Recent content by klavec 7

  1. klavec 7

    Dual za svet 14

    Ojla iščem duala za svet 14.. Biti mora aktiven zjutraj od ene 8 pa do ene 15.00 . Biti mora izkušen imeti skype. Mora znati poslati train,snipat in druge zadeve.. Mora pa veliko farmat. LInk od računa:http://si14.vojnaplemen.si/game.php?village=1098&id=127540&screen=info_player
  2. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    Hah pol pa ni čudno da imajo v si enako mnenje o Beeru razen tisti ki so seveda njegovi člani
  3. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    Hah nisem te prijavu..Kaj si napisu pivar?
  4. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    AHahahha ti pa si smešen.. Takim rečemo izdajalci hahahah.. Govoriš o stvareh o katerih nimaš pojma si samo še eden lulčkek ki hoče biti pameten..Ahhaha Povezan s smile no1?? Neeee ... Nič nisem grdega pisal.. To je pisal dual.. Jas pa nisem takrat nič napisal
  5. klavec 7

    Ekipa proti ostalim - 5. izziv za spamerje!

    861:) lalallaa
  6. klavec 7

    Če ti dam...

    Bi ga pojedu:P(Kaj je to):) Če ti da telefon
  7. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    * To velja tudi za njihovo podpleme Tequila.. Bil sem v plemenu Tequila ampak sem bil vržen ven zaradi tega ker naj bi kavo nekaj zelo grdega napisal enemu izmed vodij..Kar seveda ni res.. To sem hotel tudi dokazati pa mi niso verjeli.. Začel sem predvidevati da so se to zmislili samo zato ker z...
  8. klavec 7

    Debata na temo praznovanja 10 letnice

    Hah ta Robin Hood je taka zafrkljiva:) Js sm razsu 300 enot pa nisem končov odličja pol sem pa ugotovu d mam v imenu vasi en e preveč:)
  9. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    Vzverca kak ti delas da mas tolko tock pa vojske?
  10. klavec 7

    Pogovor o svetu 13

    Hahaha z čim sem te pa užalil? Povej ti meni bedaku, ker jaz ne vidim nobene žaljivke na tvoj račun...obsedeni ste sami z sabo pa vidite samo tisto kar želite vidt. Bolano... Adijo...[/QUOTE Zakaj govoriš v množini?
  11. klavec 7

    Hit&miss

    miss Kje pa Naslednja oseba ima rada matematiko
  12. klavec 7

    Hit&miss

    Miss Naslednja oseba mastrubira
  13. klavec 7

    VP Spammer 2013

    18 affafaf
  14. klavec 7

    Hit&miss

    Hit Tudi v vodi ni slab:) Naslednja oseba je zabila matematko..:)
  15. klavec 7

    Spam!!!

    Hala Madrid!
Top