Recent content by monsterrking

  1. PNP MoNsTeRrKiNG

    samo razmišljal sem na glas nimaš nobenih drugih od osnovnih enot ta n00b je 10000 let pred tabo
  2. PNP MoNsTeRrKiNG

    kot sem dejal katastrofa :p:p malce sem žleht ampak dobro kolkor si ti vse pisal na forumu od S-E
  3. PNP MoNsTeRrKiNG

    po mojih izračunih da maš ti skavte je malo verjetno če bi imel tako vas mestna 10 vojašnica 5 konjušnica 1 kovačija 5 surovine 5 skladišče 2 (vem, da ne bi bilo možno, ma rečmo da bi šlo) kmetija (nisem štel) kip1 zid 2 skrivališče (nisem štel) bi mel na koncu 242 točk se pravi, da maš sigurno...
  4. PNP MoNsTeRrKiNG

    LoL the funniest thing ever
  5. PNP MoNsTeRrKiNG

    pošlji mi kakšen report, da se načudim tvojim skavtom:D:D veš kaj je skavt??:p
  6. PNP MoNsTeRrKiNG

    pomeni da vas uničujemo in sploh ne boste pršli do 20.000 točk (kot posameznik):D:D:D:D poleg tega ste 1. v premaganih v obrambi zaradi tega ker ko smo vas napadli ste nam pobili 20 sekirc pa 5 lahkih
  7. PNP MoNsTeRrKiNG

    false:rolleyes::rolleyes::rolleyes: tak sistem je značilen vendar v mnogih primerih neučinkovit
  8. PNP MoNsTeRrKiNG

    no kakšen?? in kako to da mamo 2.569 premaganih v obrambi.. sigurno nas je KaraK napadu pa smo se ubranli.. poleg tega maste same n00be v KaraK p.s. pol jih farmamo
  9. PNP MoNsTeRrKiNG

    sej ne veš kakšen sistem mamo zato bodi tiho:cool:
  10. PNP MoNsTeRrKiNG

    na oboje.:confused: brezveze. :cool: tako nimaš ne dosti napadalne in obrambne vojske:rolleyes: mi mamo drugačen sistem:D:D:D
  11. PNP MoNsTeRrKiNG

    ''MOČNO'' zanimivo mi lahko kdo da link da pogledam kako gre temu tipu na s1?:p se mi ne da:p:p
  12. PNP MoNsTeRrKiNG

    se pravi če jo maš zdej 0.1% kot jo maš na 1 sveti je to 100x več... če maš rečno na s3 kar je malo verjetno (misija nemogoče-for you) 500 sulic, jih maš na s1 50.000 tisoč enot. nvem kolko maš vasi ma meni se zdi to malo tudi če bi imel 500 sulic alpa kšnih drugih enot
  13. PNP MoNsTeRrKiNG

    nej pride do mene če hoče jest se ne bom naprezal in se držal svojega načrta:cool:
  14. PNP MoNsTeRrKiNG

    ne vem al si neumen al se samo delaš? tako lahko hitro zafarmaš ostale člane (če napoveš vojno na začetku) kar ti prihrani trud in dobiš farme za hitro razvijanje. me zanima kdo je tlele n00b ogromno vojske vic stoletja:D:D:D poleg tega če zafarmaš igralce si lahko hitreje gradiš...
  15. PNP MoNsTeRrKiNG

    Ja vojna napovedana! in kaj si misliš nk maribor, da smo neki n00bi al kaj. non-stop nekaj težiš pa še neč nisi nrdu. dej nrdi kej pametnega in pole govori. samo se nekej misliš, da si nekej vreden. nisi mi odgovoril na vprašanje. če smo prvi po premaganih! in to napadalci nimamo...
Top