sv15?

DeletedUser

Guest
Kje je med svetovi tema si15?

Vidim samo si14. Ali pa je bilo kaj , pa sem zamudil?
Prosim da mi nekdo to objasni.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa ni preprosto med igralnimi svetovi kot vsi ostali?
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Verjamem, da bo v kratkem kreirano. Egon in jaz nimava te funkcije, da bi kreirala podforum. Medtem naj razprava poteka TUKAJ.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa ni preprosto med igralnimi svetovi kot vsi ostali?

Pozdravljeni

Še bog naj bi potreboval 6 dni, da je ustvaril svet. Lahko vam obljubim, da bo tematika prestavljena na običajno mesto takoj, ko bo to mogoče. Za morebitne težave in neprijetnosti, se vam opravičujem.
 

DeletedUser

Guest
Rank.....Tribe.....Points.....Villages
1..........SHOP....9,386.......30
2...........GP.......8,943.......30
3...........SC.......8,613.......30
4.........~DrB~....8,748.......30
5...........-M-......8,432.......29

Pozdravljen

Zaenkrat so, po pričakovanju, še zelo skupaj. Kaj več bi lahko napisali pripadniki teh plemen, pa se bojim, da imajo preveč dela s farmanjem in ne utegnejo priti na forum. Če pa kdo le najde kaj časa, naj se razpiše o življenju in delu na SI15. Nestrpno čakamo.. :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
No evo nas, smo nehal farmat za neki časa, da si lahki malo odpočijejo- malo čez 80 jih je :D

Uglavnem, plemena imajo tudi že po 2 podplemeni,...najboljše pleme pa še med top25 ni!!!

To je vse po 4-5 dneh igre

lp
 

cotl

Member
Reaction score
0
No evo nas, smo nehal farmat za neki časa, da si lahki malo odpočijejo- malo čez 80 jih je :D

Uglavnem, plemena imajo tudi že po 2 podplemeni,...najboljše pleme pa še med top25 ni!!!

To je vse po 4-5 dneh igre

lp

Najboljši plemeni sta ~E~ in GP!
 

DeletedUser

Guest
Katero pleme bo na začetku dejansko prevzelo vse noben nemore vedet. Drugače pa če smo že pri tem mislim da pleme SC ima velik potencijal.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav

Nevem s15 zanimivo, lepo smo začeli mislim da celo najbolše od vseh. Če dobro pomislim smo začeli najbolše, nekateri se mi hvalijo kako imajo nafarmano potem pa pogledaš koliko imaš ti pa ugotoviš da si nafarmal danes tolko kot oni do sedaj.

No ja, točkarji igrajo svojo igro, dajmo kar lepo razvijajte vasice da jih bomo potem lahko pobrali mi, vsi trgujejo z premium točkami ko norci samo zato da bi rasli, pa dajte no to je bedarija, farmajte.

Ko misliš da si na vp vse videl pa slišal pa vidiš igralca ki ima 450 točk pa še niti 10.000 oplenjenih surovin potem šele v msmeh padeš ko ti napiše da nima niti ene same premium točke na računu hah tega še svet vidu ni no, to še ni vse pojavi se pleme ki je prvo na lestvici seveda vsi ponosi kako so prvi in te povabijo v vojno z nevem kom pa f*k no dejte najprej vsej 100 sekirc narest pa pol vojne napovedujte na pa da mi jokate ko mate 50 sulic če gremo zvami v vojno.

Glede plemena tu bo še fajt. imamo 4 izenačena plemena. To so The Expendables(~E~),Skullhead Crew(SC),Megatroxi(-M-) in Geek Power(GP). Težko je govoriti karkoli ampak mislim da bodo borbe, upam da bodo tu plemena držala skupaj in da nebo preskakovanja iz plemena v pleme. Pleme ~E~ se mi zdijo še najbolj kompaktni in zanimivi bomo videli kako se bo stvar razpletla.

Lep večer, zdaj se začne moj čas farmanja okoli 7 zjutraj se zaključi in prevzame dopoldanski trialček.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Pozdrav

Nevem s15 zanimivo, lepo smo začeli mislim da celo najbolše od vseh. Če dobro pomislim smo začeli najbolše, nekateri se mi hvalijo kako imajo nafarmano potem pa pogledaš koliko imaš ti pa ugotoviš da si nafarmal danes tolko kot oni do sedaj.

No ja, točkarji igrajo svojo igro, dajmo kar lepo razvijajte vasice da jih bomo potem lahko pobrali mi, vsi trgujejo z premium točkami ko norci samo zato da bi rasli, pa dajte no to je bedarija, farmajte.

Ko misliš da si na vp vse videl pa slišal pa vidiš igralca ki ima 450 točk pa še niti 10.000 oplenjenih surovin potem šele v msmeh padeš ko ti napiše da nima niti ene same premium točke na računu hah tega še svet vidu ni no, to še ni vse pojavi se pleme ki je prvo na lestvici seveda vsi ponosi kako so prvi in te povabijo v vojno z nevem kom pa f*k no dejte najprej vsej 100 sekirc narest pa pol vojne napovedujte na pa da mi jokate ko mate 50 sulic če gremo zvami v vojno.

Glede plemena tu bo še fajt. imamo 4 izenačena plemena. To so The Expendables(~E~),Skullhead Crew(SC),Megatroxi(-M-) in Geek Power(GP). Težko je govoriti karkoli ampak mislim da bodo borbe, upam da bodo tu plemena držala skupaj in da nebo preskakovanja iz plemena v pleme. Pleme ~E~ se mi zdijo še najbolj kompaktni in zanimivi bomo videli kako se bo stvar razpletla.

Lep večer, zdaj se začne moj čas farmanja okoli 7 zjutraj se zaključi in prevzame dopoldanski trialček.

Zelo dobro napisano, če smem vprašati kateri račun igraš?
 

DeletedUser

Guest
hmm najbol je smešno ko ima igralec 300 do 400 točk pa ga sfarmaš za hec se vidi da eni delajo samo na točkah sam nvm če se jim to obrestuje drgač pa plemena hmmm velik je zanimivih vem da pleme od mr. nooba bo razpadlo še zmeri je ni hec da še zej nebi :Dmorem mal nika zajebavat) drgač pa hmmm vsa plemena so zanima samo prosim dajte prez podplemen igrat imajo shop pleme podplemem pa uni podpleme še podpleme pa še pod madona sej zmaga samo eno pleme kaj ni tle logično dejte rajši NNP pa je ne pa podpleme ker kakor je egon mali nekoč delaj zmagamo samo eni pleme ostala plemena so zgubil pa tudi če je podpleme. kar se pa tiče farmanaj super je ker ponoč eni spijo drugi pa farmamo :D ko bodo nobli bomo rekli v enem stavku (vzela te je noč). tak no slišal ste vse zdje pa drugi :D
 

DeletedUser

Guest
Kaj se dogaja? Zaenkrat ni zanimivosti. Farma se igralce s 400točk ki so lepo razviti in brez zida in vojske , tako kot je že ravioli rekel.

Top 5 plemen.

1 SHOP 11.132 11.132 30 371 30 371
2 GP 10.843 10.843 30 361 30 361
3 -M- 10.130 10.130 29 349 29 349
4 -!?!- 9.989 9.989 30 333 30 333
5 PRO 9.784 9.784 30 326 30 326


Mislim da se bo to kmalu spremenilo :) Počakajmo na pravi začetek. Štart nikoli ni realen. Vsaj do zdaj ne.:)
 

DeletedUser

Guest
xXhunterXx a mogoče spet ti igraš ? :)

Hvala za informacije ne spremlam glih kaj se dogaja na sveu, spremljam pa forum in komentarje igralcev.
 

DeletedUser

Guest
xXhunterXx a mogoče spet ti igraš ? :)

Hvala za informacije ne spremlam glih kaj se dogaja na sveu, spremljam pa forum in komentarje igralcev.

Po si6 sem vračam ja:) Pridi še ti. Bo bolj veselo. Mah forum tu je tak. Farmamo pa se oglašamo eni samo farmajo eni pa samo vasice gradijo. Ti z vasicami bojo kmalu samo na forumu.
 

DeletedUser

Guest
Lepo to da si se vrnil in vztrajaš ponovno. Mah zame je tukaj končnao igranje. Res je čez 1 mesec bodo hoteli da se odpre s16 vedno ista zgodba nič novega.

Lahko Noč.
 

DeletedUser

Guest
hehe si6 ni bolšega serverja saj zame malo je si14 podobra razen cerekv to so palil drgač si15 ta je pa za penziniste saj preden napadeš soseda z rami greš kamut lahko na pir :D
 
Top