Recent content by Indi

  1. Dragi BZJV

    Žal mi je FVA-ja...Izgubil sem 50% motiva za igro :(. Vsi so bili dobri, tudi tisti ki smo se mal "kregal"....Dobro so se borili in škoda jih je. To je vse na to temo. Zakulisnih iger je pa v vsaki vojni na žalost preveč, ampak bodo vedno tudi obstajale ! Drgač pa fajn se mejte :D
  2. Plemena - si5

    O, hvala :o
  3. Plemena - si5

    Verjamem in upam da bo FVA še kaj pokazal pred koncem sveta, če ne bo brez veze igrat..Sedaj že dolgo niso izvedli nobene akcije tako da predvidevam da zbirajo moči in nuke in bodo udarili po nas z vso silo. Zato pa da so sami proti vsem, je pa žal njihova krivda in ne naša. Proti vsem drugim so...
  4. Vojne na svetu 5

    Vsi ste dobri igralci. Indi ma vas vse rad. Malo manj Golmanlenca, ker mi je ubil 9 plemičev. Jutri bom imel tudi njega enako rad :D
  5. Vojne na svetu 5

    Steee, že zdavnaj bi te močneje noblal, ampak naša Kuningas27 te želi zase - ti že veš zakaj- zato boš imel kmalu priložnost pokazat svoje znanje, sej se ti že počasi približuje...:D
  6. Vojne na svetu 5

    Hvala :D:plemic:
  7. Vojne na svetu 5

    Zrel sem proti zrelim, provokator proti provokatorjem... Se vidimo in pomerimo tam !
  8. Vojne na svetu 5

    Amen:) Samo še za salaha, Mislil sem po tem svetu popolnoma nehat, ampak na zimo bom še enega odigral da te vidimo pametnjakoviča, kako mi bo žal na naslednjih svetovih. Jaz se bom prijavil pod istim imenom, upam da se boš tudi ti ! Lolek jedan, hahaha
  9. Vojne na svetu 5

    Sicer pa za danes je dosti teh otroški prerekanj, kdo je kaj. lahko noč in lepo se imejte še naprej ;)
  10. Vojne na svetu 5

    Ne vem glih, jaz sem prišel z morja, ti vzel 5 vasi in nisi niti enkrat snipal, če se dobro spominjam :D...Enkrat si renoblal, renoblal smo ti nazaj in to je to..Če pa znaš tako lepo snipat pol je pa dobro zate, mar ne ?
  11. Vojne na svetu 5

    Pa vseeno mi je če si bil prvi ali zadnji, men je to popolnoma isto.Glavno da nekdo pošteno igra pa če ma tudi samo eno vasico. Ti in facko se stalno nekaj mešata not popolnoma nepotrebno..Nekaj sem napisal in se nisem mislil več javljati, pa stalno nekaj nekdo zraven pametuje. Pa ne bit smešn...
  12. Vojne na svetu 5

    Nobenega nezadovoljstva ni. Jaz sem bil v času napada na morju, nisem ga med glavnim napadom noblal in tudi ne jemljem zaslug za to. Ampak tolk pametuje kolk je dober, pa ga nisem še videl da bi poslal 4 plemiče v dveh sekundah skup, kaj šele manj, Vse kar zna je postavlajt obrambo ker visi gor...
  13. Vojne na svetu 5

    Sta že dva primitivca !
  14. Vojne na svetu 5

    No dej ne hval se že tolk. Noben ti ne osporava da si še kar dober igralec, ampak če bi mi lahko tolk časa napade pošiljal oz. če bi bli tolk na netu kot si ti in tvoj dual ali trial ali še kej več, bi te že ponoblal nikar ne skrb...Pa se nimam za nič boljšega igralca od ostalih. Enostavno če...
  15. Vojne na svetu 5

    Ne vem zakaj nas iz FF vsi tko stalno omenjate....Če nas bo kdo j....mu bomo že povedal sami. Saj ni treba da kdo drug govori za nas.....Pa nisem videl še nikogar od FF da bi na široko hodil, smo imeli nekateri že dva piknika skupaj:cool: Torej so ritke še nedotaknjene !
Top