Recent content by jonke

  1. jonke

    Blokiranje in neodgovarjanje podpore

    tudi na tejle sliki se vidi da sta dva listka odprta pa sta pisana dan pred prejetim odgovorom na tretji listek s strani podpore. odprta sta 2 dni in spet še vedno ni odgovora. tudi izgovor na bolezen tu odpade glede na to da prioritetnih listkov kot tudi igralcev ni pa se lepo vidi da te...
  2. jonke

    Blokiranje in neodgovarjanje podpore

    tole zgoraj napisano abolutno ne drži. če se pogleda čase odgovorov pri listih se takoj vidi kake bučke so. da o nepodpisovanju s strani podpore ne začnem. sicer pa bolezen gor ali dol. od 22.1. ko je bil podeljen ban z vašo krivdo se še do danes ni razrešilo. kaj konkretno se je pisalo imate...
  3. jonke

    Blokiranje in neodgovarjanje podpore

    Pozdravljeni, imam vprašanje ki se nanaša na podporo. In sicer, v nedeljo ob 18:12 je bil podeljen ban, ko sem podpori pisal ob 18:23 sem dobil njihov reply ki se mu v nobenem pogledu nemore rečti odgovor v ponedeljek ob 9:57 (15 ur po pisanju), ko sem se odpisal ob 12:32 uri istega dne pa do...
  4. jonke

    13. letnica VP

    de, ch, net, nl, pl, se, br, pt, cz, ro, ru, gr, no.com, sk, hu, dk, it, org, er, es, ae, co.uk, si, com, asia, works, us, net = 28? Junij 2006 v8.8
  5. jonke

    Komentarji na temo skripte

    bi se dalo dobit delujočega attack plannerja?
  6. jonke

    Nagradna igra: Slogan Vojne plemen

    zaklučilo se je 14 dni nazaj, kdaj bodo znani nagrajenci?
  7. jonke

    Anketa: Limit farmanja

    vem kaj si hotu povedat, jest sm ti samo hotu povedat da si lahko vesel če ti rata v farmanju tu na 23ki uživat 4 ure ;) če se mi tisti heroj ki je glasoval da je potrebno zmanjšati javi mu dam simbolično nagrado v obliki premium točk ker takle troll je že greh da se ga ne nagradi haha...
  8. jonke

    Anketa: Limit farmanja

    4 ure maš še veliko dela. pri nas farmanje dobesedno ne vzame niti 2 minute da se potisne lc ven iz 2 vasic pa imamo 425k limita trenutno. in kot sm že reku parkrat. zaradi mene lahko limit ostane nespremenjen samo naj se nekej naredi s to razliko ki jo imamo igralci med seboj. + ideja da se...
  9. jonke

    Nagradna igra: Slogan Vojne plemen

    evo pa nebo kake težke naloge zdej :)
  10. jonke

    Anketa: Limit farmanja

    za trenutek sm pomislu da berem svoj post. a se poznava od kje? :confused:
  11. jonke

    Anketa: Limit farmanja

    zato da ima vsaj približno šanso da te dohiti v igri, na ta način kot je sedaj pa se prednost večjih računov kakorkoli gledaš samo veča (imajo več vasic posledično večjo oz. možnost večje proizvodnje surovin za piko na i pa še večji limit farmanja) in ni šans da se jih dohiti. za mene osebno je...
  12. jonke

    Nagradna igra: Slogan Vojne plemen

    Vojna plemen: resnično vse kar potrebuješ za zabijanje kvalitetnega časa
  13. jonke

    Anketa: Limit farmanja

    kot sm že napisal v neki temi nekoč - če ste za novosti in ste za limit ok, naj bo. samo naj bo za vse enaki ne pa da smo nekateri začeli par dni kasneje in je razlika v limitu na dnevnem rekordeju in našem računu konkretno trenutno cca 100k
  14. jonke

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    kok % je za tole debato kriva omejitev farmanja? polovico reply-jev vrjetno sploh nebi blo, samo tko se pa pofarma tisto kar je za pofarmat in hodite naprej na forum :P (sicer pa ta omejitev da ima vsak posameznik svojo ni čisto nič pravična. če že naj bi bila naj bo isti max za vse, ne pa za...
  15. jonke

    Nagradna igra: Triatlon VP

    nagradna igra je bila objavljena 2 tedna nazaj in piše v njej da traja en teden od objave pa me zdej zanima al rezultati so se zvedli privatno al se bojo javno kje objavli (al sm jih mogoče kje zgrešu?). če je pa troll tole pa kapo dol :D
Top