Recent content by kripton

  1. Pogovor o svetu 18

    mislim da si ti zabil več časa kot jaz tako da o času niti ne bi govoril,je pa dejstvo da sem do zdaj čestital vsakemu zmagovalcu serverja kjer se mi je zdelo vse pošteno.mislim da je to moj prvi server kjer ne bom čestital zmagovalcu.pa en lep pozdrav.
  2. Pogovor o svetu 21

    kar navadi se na to važno da sovrag lahko tebe tolče.
  3. Pogovor o svetu 18

    kako lahko nekomu čestitaš obenem pa praviš da ni bilo pošteno,lej meni se ni zdelo pošteno in ne mislim nikomur čestitat.
  4. Pogovor o svetu 21

    Se mi zdi da si ti tazadnji ki nas je spravil do te faze
  5. Pogovor o svetu 21

    Lahko ti izpraznim vasi,da se ne boš preveč mučil.
  6. Pogovor o svetu 21

    Predvidevam pa da bi tebi bolj ugajala razlaga, da je to vojsko tja dala podpora -res je. Zakaj ne bo potem dali preprosto kar celo vas -okoli mene vas z 9000 pik bi bila preveč očitna ali pa cel račun -še bolj očitno,okoli več igralcev(več glav več ve) da na hitro zaključimo kar prvo mesto-to...
  7. Pogovor o svetu 21

    Bi lahko prosim kdo tole komentiral.Pa nočem slišati nobenega sranja o bugih. Motorka: V tej igri se izvajajo milijoni ukazov in vse mora sistem preračunati. Pri tem se kdaj zgodi(ko je online največ igralcev), da so strežniki zelo obremenjeni in sproti komaj izvajajo ukaze. Zaradi tega je...
  8. Pogovor o svetu 21

    Ja ne vem jaz.Odgovor od podpore sem tak dobil. kripton 2015-03-08 18:29:55 lp. mene pa samo zanima,kako je z prevzemom svoje vasi.se pravi vojsko iz vasi imaš drugje v okrepitvah med tem časom si prevzameš vas in me zanima če ta vojska ostane ali izgine Zahlačar3 2015-03-08 20:27:20...
  9. Pogovor o svetu 21

    Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati. Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir. » http://si18.vojnaplemen.si/public_report/d60753362424bf13bab4b39b34ac6147 Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani...
  10. Pogovor o svetu 11

    zahvalite se rorijem da je ta svet kolikortoliko konkurenčen
Top