Pogovor o svetu 23

mojzes

Member
Reaction score
0
Evo pa imamo tudi na tem svetu hinavščino,....Ragnarok in njemu podobni,so izdali pleme TLA,TER SE PRESELIL V ,.......LEADER,.....:confused:

tole je pa pripoved enega igravca iz plemena bivšega TLA;
prvič po si1 sem si spet zaželel igrati na slovenskem svetu, ampak takoj ko sem začel igrat sem bil razočaran.

prav hecno je, ko pleme, ki imaš z njimi nnp v parih urah prevzame nekaj naših igralcev.. in potem za nagrado vodja našega plemena in še 2 ostala igralca se njim pridružita...

no da boste vsi vedeli kdo so to: pleme:LEADER, igralci pa ki so se temu plemenu pridružili: vodja prejšnjega plemena Ragnarok, Rok1998, Kremenckovi

hahahahaha z napadalno vojsko sem se branil Pračar-ju in rezultat je plemič cel in dosežek branilec dneva.

od zdaj naprej se bom raje držal mednarodnih svetov, ker to kar so naredili ne spada nikamor
 
Last edited:

ragnarok

Member
Reaction score
0
Haters gonna hate ;)

Ja tako je pač bilo potrebno narediti, saj sem prvič po svetu 1 igral z popolnimi neznanci. Kaj sem se iz tega naučil? Slaba poteza, premalo izkušenj, premalo znanja, preveč vprašanj o igri. Nimam proti nikomur nič, ampak žal jaz ne sodim med takšne igralci, ki bi me vlekli na poden.

Če še ima kdo kaj za povedat, v igri sem kot že vsi veste RAGNAROK, pa se lahko na bojišču pomenimo.

lep pozdrav vsem "starim babam" tukaj, ki si nimajo nič drugega za začeti, kot pa štrene mešati na forumu iz čiste faušije.

Ragnarok, Catch!
 

DeletedUser

Guest
Ker nam je spet dolgčas da se še malo nasmejimo na račun breaka...

Tukaj so podatki v trenutnem vojnem stanju na svetu 23:

[spoil]
7IbBhUf.png
[/spoil]

Kar je že samo po sebi smešno po tem pa še takšne zadeve...

[spoil]
9pKvhov.png
[/spoil]
[spoil]
9BFuwqp.png
[/spoil]
[spoil]
1OhGOdX.png
[/spoil]

izraz poošiljatelja : [spoil]
latest
[/spoil]

Poslano našim 3 igralcem plus se še bi našel kdo ki je dobil kaj podobnega.

... [spoil]
facepalm.png
[/spoil]

[spoil]
How-desperate-are-you.jpg
[/spoil]

Lp
Spinel
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
haha no glede na to da je celi svet proti nam ne spada v isto kategorijo :D ceprav vseeno smešno
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Jah cel svet...kmalu bi bil cel svet proti nam če bi se Karantaniji proti nam pridružil :D

Pa se niste tak da smo vsi proti vam...

Bo vsaj zanimivo :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
ragnarok
ragnarok is offline
ragnarok's Avatar

Join Date
Mar 2010
Posts
109

Default

Haters gonna hate

Ja tako je pač bilo potrebno narediti, saj sem prvič po svetu 1 igral z popolnimi neznanci. Kaj sem se iz tega naučil? Slaba poteza, premalo izkušenj, premalo znanja, preveč vprašanj o igri. Nimam proti nikomur nič, ampak žal jaz ne sodim med takšne igralci, ki bi me vlekli na poden.

Če še ima kdo kaj za povedat, v igri sem kot že vsi veste RAGNAROK, pa se lahko na bojišču pomenimo.

lep pozdrav vsem "starim babam" tukaj, ki si nimajo nič drugega za začeti, kot pa štrene mešati na forumu iz čiste faušije.

Ragnarok, Catch!

Kdo take stvari piše,izdajalec lastnega plemena,pa še vodja(plemena-PO) si bil in izkoristil svoje igravce v plemenu.Sram naj te bo,namesto pomagat ,ja si pravi idiot.Me zanima kakšen cepec si v realnem živlenju,a teb nihče res ni dobrega storu. lp
 
Last edited:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Jah cel svet...kmalu bi bil cel svet proti nam če bi se Karantaniji proti nam pridružil :D

Pa se niste tak da smo vsi proti vam...

Bo vsaj zanimivo :)

Točno tako lahko bi naredili da bi bil celi svet proti vam ampak mi nismo obične pi*ke ko se bojimo vojne in smo hoteli najbolj zanimiv možen razplet. 3 Velika plemena ki se med sabo rukajo k pr norcih. Ampak so se vaši pro igralci hitro ustrašili sami sebe.

Od najglasnejših vrjant kot so mi bomo z lahkoto razbili pokemone se je v enem dnevu razvilo da nevemo če bomo zdržali naslednjih 72ur... Zdaj ste pa spet vsi mastni

[16. 04. 2016 23:52:19] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: ko bomo zacel zmagvat
[16. 04. 2016 23:52:25] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: bodo vohuni utihnili
[16. 04. 2016 23:52:27] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: :D
[16. 04. 2016 23:55:26] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: sej vas bomo sesul

Šekr čakam kaj se bo zgodilo..

Trenutno statistika vojne
1 Zavezništvo 14 3 891.836 628.215
2 Nasprotnik 3 14 421.493 1.001.063

No ja 11 vasi ni veliko, so pa pomembne. In izgubiti 1M defa tudi ni veliko ampak OGROMNO

Novačenje vohunov, probat je treba mogoče pa mislite da ni vohun ubistvu pa je...nikoli nebote zvedeli info pa bodo prihajale hitreje kot kadarkoli in skype je dvorezen meč nikoli neveš z kom se v resnici pogovarjaš na drugi strani.
 
Last edited:

Bandit

Member
Reaction score
0
Točno tako lahko bi naredili da bi bil celi svet proti vam ampak mi nismo obične pi*ke ko se bojimo vojne in smo hoteli najbolj zanimiv možen razplet. 3 Velika plemena ki se med sabo rukajo k pr norcih. Ampak so se vaši pro igralci hitro ustrašili sami sebe.

Od najglasnejših vrjant kot so mi bomo z lahkoto razbili pokemone se je v enem dnevu razvilo da nevemo če bomo zdržali naslednjih 72ur... Zdaj ste pa spet vsi mastni

[16. 04. 2016 23:52:19] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: ko bomo zacel zmagvat
[16. 04. 2016 23:52:25] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: bodo vohuni utihnili
[16. 04. 2016 23:52:27] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: :D
[16. 04. 2016 23:55:26] TheBandit [s20-Bandit, s22-?asterix?, s23-NoOne]: sej vas bomo sesul

Šekr čakam kaj se bo zgodilo..

Trenutno statistika vojne
1 Zavezništvo 14 3 891.836 628.215
2 Nasprotnik 3 14 421.493 1.001.063

No ja 11 vasi ni veliko, so pa pomembne. In izgubiti 1M defa tudi ni veliko ampak OGROMNO

Novačenje vohunov, probat je treba mogoče pa mislite da ni vohun ubistvu pa je...nikoli nebote zvedeli info pa bodo prihajale hitreje kot kadarkoli in skype je dvorezen meč nikoli neveš z kom se v resnici pogovarjaš na drugi strani.

Glede nato da ste nam vse vasi pri Parasu pobral(50 polj stran od nas) to ni nek dosežek, center Breaka ostaja močen...Za Parasa pa smo že od začetka vedl da bo padel :D
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Tak ti bom reku bandit.

Že da povabiš v vojno pleme ki ima taloke napisano na profilu pove kakšen igralec si.


Sprejemanje Članov: Odprto
100% Aktivnost
Vstop: +2000P & K54

Vprašanja:
6txslo in Lordek123
 
Top