Recent content by Kl3mzyy

  1. Pogovor o svetu 23

    A ni smešno, ko se glavni razlog za iztop juga dela nedolžnega, kot da on ni imel nič pri tem da smo zapustili pleme in kak je bil odsoten zaradi družine etc, čeprav je bil takrat najbolj aktiven in požrešen od začetka serverja. Malo me moti, da mi folk občasno bluzi glede izdajanja tak da...
  2. 13. letnica VP

    22 2006 wtf so priložnostni svetovi?
  3. Anketa: Limit farmanja

    mislim da je večji problem kako je limit narejen skupaj. Limit se manjša glede na to kako si prejšni dan farmal, torej če si ob 23:00 nafarmal 3/4 svojega limita boš moral nasledni dan v tej 1 uri nafarmati 3/4 svojega limita spet kar je zelo glupo. Bilo bi dosti bolje da se limit resetira ob...
  4. Pogovor o svetu 23

    ajajajaja tip mi da statistiko, ko rečem da vam statistika ne bo pomagala in pol sem rektan... sploh mi ni jasno zakaj bi moral biti rektan, če sem samo napisal zakaj je takšna situacija kakršna je. glede zamer. Z tem sem mislo ko koga nimaš rad, nočeš z njim sodelovat etc... evo primer ko ti...
  5. Pogovor o svetu 23

    Dajmo iti malo na realna tla. Razumem da človek bo vedno priredil stvar v sebi prid in da bo on zgledal bolje kot je v resnici, ampak to že postaja žalostno. Kot prvo celi svet proti pokemonom je čista krivda pokemonov, postavitev plemen in tudi zamere iz prejšnih serverov koliko sem vidal...
  6. Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

    daj me na skypu klikni, če bodo dali takšne nastavitve pa pridem zraven
Top