Recent content by žanžan-kingsage

  1. Debata o odprtju sveta 5

    ČESTITAM, OČITNO VAM GREJO "TEŽAVE" DOBRO OD ROK... KOT NAPRIMER PRI S4 ŽE.......... 6.12 okol 14 ure hahahah se vid jaa..
  2. Debata o odprtju sveta 5

    Ha razmišljam če bi sploh igral s5, itak se na vas nikol en moreš zanest.. in vaš držat za besedo, že pri s4 ste zafrknl use, potme pa se krneki zgovarjatee... ČESTITAM dej krneki
  3. podpora (svet 4)

    Ne, ampak lahko bi pa vsaj v enem dnevu odogovrili ane. že tko zrd enga imena ne morem igrat 1 dan in sm zato padu po ranku ful. bil sm pa na vrhu. In zrd imena so me, če morda nisi prebral :D na živce mi gre samo to, ker tako dolgo traja in sem zrd tega zgubu veliko točk! in mi je...
  4. podpora (svet 4)

    Haa. res obup. Blokirajo mi račun zrd imena (verjetno ker imam kingsage) in imam že en dan blokiran račun, pa čeprav so rekl da naj pišem ib bojo spremneil ime in bom lahko igral. Zrd vas igram račun 1 dan manj. in očitno ga nikoli ne bom več? ne morete odpisat v enem dnevu na en listk, res...
  5. podpora

    Živjo mene samo zanima, zakaj mi podpora ne odpiše niti ne odpre listka?:D že nekaj dni nazaj sem poslal listke in nič ... :mad:! nisem vedel kje naj vprašam zato sem kar tukaj.. se opravičujem če sm narobee naredu, sam me res zanima. pisal sm zaradi različnih igralcev in tudi xxx...
Top