Recent content by nikname

  1. nikname

    Pogovor o svetu 19

    eh, Škorc,sposoben,Midva,coko... To je vse kar je blo Beerovcev... tule mislim dqa si jih par vun spustil hm sem še jas užaljen da jih nisi naštel
  2. nikname

    Pogovor o svetu 19

    eh tilen ne se zej vun vlačit kak vas ni blo blo je več berocov ne zej dejstva da ste zgubli opravičevat z tem da vas sploh blo ni tu hehehehe dej ti meni raje povej kak je kej z Noobom igrat sej vkup igrate pa ste igrali pa ne mislim na desetko hehehehe
  3. nikname

    Pogovor o svetu 19

    jojo mafija čjubi vas sandi lepo je da vedno ne zmaga najjače pleme ki si je navlkelo vse profi igralce malo kdo tule je brezmadežen taka se ne kregat tak to je ko se gubi se jezi ko se zmaguje se pa v oblake dviguje itak mi je vseenp za slo vp to da se je BEER ekipi vzelo skalp je bil moj cilj...
  4. nikname

    Večni optimist

    črni so vsi svetovi glej kaka fora je to pa podpora tega ne vidi en ko je pro in igra od sveta 1 zna ta pravila in vidi podpori v glavo kak ona misli glede teh pravil on jih bo uporabil tako da mu bodo v prid in imel korist od njih samo ko pa jas glista jazagulikoza in podobni ki nisma tukaj od...
  5. nikname

    Kazni ob nepravilnem zaključevanju

    ma slo pravila so polomija to je igra plemen vi pa vzpodbujajo solo igro kaj če se kdo trudi in pomaga plemenu JA PLEMENU torej nimaš časa igrat in noblat pa te pač pomagaš plemenu in nukaš fronto in to je po vaše kršenje pravil motorka vidiš zakaj potem prihaja so kratkih stikov in blokad...
  6. nikname

    Pogovor o svetu 19

    hehehehe tole me je pa nasmejalo do amena kaka objava dejte podpora vun info kolkokrat so slap ali inv prijavljali igralce pa potem še kolikokrat so prijavljali koga sts in VIP a slap res neve drgače igrat kakor da se hodi k motorki jokat kak vsi drugi kršimo pravila hehehehe žalostno profi...
  7. nikname

    Pogovor o svetu 19

    evo kaj se dogaja na svetu 19 igralcu z več kak 10 vasmi postanejo tri vas kar barbarke v njih pa vojske deferske..... sem g amalo kontaktiral kako in kaj in ne ve nič torej mu podpora spremeni 3 vasi v barbike pa ga o tem sploh nič ne obvesti še eno neviđeno čudo slovenskih biserov ma to se ti...
  8. nikname

    Pogovor o svetu 19

    tu se človek še pogovarjat nemore res hvala da se pripomore k kaki debati tukaj to vidi človek samo na slo sceni kej takega svet v polni akciji a na zunanjem forumu ni nobenega komentarja o svetu 19 že dva tedna
  9. nikname

    Večni optimist

    mene zanima kej ste delali v zadnjih posodobitvah sem si prebral kaj ste posodabljali samo zej mi pol stvari v operi ne dela ma v bistvu ste naredli opero neuporano za vp kak naj te zej igram al kaj neverjetni ste na slabše ste šli naredli posodobitve
  10. nikname

    Kazni ob nepravilnem zaključevanju

    ja zakaj pa imamo tolko več pravil kot na drugih serverjih te že tlko več goljufamo zakaj je tolko folka bananega pa se delijo trajni bani
  11. nikname

    Kazni ob nepravilnem zaključevanju

    ja motorka pa nevidiš da s tem kej pišeš žališ igralce ljudi ki ti dnar nosimo e povsod so napisana pravila samo na slovenskih serverjih igramo slovenski goljufi zakatere dela pravičen motorka dodatna pravila da jih lahko potem zelo pošteno in korektno kaznuje sicer se potem vsi ti slovenski...
  12. nikname

    Pogovor o svetu 20

    ti pa motorka sta jasno napisala ja samo je problem da vama noben ne verjame ja ki je te toti šef od motorke naj te pride pa nas malo povpraša o motorki pa bomo vidli kaj bo reko in si mislil o delu motorke zato pa brišeta komplet vse kej se na forum daje da zakrivlete sledi od vaših napak ki...
  13. nikname

    Pogovor o svetu 20

    hrvaška podpora je enkrat brisala barbike po začetku serverja ker se je najdlo kar nekej igralcev ki so si ustvarli barbike okoli sebe tak da so jih imeli krepko več kot vsi ostali kontinenti tak da ne govorit da se ne da ne da se vam to porihtat
  14. nikname

    Pogovor o svetu 19

    ja če pa itak niben več nene igra vpja tule na slo sceni sej si vse pregnal na tuje serverje na slo smo blokirani pa kao da smo največji goljufi in kršitelji pravil pa pridemo na tuje igrat pa tam niti enega bana nismo dobli čist nič niti enega pa noobu si dal trajni ban masterx globalni ban...
  15. nikname

    Pogovor o svetu 19

    Uvrstitev Ime Pleme Točke Vasi Točke na vas 1 PIRmoz STS 332.759 39 8532 (ODLIČNA EKIPA NA RAČUNU NAREKUJEJO RES PEKLENSKI TEMPO IN TEŠKO JIH BO DAT DOL Z PRVEGA MESTA) 2 -Thor- SLAP! 247.574 30 8252(PO ZDRUŽEVANJU NA ZAČETKU JE RAČUN KAR MALCE ZASPAL PADEL Z PRVEGA MESTA IN ŠE BO PADEL...
Top