Recent content by cotl

  1. Svet19

    Itto Funk ne trudi se zastonj. Realno vsi vemo da ni možno. Noben še ni imel lcjev samo sulice, povprečno imaš po 2 barbarki v svojem kvadratu, pa še te so prazne....
  2. Svet19

    Nastavitve? Katastrofa....
  3. Pogovor o pravilih Vojne plemen in delovanju ekipe

    Treba je prepovedat dual accounte in bo zadeva rešena.
  4. si18? boljše nastavitve???

    A ni malo smešno, da se objavi začetek sveta 18 še preden se je 17-tka začela? No ampak dobro. ALI LAHKO ZA VRAGA DASTE VEČJO HITROST NA SI18??? Kdo bo še sploh igral takšen svet?
  5. Nastavitve za svet 17

    Spet bedne nastavitve
  6. Nastavitve za svet 17

    Hitrost igre:2 Hitrost enot:1.5 Omejitev število članov na pleme:25 Morala:da Odličja:da Omejitev lažnih napadov:ne Cerkev:da Samorazvijajoče barbarske vasi:da do 2000 Bonusne vasi:da Nočni bonus:da Zaščita pred napadi za začetnike:da Plemič:da, cekini Lokostrelci:ne Paladin:da...
  7. Plamenica

    Ali se da na kakršen koli način izvedeti, če ima nasprotnik plamenico ali ne?? Večkrat sem ga že vohunil in v vasi ima 2,7k katsov in paladina. Najvrjetneje jo ima vendar bi se vseeno rad prepričal. Probal sem tudi že s fejki in simulatorjem, ampak se ne da izvedeti. Očitno bom moral poslati 15...
  8. tribal wars 2

    Prosim naj en objavi beta key! da bomo lahka vsi igral
  9. Speed World Cup

    Ko si ravno dal tole statistiko: jst sm tu igral
  10. Speed World Cup

    S tem komentarjem si me pa res nasmejal. Kaj res misliš da igram na acc cotl? lol Lahko bi vidu, da sem samo spremljaj svetove. BTW:woley brezskrbi da vem kaj je to. Če je poldek res tak noob jst ne vem. Jaz samo povem kar mislim in kar mislim da sem zmožen. Ne meči vse igralci v isti koš.
  11. Speed World Cup

    Ne delajte si nekateri utvar kako dobri ste. Dobri ste zaradi ekipe! Brez ekipe dvomim, da bi ti ali kdo drug daleč prišel, zato se ne hvali. Predvsem naj te spomnem kak ste se z mano matral na koncu pa ste spušili pol deffa in plemiča. Na speedu pa so vas lepo filali igralci kot je dulesavic...
  12. Speed World Cup

    Itak ja Grobi glavni akterji ja. Madžari so nas z 3 igralci manj povozili. Veliko nas je takih, ki smo napisani, da bomo igrali pa nismo. Še več je pa takih, ki niso bli napisani ali pa se sploh niso prijavili pa igrajo. Tako je pač to. Pa ne postov brisat.
  13. Speed World Cup

    Ne. Vi niste noter.
  14. Speed World Cup

    Se strinjam z Motorko.
  15. Speed World Cup

    Kaj tebe matra masterx? Če praviš, da ni blo konkurence zakaj si potem bil šele 14? Ne se mi izgovarjat, da si gradil vas za druge.....
Top