Recent content by anej10

  1. Svet 16

    v minuti lahko s pomočnikom napleniš največ 50 vasi čez skoz klikaš vsaj tko na mojem računalniku sem biu plenilec dneva 3000 vasi pa sm rabu kr neki
  2. Svet 16

    okostnjak že žće poznam pomočnik za plenjenje ker sem si z njim tudi pomagal vendar v njemu lahkio naštimaš s kolkimi enotami napadaš ne moreš pa naštiomati recimo da lahko eno vas 50 krat napadeš al kako mordaa to ni res? ti lahko samo klikneš npr. 30 lahkih konjenikou si naštimaš vendar moraš...
  3. Svet 16

    tkole bi pa jst puvedu za beerouce in podobno :) kakorkoli to je navadna igra vi nekateri igralci pa ste odvisni od tega ko pogledam na dnevne dosežke in vidim ta dan je rekord 2000 uplenjenih vasi WTF? enkrat sm probu pač sam za foro in sm rabo zlo velik cajta da sm uplenu 300 vase eni pa...
  4. Svet 16

    BEER še z daleč ni zmagau na tem svetu. MIslm pa da so beeroci pa TQ ene navadne pičke namesto da bi se borili do konca pa bi pač bolši zmagau se grejo oni združit mi se bomo njim upirali do konca tako da naj kr lepo zbrišejo ko majo napisano na vas "time to end" pa take fore bodo vidl pijančki :D
Top