Recent content by Assassin132

  1. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    Motorka ga sere nekaj v tri dni..... Misli da je TITO na slo vp -.- ......
  2. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    HEHEHEHEHE sraunf,windzor ,bambi banani xytom jass proinsane veternik psicki za kulija nisem ziher mislim da ! brišejo vse ostalo nevem ! TKO DA BOŠ VEDEL DA BOŠ GLAAVNI !! ZDAJ SI SPET MASTEN A NE ?? NITI EN TEDEN NE MOREŠ POČAKAT DA SE TO KONČA !!
  3. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    Ko si usta odprl si zlagau.....
  4. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    Ja seveda njim je pa res vp najpomembnejša stvar na svetu ! Jutri prvo zjutraj bodo preverjal če je bilo to upravičeno ?? hahahahaha pa boli njih kurac za slo vp heheheheeh Na InnoGames treba pisat da to podporo malo menjajo,ker ta mandat traja predolgo !!
  5. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    Ti se sam tolaži :)
  6. Assassin132

    Pogovor o svetu 18

    Vse na 3 mesece se je ponavadi odpirau nov svet :D Zdaj pa nevem kdaj bo . Boš videl zadosti časa pred začetkom sveta ! Ne razumem pa ,zakaj bi imel že novi svet, saj se še 18 komaj pošteno začenja :)
  7. Assassin132

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    Dzingiskanov Kompozitni lok mislis :) Jaz pol dam da je zgornji del Edvardovega dolgega loka (polovico pp lahko meni daš ker sem prišeu do loka če moj odgovor ni pravilen xD)
  8. Assassin132

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    Zgornji del loka pri lokostrelcu xD
  9. Assassin132

    Nagradna igra: Finale Eurobasket

    Francija 78-82 Litva
  10. Assassin132

    TW

    Da se tudi brez hackov farmat tolko :)
  11. Assassin132

    Pogovor o svetu 9

    Pa če zdaj nebo oda večji nebo nikoli zdaj ko imaš že tolko vasi. Kako si pa do teh vasi prišel to je tisto :) nekdo ti jih je pucal da si samo plemiče pošiljau .Ali pa čisto mal počistu. Če primerjaš druge s podobnimi točkami pa vsi 1x do 3x več premaganih nasprotnikov . Pač calimero se zna...
  12. Assassin132

    Pogovor o svetu 9

    On še vsaj piše pismeno. hehe
  13. Assassin132

    Pogovor o svetu 9

    A potem si ti sramota štajerske ? :)
  14. Assassin132

    Pogovor o svetu 9

    Maš dokaz ali spet na pamet ?? :)
  15. Assassin132

    Zahtevane skripte

    malo poišči :)
Top