Recent content by marca

  1. 13. letnica VP

    1. 22 jezikovnih različic 2. leta 2006 3. verzija 8.8
  2. Pogovor o svetu 23

    Je napiso r.i.s 2 to nwm ce sploh to obstaja ;) trudli smo se samo premala aktivnost ob ne pravem casu nas je pokopal :p Sicer pa glede vojne je tak malo pleme z polovico dobrimi igralci bolj tezko kaj naredi ce se breaku pa *k* ne da napadat ker gleda 3/4 igralcev da nebi ki slucajno kakiga...
  3. Pogovor o svetu 14

    pa saj se da še lame premagat ker so malo neoragnizirani postali glede okrepitev nekateri ;) še posebaj lev11 ma kar nekaj praznih vasic posebaj napadalnih tako se bodo če treba hitro prevzele
  4. Pogovor o svetu 14

    jaz mam za dokaze za eniga drugi je pa itak že šal ven ki smo ga sumili plus tega prehitro včasih kaj reče zato me je pa rajše dal na blok sedaj hehe sam igram tut 3 svetove med tem tut svet 11 kjer že res vse predolgo traja :) saj vem da je skoraj nemogoče se odrečti vohonuv na novem svetu saj...
  5. Pogovor o svetu 14

    pa jaz se bom boril kak dolgo bo še šlo nato možno da končam svet tale je že malo dolgočasen postal vsaj meni pa še kater kaj jih poznam saj zato pa bomo naredli na svetu 16 sami ko se poznamo pleme pa magari nas je samo 10 notri vas vohun nebo pa lažnivce pa še bi lahko našteval
  6. Pogovor o svetu 14

    pa mogoče bo gdaj ratalo samo ne tem svetu preveč ne resni je pri naših pa vohunčeki ko vse verjamejo kaj jim lame obljubljajo
  7. Pogovor o svetu 14

    haha res je jih kar mrgoli teh ko so pod 10 let stari pa jim lame dajejo lažna upanja da bodo prišli v pod plemena hehe
  8. Pogovor o svetu 14

    hehe ne SPQR nena dobeniga v nič sili sem naredo tisto pleme in ga vodo nekaj časa nato pa predal vodstvo drugimu so sami fajn dečki in dekline notri . kaj se pa lam tiče ni drugo kot pa za mene sami lažnivci ki brez vohunov nena morejo nič naret na totem svetu še sam sem vido dokaze da vodja...
  9. Pogovor o svetu 14

    pleme low bivši SPQR so se sami preimenovali mi nismo meli dobeniga vpliva na njih in tudi nimamo na dobene naše zaveznike vsak dela to kaj njihovem plemenu paše nena pa silomo dobenih zavzevnikov da se morajo borit proti lamam če bomo padli bomo vsaj vedli zakaj smo padli ker smo se borili...
  10. Pogovor o svetu 14

    hm po mojem vedenju se bolj LOW ukvarja z slabšimi plemeni če pa rabijo kako pomoč pa jo dobijo saj zato so zavezniki drugače pa ko samo naše pleme nima dobenih načrtov proti slabšim če pa drugi napadajo naše pa majo vojno z vsemi nami seveda....................
  11. Pogovor o svetu 14

    pa nena nič planiramo proti slabšim plemen kvečjumu zbiramo zavezništva za proti lamam ja to ti verjamem da so samo jih ni več kaj dosti no pa bomo videli kaj se bo zgodilo po prvi akciji na njih
  12. :sekira::sulica::paladin::ram::cool: hehehhehehehe

    :sekira::sulica::paladin::ram::cool: hehehhehehehe
  13. si 14 klarisa si 15 marca

    si 14 klarisa si 15 marca
  14. Pogovor o svetu 14

    zelo male možnosti da se še kaj spremeni na tem svetu ni pravih timskih igralce in pravih plemen ki bi se postavili proti lamam ampak probali bomo dual klarisa ;)
  15. Pogovor: Praznični SPEED turnir

    se bom pridružo ;)
Top