Recent content by lev11

  1. lev11

    Kazni ob nepravilnem zaključevanju

    Igralci ne morejo vedet če ne dobijo porpčila ali je vas padla brez boja ali je to bilo povsem legalno in je bil igralec počiščen v boju. Tudi podpora verjetno ne more stalno nadzirat kdo koga napada. Mi igralci ko to opazimo - pa imamo možnost da podporo obvestimo - le ta pa preveri in po...
  2. lev11

    Pogovor o svetu 18

    Že pred leti sem napisal Da je podpora pristranska pri tem vodi motorka vse neumnosti. Pa ste se mi smejali in celo žalili. Kdor krši pravila mu je že vnaprej jasno ba bo blokiran in verjetno brisan - in tako je prav. Bilo pa bi prav, da podpora z motorko na čelu imajo enaka pravila tudi...
  3. lev11

    Nastavitve za svet 17

    Prva pripomba na tale dopis Ekipa Vojne plemen dne 01.08. ob 01:38 Opazili smo ogromno kršitev pravil ob začetku sveta. Najpogosteje si pošiljate surovine iz drugih računov. Veliko takih smo blokirali, preostalim pa dajemo možnost, da do poldneva vrnete vse surovine, ki ste jih prejeli od...
  4. lev11

    Nastavitve za svet 17

    Ko bi bile nekatere nastavitve že enkrat uslišane - le te bom poudaril in podčrtal Hitrost igre: 2 Hitrost enot: 1,3 Omejitev število članov na pleme: 30 Morala: NE nekdo ki začne igrat veliko pozneje in ima 10 vasi ti lahko sesuje vso obrambo pa čeprav imaš 50 obrambnih vasi Odličja: Da...
  5. lev11

    Predlog Predlogi za izboljšavo in popravilo pravil

    Pravil za že igrane svetove se ne more spremenit - se ne sme - pred pričetkom prijave na določen svet bi vsi morali prebrat pravila - Pravila je potrebno posodobit - napisat jasna in kratka - po pa predvsem da jih razume podpora in se jih drži oziroma ukrepa v vsakem primeru enako - do sedaj...
  6. lev11

    Vodič: Dobrodošli v svet Skript

    Samo na slo ni objavljenih uradnih skript - nekdo jih je umaknil in zaklenil Še dobro da jih stric google najde Me pa vseeno zanima zakaj si je en od podpore tako zamislil
  7. lev11

    Predlog Da bi bil novi svet malo bolj zanimiv in lažji.

    Pregledovanje računa je za otroke iz vrtca ne pa za ... Po svetu 4 ni bilo več sveta ki je kaj veliko vreden - vedno bolj se je poznalo vmešavanje podpore in veliko dobrih je šlo na mednarode svetove ali pa prenehalo ( zato so sedaj svetovi tako majhni da je v plemenu dovol 10 igralcev da...
  8. lev11

    Debata na temo praznovanja 10 letnice

    Igra je že v redu Podpora pa ni na nivoju To lahko trdim iz lastnih izkušenj in izkušen drugih Vedno se pojavi opravičen dvom v njihovo kredibilnost ( zadnji primer - uporaba boota in blokada samo za tri dni ) Torej goljufanje se izplača :::::::::::::::::::::::::::::::::::: Druga slaba...
  9. lev11

    Debata na temo praznovanja 10 letnice

    To so tako slaba navodila - da jih razumejo samo tisti , ki vedo za kaj se gre ------------------------------------------------------------------------------------------------- Po 10 letih kasiranja denarja in preživetja zaradi nas - bi pričakoval polovično ceno za PP ali gratis mesečno...
  10. lev11

    Pogovor o svetu 12

    To je stara zadeva z to podporo
  11. lev11

    Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    Pozdrav Ne oglašam se rad na forumu - saj takoj imate vsi veliko za povedat Prvič sem se oglasil ko sem imel sam probleme z podporo - motorko pa ste tudi tisti ki sedaj govorite čez podporo prikimavali njim ne meni Isto sranje se dogaja na s11 in dokler bomo imeli v mislih "naj krava crkne...
  12. lev11

    svet 12

    V skoraj vsem se strinjam poleg - napadanje med člani plemena - onemogočeno - okrepitve samo med člani plemena po 7 dneh ko si v plemenu ( lahko prejmeš ali pošlješ okrepitve ) - zmaga plemena 85% sveta je dovolj - zmaga igralca pa ne po vaseh ampak po skupnih točkah (napad / obramba) (...
  13. lev11

    Nedelujoče skripte

    Zakaj ni zbranih uradnih skript na enem mestu
  14. lev11

    Pogovor o svetu 11

    Vžverca je blokiran opravičeno - vsaj tako je meni napisal sam - med nekaj urno deblokado - no bolj mi je grozil - zaradi blokade še vedno se skrivate pod raznimi imeni in gledate mami pod kiklo
  15. lev11

    Praznično premirje

    Podpora naj pošlje obvestilo o trajanju premirja še danes - ali pa vsaj letos:D
Top