Recent content by natalija

  1. natalija

    skripta...village renamer

    Tale ti vasi poimenuje poljubno, kjer pise natalia vstavis svoj text...
  2. natalija

    Vojne na s8

    Vsak ima svoje mnenje, za tem kar sem napisala trdno stojim. :) Dejstva so mi poznana, vsebina okroznic tudi. ...res bolje, da nehava o tem.
  3. natalija

    Pritozba Sock of Death

    Tudi midva in jaz sva bila banana, ker sem ga cuvala, vrli moderator je zelel, da dava skupno internetno povezavo. Tukaj prilagajajo in spreminjajo pravila po zelji pac nekoga, ki zavida ali ima nekoga poznanega med moderatorji. No argument je bil, da ga toliko cuvam (to je bilo po ne vem...
  4. natalija

    Vojne na s8

    Vsaka resnica ima dve plati. Ne zali pa rfarica in ninje. Z njima igram od s1 dalje, nikoli ni bil problem v nicemer. Ne za obrambo, ne za sitanje in niti za pomoc v napadu. Vedno sta imela cas, da sta motivirala igralce, jih poucevala o novostih, skriptah... Vedno je bilo tudi vse organizirano...
  5. natalija

    Vojne na s8

    :cool: cudezi se se dogajajo, a Jezuscek se je tudi ze komu prisvetil? :rolleyes:
  6. natalija

    Vojne na s8

    :eek: se en jasnovidec. A nisi? Potem pa je cofko izdajalec, fuj ga bodi. Ali bolj tebe, ker ne znas zasesti nic brez taksnih kot je on....:D?
  7. natalija

    Evo me na net sem. :)

    Evo me na net sem. :)
  8. natalija

    Pogovor o svetu 9

    mhm, kot zmeraj. Ti si ze zmagovalec.
  9. natalija

    Pogovor o svetu 9

    Vidim, ko nastopi problem ni nihce tam, kjer bi moral biti. Vsi se motajo po forumu in eden drugemu resujejo ta zadnjo. Res zalostno. Svetle izjeme, so tudi med modi. Tako da ne mislite, da vas vse mecem-o v isti kos. No vidim pa, da so kljub obilici prostovoljnega dela, tukaj zelo hitri. :eek:
  10. natalija

    Pogovor o svetu 9

    Saj se pogovarjamo o S9, samo tokrat o pac delu podpore. Ah, ja in igrajo. ;)
  11. natalija

    Pogovor o svetu 9

    A si bil kaksnemu modu napoti, ki je igral? Samo vprasam.
  12. natalija

    Pogovor o svetu 9

    Kolikor vem so zelo dobro nagrajeni s premium pikami in zato moderatorji igrajo v innogames pravijo, da ne bi smeli. Odgovor dobis takoj. :) Zal, tako je.
  13. natalija

    Pogovor o svetu 9

    Podpora zelo dolgo rabi da odgovori. Sploh, ko so ingame modi tam, kjer igrajo in naj ne bi. :) Pravila veljajo za oboje.
  14. natalija

    Pogovor o svetu 9

    joj, neeeeeeee. Zagotavljam ti, da bo nekaterim izpisalo samo ERROR:D
  15. natalija

    Ni panike :D ti kar, res si si ga zasluzil.

    Ni panike :D ti kar, res si si ga zasluzil.
Top