Recent content by DonSiete7

  1. Si22

    Eh kdaj sem js to povedal da se bo vojska kupovala in na koncu se bo res. En nukec na hitro 5000PP tako kot sprememba imena. 600 al kolko da si ime spremenis prej pa je to lahko pocela le podpora
  2. Si22

    Hah butaste barbarke takoj sem dal brisat racun hahaha. Mr.Nobody se sploh zavedas koliko so pomembne barbarke na zacetku? Ves koliko ti prinesejo surovin ki so nujno potrebne na zacetku da bi lahko delal sproti zgradber hkrati uril vojake? Dokler pa eni lahko samo eno delajo ce ne farmajo oz...
  3. Speed turnir

    Vprašanje je le koliko je fincev igralo? Sicer pa bi se rad pridružil tem treningom in tekmam-kaj storiti?
  4. Speed turnir

    Kaj se je sploh ustanovila ekipa? Je sploh kdo igral speed tekmo od tistih ki so igrali preizkus?
  5. Pogovor o svetu 21

    Idiot ne spada v hudo žaljivko. Rečmo če ti j-e-b-e vse po spisku in ti vse nasteje od a do ž potem lahko govorimo o nekem večjem banu vse ostalo je opozorilo, če se pa še nadaljuje potem mislim da je ban.
  6. Speed turnir

    Kaj so to naši spušnl
  7. Pogovor o svetu 21

    Svaka čast za post. Vendar dokler se prvi admin nariše tle bodo že vsi ostali prebrali.
  8. Pogovor o svetu 18

    In ostalo je le pri sarkastičnemu samo-hvalospevu. Sicer pa ce si kolko tolko korekten ni potrebe za menjavo NICKa.
  9. Pogovor o svetu 18

    Pa kaki 13. Vulpi je letos napolnila celih 14 xD
  10. Pogovor o svetu 21

    Ja sam je fora da ste vi na zacetku bili dobri in nikakor ne bi imeli moznost zmagat, tako kot smo jo imeli mi. Vodilni, veliko tock prednosti in potem predčasen zakljucek igre.
  11. Pogovor o svetu 21

    Bandit govori resnico. Bilo je pleme Fast and Fourius al kako ze. FVA bi z lahkoto zmagalo si5 vendar so nekateri kljucni igralci zapustili igro zaradi pomanjkanja casa, ter so tako BZJV zmagali.
  12. Speed turnir

    Jaz tudi pa mi ni noben na skypu kontaktiral.
  13. Konec sveta 17

    Takole končni svet zgleda http://prntscr.com/8jlfw5 91% BLUE
  14. Pogovor o svetu 21

    Tudi sam sem bil pri FVA na si5. Uff kje je že to :cool:
  15. Pogovor o svetu 18

    Samo pazite da ne bo kak pandur pod krinko ;)
Top