Recent content by Chopper

  1. Chopper

    Rojstnodnevni SPEED svet!

    In še nekaj ostalih statističnih podatkov:
  2. Chopper

    Rojstnodnevni SPEED svet!

    Rojstnodnevni SPEED svet Danes, 16. 8. 2014, se je od 19.00 do 23.00 ure odvijal rojstnodnevni SPEED svet in v čast nam je, da vam predstavimo najboljša plemena. Prvo mesto je osvojilo pleme "ItN", drugo "KGB" in tretjem mestu je igro končalo pleme "Ekipa Vojne Plemen", ki se nagradi odpoveduje...
  3. Chopper

    Svet 17

    Karte za si17:
  4. Chopper

    Svet 16

    Karte za si16:
  5. Chopper

    Svet 16

    Lep pozdrav, sem mislil, da sem karte za S16 že objavil. Sem poslal prošnjo za kreacijo in jih objavim takoj ko bo možno. Chopper
  6. Chopper

    Speed World Cup

    Glede na to, da so našli nasprotniki bili ena izmed najboljših ekip, katera ima pogoje ki dopuščajo, da dnevno igrajo speede smo se odrezali odlično. Prav tako so naši nasprotniki bili že malo uigrani, saj imajo za sabo že nekaj iger. Potrebno si še bo vzet nekaj časa, in odpravit te manjše...
  7. Chopper

    Nagradna igra: Zagotovite si nekaj PT za nov svet

    Čestitke vsem :) Lep pozdrav, Chopper
  8. Chopper

    Svet 15

    Sem posredoval Motorki in upam, da se težave čimprej rešijo. Lep pozdrav, Chopper
  9. Chopper

    izvidniki

    http://tribalwars.wikia.com/wiki/Scouts# Lep pozdrav, Chopper
  10. Chopper

    Svet 15

    Pa to vseeno ni razlog, da ne bi izrazil svojega mnenja. :) Lep pozdrav, Chopper
  11. Chopper

    Svet 15

    Da, zgleda da bo res to potrebno. In upam, da se boste/bodo potem soočili s posledicami. To vzemite kot zadnje opozorilo. Lep pozdrav, Chopper
  12. Chopper

    Zaključek sveta 13

    Čestitke vsem sodelujočim. :napad:
  13. Chopper

    Nekaj takega kaj še ne vemo :D

    Nekaj takega kaj še ne vemo :D
  14. Chopper

    Pogovor o svetu 12

    Me veseli, da so težave odpravljene. V primeru če se težave pojavijo me kontaktiraj. Lep pozdrav, Chopper
  15. Chopper

    Pogovor o svetu 12

    Mr. noob, tukaj ne bi smelo biti govora glede lenih riti osebja, ampak glede lenih riti uporabnikov. Naj se to sliši kakorkoli želiš, pred nekaj dnevi si izjavil, da ima težave več uporabnikov. Na forumu sta me kontaktirala samo dva uporabnika (vključno s tabo), in samo ti si pripel ponudnika...
Top