod, ni premoga da bi jih zagnali nažalost hehe :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ti že veš kake vlakce mislim :plemic: čakam jih na svetu 11 o katerem teča debata
 
Last edited:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Pazi kaj govoriš vulpi ... pregovor pravi: kdor čaka DOČAKA :rolleyes:

Lp :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
sej že čakam 14 dni in vlaka ni od nikoder, verjertno je vojski zmagalo surovin :eek:

bo saj eden svet manj si že dobil nagrado ?
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Kako nagrado? če mislš za spamanje že zdavnej.

Surovin je velik, barbari radi koplejo v rudnikih :eek:

hehe sej sm ti reku da ni premoga in zato ni vlaka :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
nenene nisem mislila glede spammerjev, mislila sem gelde tiste nagrade, ko sem se preko tvojega vabila prijavila za svet 11, premog se dela za plemiče sem jaz že zrihtala
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Ja to sm pa tud dobu :D

Tud prou ... premog je zdj pa sam še čuha-puha in to je to :p
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
nooo to me je zanimalo jaaaaa

hehehe imam čas in vojsko naj pride kdor pač pride :p
 
Top