Recent content by NoSense

  1. Pogovor o svetu 20

    Ja se strinjam. Res hvala Diablos, pepelka in mathias kar tako naprej. en dan se bom odločil pa prodal 500k surovin pa bom mel za 2 meseca premiuma
  2. Pogovor o svetu 20

    Lahko povedo, zgleda da tudi oni ne vedo, na začetku sem se iz njegovega skypa javljal potem sem naredu svojega, enkrat bote spoznali kdo je gor igral, ti najbrž nikoli... ga preveč nemaraš zgleda.
  3. Pogovor o svetu 20

    Tako je... še en ki milsi da je nasikanc gor. Boste že spoznali da ga ni, čeprav je lepo da mislite da je. Je vsaj več straha prisotnega
  4. Pogovor o svetu 20

    Naj še tu razjasnim, trolzz je bil vohun dobil sem ga po taki taktiki, ki jo obvlada le malo ljudi seveda ga dobiš zaradi gluposti igralcev kova žaža in play dirty. Zdaj pa dokazov ne mislim lepit na forum ker bom še kdaj kakega vohuna tako dobil enega novega sem nasrečo že in vrjemte ponoblam...
  5. Pogovor o svetu 20

    strička, vem marsikaj o podpori in povej mi enega igralca, ki je bil blokiran in to ne pošteno? Seveda prijavljajo tisti ki so med top 25 pa veš zakaj? Ker se za svoje mesto trudijo in prijavijo iz tega razloga ker nočejo da jih nepošteni igralci zrinejo iz položaja... saj pravim skulirajta...
  6. Pogovor o svetu 20

    Vsi ki se ubadate z podporo zaprite usta pa dejte mir, opravljajo svoje delo in vedo kaj delajo, če se zgodi kakšna napaka se jim mora oprostit konec koncev tudi oni so ljudje, ki delajo napake. Vrjamem da tudi oni nam pogledajo skozi prste ker vedo da niti mi nismo popolni,pravila smo najbrž...
  7. Neuradni časopis sveta 20

    Odlicno napisano, vsaj nekdo se trudi na slovenskih serverjih. In hvala da si ukljucil mojo misel iz profila in intervju. lp NoSense
  8. Pogovor o svetu 20

    Zanimivo je da je kako na racunu NoSense igra vsaki dan drug nekdo drugi. Hmm.. kdo ve jutri bo na tem racunu ze skorc, potem dadl mogoce celo mikimuki hehe bomo videli bodite prepricani in se sami ubadajte z temi informacijami jaz tega casa nimam, se raje ukvarjam z igro kot pa z tem kdo kje...
Top