Recent content by cavaller

  1. cavaller

    Tribul speed (speed vojna plemen))

    Zanimivo. Scripte so v normalnem stanju?
  2. cavaller

    Dual za .ch server

    Ok. To ti misliš. Na vprašanje pred tem mi nisi odgovoril.
  3. cavaller

    Dual za .ch server

    lol ni isto, bom vzel eno sliko iz .net in uredil pikico. da bo prav, zmenjeno?
  4. cavaller

    Dual za .ch server

    Ne vem sploh o kakšnih dosežkih govoriš?
  5. cavaller

    Dual za .ch server

    Torej dvomiš o moji dosežkih? To pa ni lepo. Ampak no, zakaj potem, če nimaš nič časa še vedno životariš na serverjih? Nimaš nič boljšega za delat? Ohwell hočem povedati nekaj, da igralci ki samo govorijo niso vredni ničesar. (za dva sem siguren--> pa vi uganite katera dva)
  6. cavaller

    Dual za .ch server

    Torej so vsi tvoji računi propadli in plemena tudi? (ne reci da nimaš časa)
  7. cavaller

    Dual za .ch server

    Maš dokaz ali zgolj besede?
  8. cavaller

    Dual za .ch server

    Gospoda prosim da tole razglabljasta drugje kajti rad bi se še malo kregal z Flanijem in Ubijalcom!!! Davo? You can continue..
  9. cavaller

    Dual za .ch server

    Ah daj no Davo... Naredil sem veliko več.. če pa že govorimo o izkušnjah... maš kakšen odmeven rezultat na .net? No, da vidimo to čudo... ker če nimaš nič na .net kje potem imaš?
  10. cavaller

    Dual za .ch server

    Da in zaradi tega imam 101 nick. Poslušajte fantje. (fanta) Ubijalec: Flanijev oproda si, sprijazni se s tem. Flani: -citiram: ''toliko, kolikor sem jast naredil nisi ti nikoli'' Zanima me kaj si ti naredil toliko velikega. NK Maribor: ne nisem bil rekrutor. To je delal izključno Flani pa...
  11. cavaller

    Dual za .ch server

    Glede oprode sem mislil na ubialca, saj se je takoj pokazalo, da je kar odgovoril namesto tebe. :rolleyes::rolleyes:
  12. cavaller

    Dual za .ch server

    LoLz Flani... Najbolj me čudi, da si misliš, da si car in to vsiljuješ drugim. Nekdo se je potrudil spraviti skupaj premade, nekaj novega (The Scientist --> premade za zač.) in pole si nekej mu težil, ko je skopiral CoA.. 1. CoA se LAHKO PREKOPIRA, NIKJER NE PIŠE DA SE NE SME! 2. NEKAJ KAVSAŠ...
  13. cavaller

    Dual za .ch server

    Flani I wonder something, too? Where is ''who?'' Ko boš kaj naredil mi povej.
  14. cavaller

    Dual za .ch server

    Ne poslušaj ga. ToPaT je bil igran s strani mojega frenda.
  15. cavaller

    Dual za .ch server

    Ja saj sem vedel da je švicarski ampak sem narobe povedal. Ne, vrnil se bom na slovensko sceno ne skrbi. (5) LP
Top