Recent content by PIAAA999

  1. PIAAA999

    Pogovor o svetu 11

    Ko sem račun oddala se je dobro vedelo komu se ga je dalo :-) Odšla sem tisti dan ven iz plemena TT in račun oddala. Kaj ima to veze z plemenom FA?
  2. PIAAA999

    Pogovor o svetu 11

    Kot kaže je tukaj potrebno par zadev razjasniti. Igarla sem svoj račun do 28. aprila, račun oddala ted mosby-u. Dne jul 09,2013 22:25 sem račun nazaj prevzela in ga preimenovala nazaj na PIAAA999. V čem je sedaj problem?
  3. PIAAA999

    Ne, to kar doživljamo, temveč način kako doživljamo, tvori našo usodo. (Marie von Ebner -...

    Ne, to kar doživljamo, temveč način kako doživljamo, tvori našo usodo. (Marie von Ebner - Eschenbach)
  4. PIAAA999

    Klepet o svetu 8

    Ne, to kar doživljamo, temveč način kako doživljamo, tvori našo usodo. (Marie von Ebner - Eschenbach) Vsak ima svoje mišlenje... Kaj ko bi šli rajši malo ven na sprehod, ne pa da se tukaj samo pregovarjate. Vaši možgančki bi dobili prepotrebni kisik - in potem ne bi takle pisali.
  5. PIAAA999

    Top 20 plemen na svetu 7

    Mikimuki, Za vsako vprašanje imaš odgovor, ampak ne spoštljiv odgovor, pa ni važno ali je to za parkel, Mitja54, JUNA, ali pa jaz. Kmalu boš lahko sam igral na S7.
  6. PIAAA999

    Top 20 plemen na svetu 7

    Koliko smo se/se trudimo in koli se ne, vemo samo mi in mislim, da ti o temu ne moreš pisati niti soditi. Hmmm, barbare smo vsi zavzemali... imam pa vprašanje zate, kdaj pa je bila najhujša vojna? Tukaj pa pročilo o tvojem napadanju...
  7. PIAAA999

    Zaključek sveta !

    Lev11, Imam občutek, da se ponavljaš, zamenjaj CD, al pa preklopi na drugi program. Ti igre "Vojna plemen" še vedno nisi dojel :eek: :confused:
  8. PIAAA999

    Splošna debata o si3

    Moji so se nakateri vrnili polni... več al manj je bil pa tako pri tebi...
  9. PIAAA999

    Splošna debata o si3

    Pustivmo se presenetiti, kaj nam bo lev11 pripravil. "Sreča je v pričakovanju..."
  10. PIAAA999

    Splošna debata o si3

    Dajta še kako surovino zame pustiti... moji so še kar na poti... :-D
  11. PIAAA999

    Splošna debata o si3

    1. PIAAA999 sem ženskega spola, kar je razvidno iz imena. 2. Skrivala se nisem nikdar. 3. Izdala nisem nikogar. 4. Lahko nam je samo žal, da te nismo že prej do konca znoblali. Zapomni si lev11, naš slogan je V slogi je moč.
  12. PIAAA999

    Zaključek sveta !

    Plemiči Kdaj prične veljati razprodaja plemičev? Zahvaljujem se za odgovor. Lep pozdrav, PIAAA999
  13. PIAAA999

    Paladinova imena

    Jaz imam paladinko z imenom Sv. Heleno.
  14. PIAAA999

    Ekipa proti ostalim - 2. izziv za spamerje!

    487 487............
Top