Recent content by micka s planin

  1. micka s planin

    Svet 16

    Tango je moj sin in ne mešaj mojega sin tu zraven. A si potem z tangotom igral na s6 ali z micko s plani,da te malo spomnim. No in kako oliko imaš potem,da nekoga pošlješ kam? dej noob naj te bo sram
  2. micka s planin

    Svet 16

    Zate je slovensko napisano govort? Ne ni Mr. Noob Pravilno je govoriti. Ko pa si že tak poštenjak pa povej zakaj si na s15 blokiran. Vsaka rasa in nacija je vredna spoštovanja,kar pa vemo,da ti tega nimaš in nikoli ne boš imel,do nobenega človeka. Poden od podna
  3. micka s planin

    Svet 16

    Na s16 je Mr.Noob ;) Pa,če ga ponoblaš dobiš za 2 gajbi piva ;) Sam ne boš upal,ko sta soplemenjaka ;) Bo potem on tebe za slavo noblal ;)
  4. micka s planin

    Svet 16

    A ja pa sem slišal da ga 16 letno dekle nobla na s16 ;) hahaha
  5. micka s planin

    Pozdravljeni

    Opera 12.14
  6. micka s planin

    Pozdravljeni

    hvala za trud ampak to ni nikakršen prikaz podpora je mela zelo dober prikaz kako se nastavi. A ga žal ni več tukaj gor. Kar pa je na yuo tubu je pa nekaj dobrega sam mi ne dela pri tem prikazu
  7. micka s planin

    Pozdravljeni

    zanima me kje se da dobit link da se naštimaš opero za pošiljat treine
  8. micka s planin

    No pa napišimo nekaj o delovanju nepoštene podpore,ki se čudi zakaj ni več igralcev na njihovih...

    No pa napišimo nekaj o delovanju nepoštene podpore,ki se čudi zakaj ni več igralcev na njihovih serverjih. Kot prvo bi se morala podpora naučiti pravilno in pošteno delovati in ukrepati pri vseh enako in brez kakih privilegij. Kot nam je vsem znano se,da nekomu uničiš račun dobi trajni ban. A...
  9. micka s planin

    Predlog Da bi bil novi svet malo bolj zanimiv in lažji.

    Saj zato sem tudi mislil da bi bilo več hitrih svetov in tisti ki bi zmagal na hitrem svetu bi dobil nagrado kot so naprimer Premium pike ipd.
  10. micka s planin

    Predlog Da bi bil novi svet malo bolj zanimiv in lažji.

    Kot prvo lep pozdrav vsem! Tukaj bi vam rad predstavil nekaj mojih idej za novi svet. Pa začnimo. Rad bi naredil iste nastavitve kot so bile na svetu 6, ki je bil do sedaj odigranih svetov zame najboljši svet.Kot prvo bi se lahko spremenilo to, da se pri pregledu računa, ki ne traja več...
  11. micka s planin

    Debata na temo praznovanja 10 letnice

    mamato še posebaj si del procesa tako kot sta z noremu konja ukradla acc cleo na svetu 6 a ne
  12. micka s planin

    Glasovanje za najboljšo šalo

    racman sem jaz mogoče objavil kak vic da bi tekmeval? Nisem pa četudi bi ga ga nebi prepisal kot si ga ti in prenehaj mešati mene in sina in ne širi laži tu okoli po forumu
  13. micka s planin

    Glasovanje za najboljšo šalo

    A boš ti že nehal mešat mene in mojega sina ki igra Ijvanhuja jaz pa ki igram micko splanin od vsega začetka. Z tem da sem začel igrat z svojim pravim imenom in letnico na kar sem prosil podporo če mi lahko zamenjajo ime pa je vse eno kakršno koli pa če tudi dajo kar micko s planin in tako je...
  14. micka s planin

    Kdor prvi pride prvi melje

    ta šala je prepisana že iz prejšnih šal ki so bile objavljene
  15. micka s planin

    Kdor prvi pride prvi melje

    Video vici ki sem jih objavil namesto Ijvanhuja ker me je on prosil ker on nezna. In naj se to šteje za Ijvanhuja. http://youtu.be/rLlht7G4F5s
Top