Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Aha, upraviteja uporabljaš. štimciju je začel upravitelj vasi cerkve rušit, ker je imel narobe obkljukano, od takrat mi upravitelj ni všeč in ga ne uporabljam. Skriptice pa so seveda res stvar brez katere nemoreš sploh za zbiranje kordinat je priročna, pa tager in še bi lahko našteval.
    vidim da si šel iz plemena ven kaj se dogaja na s5
    so ga čisto zjebali vri možje
    po treh tednih bi morala bit skladišča polna.vojske je polno,ker mi vse dela upravitelj.7 različnih napadalnih nukov in 2 različna obrambna.plačam malo več premiuma-imam pa zelo malo ali nič dela.je tudi res,da vprašanje,če je imel kdo tako urejene vasice-u piko,če ne bi bil v nasprotnem plemenu-bi ti pokazal-mogoče ti tudi bom enkrat.na kratno-ogromen račun in nobenega dela-tako je urejeno-seveda s strani duala,ker jst sem kaj se tiče tega invalid,sem pa kaj se tiče noblanja neumoran in prav dobro se izpolnjujeva in sigurno ostajava v istem tandemu,če bomo igrali še kak svet.mogoče 9-mogoče še s tabo-no nebi bilo slabo.dual je mnoge igralce poučil,pokazal cake,kaj se tiče trainov in skript,ki jih pridno vsi uporabljajo-saj s tem prihraniš ogromno časa-ki je ful pomemben tu
    če cerkve ne stojijo boš porabil res en dan, pa skladišča polna, vojsko urit...
    ma dela bo za kak dan sigurno,čeprav naj bi bilo bse tako kot prej.bom videl kmalu
    si pa izgubil cajta ob izbrisu za več uric (če seveda ne uporabljaš renamer skripte), vprašanje pa je ali ti bodo cerkve še stale.
    ni od innogamesa,tudi jst se vračam v vp-tokrat bom izredno pazljiv na vse dogajanje in ne bom več sprejel čuvanja računov
    od innogamesa je, enako kot vp.

    tam imaš še mornarico, vojake plačuješ... ampak jaz kar ostajam na vp kljub naši izjemni podpori.
    ja res so-najboljše da se čuvanja ukinejo,ker kdo bo pa še prevzel čuvanje-jst sigurno več ne

    naj ti povem-ikariam je zelo zanimiva igra-malo več za mislit
    Pravila ti pošljem na zs, so predolga in jih nemorem shranit.

    Zoprna so.
    ja res,tisto sporočilo,je bilo posredovano,v pravilih igre pa še ni popravljeno-čudno je vse
    aha pa samo en od naju dveh je to videl-jst in sploh prebral nisem do konca-dual tega ni nikoli zasledil
    Tak prekršek ni vreden izbrisa. Ampak od tistega sporočila o čuvanju je podpora povsem ponorela z bananjem accjev, ki jih prevzemajo in so na čuvanju.
    Ni tako hud, do tistega sporočila si to delal brez problema, igralec ti je dal čuvat, ker nebo več igral, da porazdeliš vasice. Sedaj pa podpora preveč komplicira s tem.
    malo večji prekršek kot moj-toda bedarija je vse skupaj.najboljše,da bi se čuvanja ukinilo.moje mnenje
    Blokan je zaradi bedarije-čuval je acc igralca ki je prenehal, nekaj vasi je ff2 prevzel in sedaj pravij da je to namerno škodovanje accju...

    skypa trenutno nimam, a imam v planu da si ga v kratkem uredim.
    mogoče res,kolikor jst vidim je in hoče bit vedno v središču,če ga ignoriraš imaš mir.je pa tako,da ne vem s kom sem se pogovarjal z njim ali z dualom.nikoli nisva nasla skupne besede.lahko se pa tudi kaj pomenimo.moj skype naslov je bosko168.
    vem,da je blokiran-ne vem zakaj-pa tudi ne zanima me
    V redu igralec je, ampak sedaj je blokan in se na forumu bolj aktiven, se malo pogovorimo po zs...
    V temi ne si5 je spet malo kritik, me prav zanima kako bo podpora odreagirala:D
    res in ne bom prekinil brisanja
    moral bi biti zelo dober razlog in dost mam nepoštenosti v plemenu in mutenja podpore z igralci
    l.p.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top