Recent content by d00men

  1. d00men

    Pogovor o svetu 10

    DOL z zastavami!
  2. d00men

    Evo me back

    Po dolgem času (1 leto) sem spet nazaj.Vidim,da je forum postal šlamparija.Upam,da bodo admini malo porihtali to.Drugače pa grem spet na Svetovni Rekord v spamu.Na si 10 bom pa itak zmagal,če si mi bo dalo farmati!Upam,da je še Hram aktiven kaj na forumu,da grem z njim na en pir.
  3. d00men

    Pleme noobov

    Naredu bom ally noobov.Tist,ko pride not naj pride drugač pa bom tak in tak lahko sam zmagal svet.
  4. d00men

    Vojne na s7

    zle se bom mogoč prjavu in bom v 1 mesecu prvi!Bote vidl pjebi
  5. d00men

    [Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

    naj bo svet preprost in ne prevelikih komplkacij.Sedaj se vojna plemen razvija v kr neki.Naj bo vse tako kot je blo na si 3 in si 4 ne pa zej neke nove mode
  6. d00men

    Splošna debata o svetu 1

    Joj zaprite ta bedn server ali pa ga odprite za nove uporbnike.KOH je itak zmagu.TMP pa noče poraza priznat in nekaj brez veze napada.
  7. d00men

    Dual

    res?To pa nism vedu :D
  8. d00men

    Premade SLOVENIJA

    bre mene tudi ne gre?Je tako? žal pa nimam skype
  9. d00men

    Vojne na s7

    jst mam vojno z vsemi.hah.Me briga.KOH je samo plemen in jaz sem zmagovalec. tudi nikoli ne bo nobenega neaktivnega.
  10. d00men

    Dual

    eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit
  11. d00men

    evo me

    Evo mene nazaj!Admini pripravite se veliko dela vas čaka
  12. d00men

    vsiiii skupaj en buuuuu

    tudi jst sem nazaj
  13. d00men

    FVAR vs TI ?

    FVAR BO zmagu
  14. d00men

    Dual

    ma lej jst sem ti igralec jst bi ti pomagu.Sej veš najboljši sem.
  15. d00men

    evo mene.Ne da se mi več bit na forumu

    evo mene.Ne da se mi več bit na forumu
Top