Recent content by kulijack

  1. Pogovor o svetu 18

    Ker se je na foromu pojavilo moje ime, sem se odločil, da se oglasim tudi jaz, da ne bo prihajalo do spletkarjenja in obtoževanja. 1. Nasikanc: okoli razlagaš, da s tabo vsak da hodim na pivo:) Osebno te ne poznam in te ne želim spoznati.V gostilni ti pa tako ali tako ne bi dali piva, ker...
  2. Odgovorjeno svet 14

    Po eni strani je bolje da ni sveta 14 kakeršne stvari se dogajajo . Če je vse to res kar se govori pol bo slo scena zgubila veliko igralcev .Podpora pa naj razmisli kaj se ji splača pridobivat nove igralce in s tem seveda denar ali pa jih odganjat in zgubljat še tisto malo kar se prinaša v...
  3. Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    sem videl na kaknačin jih noblate.Ti loko pa da si kr tih kamerati v podpori.Sej sem povedal dans je UWS zgubil 7 nukov na men dejte še mene blokirat na tak način kot Darkfirja pol boš pa mogoče kaj zasedu.seveda ob pomoči UWS sam tega tk nisi zmožen.
  4. Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    v tem času koje Noob blokiran je izgubil 46 vasi očitno je da UWS in BEER niso sposobni drugač kot z prevaro zavzemat vasi. Podpori pa še enkrat čestitam večjega goljufanja si ne morem zamislit Zdaj pa naj to isto stvar naredijo še drugim igralcem PWNED..Namesto da bi uredili stvar so jo še bolj...
Top