Recent content by mrshadow

  1. mrshadow

    Nagradna igra: Zagotovite si nekaj PT za nov svet

    Nagradna igra je končana. Bilo je nekaj nepravilnih odgovorov, po večini pa pravilnih, zato smo bili primorani izžrebati nagrajence. Vsakemu igralcu, ki je pravilno odgovoril na vsa vprašanja smo določili številko in s pomočjo generatorja naključnih števil določili naslednje zmagovalce: 1...
  2. mrshadow

    Nagradna igra: Zagotovite si nekaj PT za nov svet

    Zagotovite si nekaj PT za nov svet! Dragi igralci, kot veste, se 30.4. odpira nov svet. Ekipa vojne plemen se je odločila organizirati manjšo nagradno igro za dodatne premium točke ob začetku 16. sveta. Nagradna igra je sestavljena iz 7 vprašanj splošne razgledanosti. V kolikor bo več...
  3. mrshadow

    Dobrodelni koncert BOM!

    Jaz pridem. :)
  4. mrshadow

    Telebajčič.

    Telebajčič.
  5. mrshadow

    si12

    Pozdravljen, trenutno še nimamo informacij, srčno pa upam, da se kmalu odpre še kakšen svet. Ko bomo izvedeli vam sporočimo pravočasno pred odprtjem :) Lep pozdrav, mrshadow
  6. mrshadow

    Pogovor o svetu 11

    Mungo, sam se ti opravičujem, da sem bil dalj časa odsoten, služba mi enostavno ne dopušča, predvsem v teh dneh. Moj zadnji namen je, da se s kogarkoli delam norca. Vse kar si o vžverci napisal, je res, taktično je uporabil vse kar je lahko, da je dobil ban. O samem primeru na žalost ne smem...
  7. mrshadow

    fucker? :D

    fucker? :D
  8. mrshadow

    Izdelovanje headerja - Halloween

    Ja, res si se potrudil no. :)
  9. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Kuki11 je bil blokiran z razlogom. O blokadi ne bi govoril, tako da se tukaj stvar konča. Raje jim damo še eno možnost, kot pa da še na tak način izgubljamo igralce. Seveda če so kršitve prehude, ne odblokiramo. Pri manjših pa jim seveda damo to možnost. Ustvarjanje večih računov na začetku...
  10. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Naj bo vsem jasno da moj cilj ni zamenjava motorke ampak učinkovito in hitro reševanje večjih problemov in "kot namestnik CM biti na voljo čimveč časa vam, igralcem." Res je, vsak ima svoj pogled na moderiranje, svoj način... moja prva "reforma" bo, da se iz moderiranja odstrani čimveč...
  11. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Kot sem ti že preko ticketov odgovoril, bo potrebno počakati, sam še nimam pravic za podeljevanje premium točk.
  12. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Na žalost je moj odgovor samo ta, da sem komuniciral z motorko preko sms-ov in sem mu objasnil zadevo in jo bo rešil takoj, ko bo imel dostop do interneta (mislim da bi to moralo biti v kratkem). Sam zadeve nisem mogel rešiti ker še nimam pravic...
  13. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Potem je moj odgovor ne, ne sodeluje z nobenim izmed igralcev. Saj pravim, takšnega načina blokade enostavno jaz ne uporabljam, vsaj v dveh letih ga še nisem, preprosto povedano se mi zdi to krivično do igralca, ki je blokiran.
  14. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Ja ubijalec, res je odsoten. Dam ti mojo besedo, da bo v primeru zavzetja, vas vrnjena igralcu, ki je zdaj ne more upravljati. ceasar... 1. Če si pod napadi in te moderator zablokira, s tem onemogoči napade na tebe. V redkih primerih ko se logično vidi, da igralec goljufa, se omogoči napad...
  15. mrshadow

    Pogovor o svetu 10

    Škoda mi je izgubljati besed zate, malo si preberi kar sem zgoraj napisal. Motorka je trenutno na službenem potovanju, drugače pa tudi on nima časa zasledovati kdo igra kje, kje so kakšna plemena... seveda tega ne boste domneli, dokler ne boste v ekipi in videli. Miki, za ignoranco ticketov...
Top