Recent content by Gabry-Ponte

  1. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Glede tega sob al nedelja. V sob grem raj kam ven kot da bi sedel za pc.... Za nedeljo pa imam čas kot nekateri drugi in tud lpo bi blo če bi biu speed kot je ponekod po 5 ur al pa 8 ur. naprimer začne se ob 15:00 do 20:00 24 ur online so samo duali in triali tako da.... lp!
  2. Svet 15

    Ja glej tud mulci pr 16 bi kupoval premium če bi lahk igral... vendar nemorejo ... Jaz igram vedno sam in brez trialov pa tega. Če dopustijo da bodo vsi enakovredni pa bo brez farmanja bo svet trajal dlje in več bo zaslužka. Več igralcev bo kupovalo PP! Nebo tolikšne razlike med točkami...
  3. Svet 15

    Naredite brez farmanja. Pa bomo pol vidl kdo je najbolši (: Pa brez dualov in podobnega..... Ker nekateri niso online cel dan da bi igrali... Če nekdo farma 24 h na dan proti nekomu ki je online cca 10 ur .... to je 100 : 1 ... Zato pa gredo slo svetovi tako nizko.... ni več igralcev. In...
  4. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Zakaj nenaredite speeda ob nedeljah ? Ker v soboto dosti ljudi ni doma..... Tak da škoda (: Lepe praznike vsem!
  5. Komentarji: Zimski dogodek

    Enote so odv od kapacitete vasi: 3 mil je imala 20 k 20 k 7 mil je imela 50 k enot 13 mil je imela 80 k vojske Št jekla ki ga rabiš za kolo sreče je odvisna od tega kokr imaš točk! Ko se vas napolni do max z surovinami izgine! Ko prebiješ vojsko imaš 2 uri časa da izprazniš vas nato...
  6. Predlog Predlog morala

    Predlagam ko na svetu vlada eno močno pleme da bi imelo to pleme proti majšim plemenom tudi manjšo moralo glede vojske! Ker se nekateri svetovi prehitro končujejo! :) Če igralci imamo manjšo moralo glede na točke naj velja še to za plemena!
  7. Debata o s6

    Glej tisti ki so v zaledju in nedobivajo nobenga napada, se res od njih pračakuje da pošljejo poln nuke obrambe..... Tako da....
  8. Debata o s6

    Jaz da neznam igrat hehe :D Vendar nisem 5 let zaman igral..... Drugače pa .... škoda besed.... Ker eni so tako obsedeni z to igro da jih 15 igra en račun ;) ( TEMU SE REČE OBSEDENOST )
  9. Debata o s6

    1) server je postal total brezvezen...... 2) prehitro se bo končal server 3) " Eni " so pač strahopetci pa izdajalci ;)
  10. Debata o s6

    Glede s6 lahk povemo sam eno: Pleme TI igra umazano igro ;) Zato pa eni končujemo z igranjem ;)
  11. Predlog Predlogi za različico 8.0

    En lep pozdrav z moje strani, Jaz bi sna predlagu da naredite en svet mal hitrejši! Ker se mi počasni svetovi nedopadejoo, in ko moraš 2 -3 tedne čakat da napolniš vas z obrambo ( to je cela večnost ) Svet kot je s6 je še kar vredu, lahko bi pa naredili tud kak hitrejši server, da nebomo...
  12. HEDONI vs W-P

    Padajo tudi stari člani erosa ;) Kako to misliš ?
  13. HEDONI vs W-P

    Še nekaj dni pa bo stanje povsem drugačno ;) In to je to ;) Naše ime nekaj velja! WP 4ewer!!! Volkovi se nepredajo nikoli!!! :D No pa smo jih pojedli ;)
  14. HEDONI vs W-P

    Mah EROS je zbežal k THORU :D Nikoli se nebodo znali igrati fer igre ;) Pa so bli 10 x močnejši od nas pa smo prišli med top 20 sedja so se pa razbežali ;)
  15. Izkušnje

    tud jaz iman dosti izkušenj sem igrau na com serverju sem biu top 100 z 1.3mio točk, pol sem moral nenadno v bolnico in ko sem se vrnil mi je zmanjkalo 30 vasi :S tako da sem nehal igrat :rolleyes::rolleyes:
Top