Recent content by herat

  1. Debata o s5

    in še nekaj: mene (herat) aleš, natalija (midva) (bosko1) smo bili blokirani potem pa odblokirani kar pomeni samo nekaj, ne želite da bi s5 se končal! je res? ja je, zakaj: če bi bil bosko, herat, midva blokirana, bi se s5 zelo, zelo hitro končal, in vi tega nočete... to pomeni da ste nas...
  2. Debata o s5

    glejte, podpora ni nikoli bila vredu! in nikoli ne bo, včasih za nas včasih za drugega, najboljši bi bil bojkot (brisanje računov na s5). in grobi, boli mene če si ti plačan za to ali ne, odgovoren si/ste da je igra poštena z vseh možnih strani je res'?
  3. Debata o s5

    jaz bi tud dal brisat račun pa mi ga bo kr podpora. dobro delo opravljeno :D no vglavnem, s5 gre proti koncu ker večina končuje, zato upam da bom z določenimi igralci igral to igro še v naslednjih dnevih, tednih... z nekaterimi pa se ne bi več rad kregal, zato lep pozdrav!!!!!!!! in še nekaj...
  4. Debata o s5

    psyho, ti bodi tiho, ker tudi če boste zmagali, boste zmagali od goljufij, in kraje rčunov in od predrage podpore.
  5. Debata o s5

    grobi, žal mi je. ampak bosko je ...
  6. Debata o s5

    lep govor morem rečt, ma pa eno ali dve napaki. SESTAVLJEN JE IZ LAŽI! pazi malo kaj govoriš. ti, ti veličastni bosko, ti pa sploh nisi nobenega računa vkrado, evo dobro povej mi kaj je blo z gandalf the white? kaj je blo? calimero ga je igral, je res? in ne laži da nisi nikoli igral več...
  7. Debata o s5

    belinček? pokakal?
  8. Debata o s5

    :d :d :d :d :d :d
  9. Debata o s5

    pa ti si tudi neki čudn človek, belinček? BZJV, edino pleme na s5, za bruhat :D kot prvo: FVA- elita FVA je povprečno boljša kot BZJV skupaj. to pa zato ker mate 10 igralcev ostalo je pa bosko1-calimero. zato ne vi meni o tem kdo je boljši ker bi vi brez boskota bili že zdavnaj...
  10. Debata o s5

    navadno tele si! "Cisto bi igral, pa nebi bilo blokade. Ce nebi jaz posteno igral bi isto bil blokiran." če mate podporo na svoji strani! kaj ste tako nori! jaz ne vem, kaj je, ampak verjetno je podpora dovolj butasta da verjame vašim izmišljotinam.
  11. Debata o s5

    ne ti, BZJV, vaš bosko1 in podpora. pa si baraba :D
  12. Debata o s5

    glej, psyho, ker ste barabe, ste me blokirali za brez veze, vi in vaša podpora.
  13. Debata o s5

    glej, gregec, 2 sem prevzel tebi, če že tak praviš, in vsaj ene 5 gasilcu, ker sva si renoblala, vse skupaj vsaj 10. in kaj zdaj? ste pač prevzeli? sej, zdaj tak nič ne morem delat, ti pa. glede grožnje pa, nisem reko da je "grožnja" nikoli, če ne bi te itak prijavo :D nisem rekel!
  14. Debata o s5

    glej, gregec, 2 sem prevzel tebi, če že tak praviš, in vsaj ene 5 gasilcu, ker sva si renoblala, vse skupaj vsaj 10. in kaj zdaj? ste pač prevzeli? sej, zdaj tak nič ne morem delat, ti pa. glede grožnje pa, nisem reko da je "grožnja" nikoli, če ne bi te itak prijavo :D nisem rekel!
  15. Debata o s5

    kaj pa tisto? o vašem zvestem gasilcu? in tvojem sporočilu: "tole boš plačal, ker si napadel igralca BZJV" kako ste nori, na vašem ozemlju sem vam prevzemal vasi :D
Top